Shanling M6 vs Fiio Mi11

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod atom666 8. 1. 2022 10:45

Zdravim zdejsi osazenstvo! Upgradoval jsem na sluchatka Bang&Olufsen H95. Hudbu do nich poustim kabelem z kapesniho prehravace Sony NW-A45. A obcas pres DAC Dragonfly black z mobilu. Doba ale pokrocila a kdyz vidim dnesni prehravace, chtel bych si poridit nejaky novy. Aktualne nabizene Sony A105L mi neprijde za tu cenu jako dobry kup. Takze se rozhoduji mezi Shanling M6 (21) a Fiio Mi11 plus. Mate nekdo vlastni zkusenost s temi prehravaci?
atom666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 20. 1. 2022 16:21

Mám nyní první den zakoupený Shanling m3x a jsem upřímně až šokovaný, kam se svět DAP za poslední tři roky posunul. Za cenu 7000 Kč opravdu příjemné překvapení, systém relativně plynulý (nesmím se to srovnávat se současnými TOP modely telefonů) a po zvukové stránce po prvních pár hodinách poslechu spokojenost. Za mě minimálně srovnatelný s původně výrazně dražším Hiby r5, který jsem krátce vlastnil jako poslední DAP.
Navíc očekávám, že se odehranými hodinami si zvuk ještě více "sedne". Zatím jedu jen přes 3,5mm jack a čekám na kabely pro 4,4mm pentacon k mým sluchátkům, podle recenzí by to mělo přinést ještě další posun v kvalitě. S obrovskou výkonostní rezervou rozehraje Shure 1540, o AKG K371 a Fiio FH7 ani nemá smysl debatovat. Zajímavé je ale hlavně to, že je naprosto univerzální a zvukově "sedí" ke všem uvedeným modelům.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků