Diktafon; chci kvalitní záznam MP3/WAV,zdířku na ext. mikrák

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jech 12. 10. 2005 15:45

Ahoj,
snad jsem trefil nejvhodnější fórum. Potřebuju diktafon, kterej nahrává do MP3 (alespoň 128 kbps) nebo ještě lépe do nekomprimovaného WAVu. Taky by mě potěšilo, kdyby se dal připojit jako mass storage USB disk. Poslední požadavek je konektor pro externí mikrofon. Za kolik peněz se dá něco rozumnýho pořídit? Jaký máte zkušenosti? Díky, Vláďa

//adams: upraven název threadu. Prostudujte si, prosím, Tipy, jak napsat správný titulek
jech
Junior

Odeslat příspěvekod sound.dnb 2. 11. 2005 13:36

Skús niektorý z prehrávačov iriver IFP7xx alebo IFP8xx, pozri stránku iriver.com, tento prehrávač nahráva aj s kvalitou 320kbps a 44,1khz, má vstavaný mikrofôn aj vstup line-in ktorý sa dá prepnúť do režimu external-mic. USB mass storage nepodporuje ale v kvalite nemá konkurenciu. Odoprúčam!!!
sound.dnb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FastIkarus 3. 11. 2005 17:30

S novým firmwarem už iRivery mass storage podporují
FastIkarus
Junior

Odeslat příspěvekod davidak 6. 11. 2005 12:58

FastIkarus píše:S novým firmwarem už iRivery mass storage podporujíj/quote]

jo ale jsou to kreténi, protože pokud si tam nahraješ mass storage firmware, tak pak můžeš nahrávat maximálně s 96kb kvalitou :evil:
na to bacha.
davidak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FastIkarus 6. 11. 2005 13:04

Noto je na pytel, to sem nevěděl, o flash přehrávače se zajímám jen okrajově, od iRiveru mám SlimXe...
FastIkarus
Junior

Odeslat příspěvekod davidak 6. 11. 2005 13:10

To je, prej to souvisí s autorskejma právama, abys z UMS přehrávače nemoh vytáhnout nějakou hodně kvalitní nahrávku, tak to omezili.
davidak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod x_based 8. 11. 2005 23:34

96 na mono nahrávku(kvalita jako u 192 stereo), takže to asi nebude ten důvod, tento player by se mohl nazývat diktafon s audio přehrávačem(jen kdyby nebyl tak kvalitní :? )
x_based
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drzak 16. 11. 2005 10:35

Mám iRiver 995 iFP a jsem s ním maximálně spokojenej. Na vestavěnej mikrofon nahrává slušne cca do 2 metrů a má i Line-in vstup na přídavný mirofon (přiznám se, že jsem to zatím nezkoušel). Má přímý kódování do mp3. Že nepodporuje mass storage mi nevadí - soft, kterej je dodávanej s přístrojem je kvalitní a jednoduchej na obsluhu :) .
Když do pekla tak na pořádný kobyle!
drzak
Kolemjdoucí