Aky flash MP3 prehravac do 4000kc (1GB, FM, diktafon)?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pop 22. 9. 2005 21:37

Zdravim, zhanam nejaky MP3 player tak do 4000kc(or 5500sk) plus-minus nejake drobne :D
malo by to mat :arrow: 1GB, FM, diktafon, adresare, popripade line-in, slot na karty. Uz mam nieco vytipovane, no chcel by som poradit od tych, co s tym maju skusenosti :)
Dakujem!

//nupix ... editoval jsem název threadu, pro příště jej prosím volte výstižněji
pop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pandulak 22. 9. 2005 22:23

nedavno sem koupil kamikovi 5gb samsunga http://users.zoominternet.net/~csmarket ... -820MC.jpg za 100$, akorat to asi nema to fm, ani nevim, vybral si ho sam ja ho jenom sehnal za dobrou cenu ;). Az si nasetrim 8litru tak si koupim ipoda photo 60gb, nic lepsiho neska neni!
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod pop 24. 9. 2005 19:16

tak to je vcelku dobra cena. len ja by som asi radsej nejaky flash, neviem, tie harddisky mi moc nevonaju :) ..nachylne na otrasy, vacsia hmotnost, mensia vydrz... ale zasa nehovorim, ze by som nebral HDD v ziadnom pripade :)
pop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 12opic 25. 9. 2005 15:26

ja si asi koupim iPod nano za 5.700,-

//nupix ... držte se prosím tématu
12opic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nupix 25. 9. 2005 16:14

Doporučoval bych Emgeton E2 Cult za 4600,-. Byl recenzován v současném Computeru 17/05 a dostal 93%. Velmi obsáhlou recenzi jsem pak našel zde (v SK jazyce).
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 12opic 25. 9. 2005 17:57

ale vzdyt on chce flashovy mp3 prehravac, ne s hardiskem.
12opic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pop 27. 9. 2005 16:09

rozmyslal som skor nad Emgeton Enox 830, cena je priblizne rovnaka, ale to sa mi zda uz trochu vela :( za prijatelnejsiu cenu je napr. Creative Zen Nano Plus, Teac MP-300, Sandisk Digital Audio Player, Transcend T-Sonic 610

ale kazdy ma nejake male chybicky krasy :) ...
Creative: maly display
Teac: vstavany akumulator(mala vydrz)
Sandisk: nema line-in, nahravanie z radia
Transcend: vstavany akumulator
...teda aspon podla mna :D
co vy na to?? :)
pop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pop 27. 9. 2005 21:14

ked som teraz tak surfoval, cital nejake recenzie, diskusie, tak som dospel k zaveru, ze asi najlepsi je Emgeton. este sa ale rozhodujem medzi Enox 830 a E2 Cult. Ktory je lepsi? Diky.
pop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Higgi 28. 9. 2005 08:04

pop píše:ked som teraz tak surfoval, cital nejake recenzie, diskusie, tak som dospel k zaveru, ze asi najlepsi je Emgeton. este sa ale rozhodujem medzi Enox 830 a E2 Cult. Ktory je lepsi? Diky.
Podle me E2. kdyz jsem to kupoval ja,tak jsem provnaval toho Enoxe s X2 (to je E2 jen v jinem kabate) a X2,byla vitezna. Takze bych ti doporucoval E2ku.
Higgi
Junior

Odeslat příspěvekod pop 3. 10. 2005 21:08

Tak uz som sa konecne rozhodol :D nakoniec som sa priklonil k Emgetonu E2, povodne som rozmyslal o gigovej verzii, ale zobral som "len" 512MB, k tomu som si objednal aj nabijacku MW8168 a 4ks GP 950mAh, dufam ze budem spokojny :?: ale ved ked som cital recenzie a fora, nenasiel som nejake vyrazne nedokonalosti, najake tie chybicky ma, ale tie su v norme :)
pop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Higgi 3. 10. 2005 22:28

pop píše:Tak uz som sa konecne rozhodol :D nakoniec som sa priklonil k Emgetonu E2, povodne som rozmyslal o gigovej verzii, ale zobral som "len" 512MB, k tomu som si objednal aj nabijacku MW8168 a 4ks GP 950mAh, dufam ze budem spokojny :?: ale ved ked som cital recenzie a fora, nenasiel som nejake vyrazne nedokonalosti, najake tie chybicky ma, ale tie su v norme :)
A nyni jeste vysel novej anglickej firmware,kterej pridava nove funkce. Za vsechny jmenuju dva vlastni ekvalizery.
Higgi
Junior

Odeslat příspěvekod pop 4. 10. 2005 16:26

Myslis fw 5.006? ake ma este dalsie funkcie? hladal som o nom nieco, ale nenasiel som nic ani na meizu, ani emgeton, ziadny popis.. Dik.
pop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pop 11. 10. 2005 21:48

sakra, dnes mi zavolali z hej.sk ze prehravac mi mozu dodat az koncom mesiaca, ale kto to ma vydrzat :) tak som to stornoval..
zajtra idem do nay, tam maju gigaca za 4990 sk !!! mal som objednany 512MB za 4000,- ale ten litrik uz prihodim :D
pop
Kolemjdoucí