Přehrávač s aptx (hd)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jan.Valdman 5. 7. 2022 06:29

Vlastním starší přehrávač Fiio X3 mark II, který jsem připojoval kabelem s sluchatkam BW P7. Kvalita byla pro me dostatečná. Sluchátka ale umožňují take přenos přes aptx. To jsem konecne vyzkoušel přes telefon s androidem a líbí se mi. Jaký MP3 přehrávač kolem 5 - 8 tisíc byste doporučili, aby mel aptx nebo i aptx hd a vyšší. Časem bych si chtěl pořídit, až budou, sluchatka BW PX7 S2. Zda se, ze Fiio dost pritlacilo na ceně a já vyvoj již nesleduji. Take se mi zda, ze formát aptx prilis nefrci, ale treba se pletu. Dekuji a přeji pekne léto.
Naposledy upravil Jan.Valdman dne 5. 7. 2022 07:23, celkově upraveno 1
av: Hitachi TX 300
stereo: Onkyo 8270, Heco Celan 800
pc: Sennheiser HD 600, JDS LABS C5D
ven: FiiO X3-II, BW P7 wireless
Jan.Valdman
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 5. 7. 2022 07:10

HiBy R3 Pro má uváděno aptX, jinak zvukově přes drát je to podařený přehrávač.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod scoopik 6. 7. 2022 09:20

ak chces vyuzivat hlavne bluetooth rozhranie na posluch, tak odporucam Fiio M6. Podareny prehravac so sietovymi sluzbami ako sa patri, aj ked orezanou ponukou apiek, ale to gro tam je...bluetooth ma podporu aptx, aptxHD a LDAC kodekov...akurat ked streamujes napriklad z Tidal nebude Ti stihat kodek LDAC...inak by som tomu nevytkol absolutne nic....na bazosi to ide kupit za celkom slusnu cenu, treba len skusat.
scoopik
Junior

Odeslat příspěvekod Jan.Valdman 6. 7. 2022 14:09

Ahoj, dekuji obema. Ten HiBy R3 se mi libi, ma jenom aptX a ne aptX HD, to se az musi vyzkouset v realu, jaky je rozdil. Fiio M6 by byl prirozeny krok z meho X3, jenom se mi prilis nechce kupovat starsi stroj z bazaru, asi jsem na to prilis konzervativni. Jeste vidim v obchodech SHANLING M3X o neco pres 8 tisic. Umi dnesni pristroje ukladat ofline soubory treba ze Spotify nebo Amazon Music stejne jako mi to jde v telefonu?
av: Hitachi TX 300
stereo: Onkyo 8270, Heco Celan 800
pc: Sennheiser HD 600, JDS LABS C5D
ven: FiiO X3-II, BW P7 wireless
Jan.Valdman
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 6. 7. 2022 14:24

Offline ukládat ze streamů jako Spotify, Tidal atd umí pouze DAPy s Androidem. Je to skrz autorský práva. Takže např. HiBy R3 to neumí, HiBy R5 ano.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod scoopik 6. 7. 2022 15:07

nevyuzivam tieto sluzby, ale sa mi zda, ze som to raz skusal a slo to na M6, ale uz si nepamatam.
scoopik
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků