flash nebo hardisk

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 7. 2005 15:17

No jelikož brácha jde na konzervu, poslouchá klasiku, má absolutní sluch, tak bych tomu mobilu moc nevěřil...
AndrewJ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STAVA 2. 7. 2005 15:29

tak to bych šel do i Rivera, ale to je CD/MP3, ty mají dobrej poslech, ale pokud ti jde o kvalitu, tak MP3 nepatří zrovna k těm nejvyšším :-B
STAVA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 7. 2005 15:32

no on si bude samozřejmě vybírat něco, co umí ogg, ale o tom teď řeč není... je řeč jestli hdd nebo flash...

kdyby netrval na mp3playeru(nebo vlastně oggplayeru) tak by kupoval MD...
AndrewJ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 2. 7. 2005 15:48

OT: No imho ak ma absolutny sluch a ide na konzervu, tak by nemal rozmyslat nad prehravacom formatov, ktore su stratove a deffacto deformuju hudbu :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 7. 2005 15:52

cache: to sice ano, ale téměř cokli přenosného deformuje hudbu.... přenosné SACD diskmany se ještě nedělají... pokud použiješ vysoký bitrate, nepozná to ani on.... navíc, vzniká problém s místem... a když si potřebuješ naposlouchat klavírní skladbu, tak je něco přenosného nezbytnost..
AndrewJ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 2. 7. 2005 18:00

Třeba takovej mikroklavír :). Pokud ale potřebuje vysokej bitrate, tak ať jde radši do HDD. Pokud má sklony po příchodu dom odhodit věci do kouta, ať bere flash (ale aspoň 1 GB).

Oggu stačí menší komprese, takže když něco potřebuje, může si to tam hodit přes drát.

Na jeho místě bych asi bral flash, protože dostupný kapacity asi stačí (místo walkmana a pod.) a nemusí se o to tak moc starat. Ale zase je pravda, že mi odešly dva flashdisky pouhým nošením v kapse.
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lmarky 3. 7. 2005 09:58

já mám iRiver iHP-120 (20GB) a párkrát už mi spadl a naštěstí zatím žádné problémy..
lmarky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků