Jaký MP3 přehrávač?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kalinga 22. 10. 2005 19:37

Ahoj.Jsem naprostá amatérka,přesto bych chtěla synovi k vánocům koupit MP3 přehrávač.Takový ten malinký. :lol: V obchodě na mne vychlí nějakým cizím jazykem jakési nadávky a já vůbec nevím která bije. :(
Poradíte mi prosím jaké jsou základní rozdíly.Říkali mi něco o nějakém kartovém??A co cena?? Přehrávače za 1300 také fungují?
Díky moc všem za trpělivost :)
Kalinga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neoxit 22. 10. 2005 19:47

neoxit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nupix 22. 10. 2005 20:51

Chápu, že jste zde nová, ale před napsáním příspěvku by bylo vhodné si přečíst pravidla tohoto fóra, jak se správně dotazovat, navíc i titulek je špatně!

Jestliže chcete poradit, napište kolik chcete do přehrávače investovat a taky jak moc je váš syn, co se poslechu hudby týče, náročný. Jeho věk by byl taky určitým kritériem.

Jinak tohle téma se zde na fóru řeší velmi často, proto si než položíte dotaz zkuste pročíst starší příspěvky v sekci mp3 přehrávače ...
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 22. 10. 2005 23:01

...a nevyplatilo by se uz investovat do discmanu, na kterej muzete vypalit tak 700/800mb mp3ek, nez kupovat nejakej mp3 player se 128, nebo 256mb..??

tak za tech 1.300kc, co pisete sezenete slusnej discman...
melipa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 22. 10. 2005 23:05

jinak kapesni mp3 prehravace na mp3store.cz - seřazení podle cen (tak nejak to na tech 1.300 zacina...)

http://mp3store.cz/kartove-mp3-prehravace/?sort=_34
melipa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kalinga 24. 10. 2005 09:08

Díka za odpovědi.Na ty stránky jsem se dívala ale moudrá z toho nejsem.Nicméně jsem přišla na to že vzhledem k tomu že je synovi 19 nechám výběr na něm.Sice to nebude překvapení,ale zato to nebudou vyhozené peníze.Díka vám moc za čas.
Kalinga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fojťan 27. 10. 2005 00:00

nupix píše:Chápu, že jste zde nová, ale před napsáním příspěvku by bylo vhodné si přečíst pravidla tohoto fóra, jak se správně dotazovat, navíc i titulek je špatně!

Jestliže chcete poradit, napište kolik chcete do přehrávače investovat a taky jak moc je váš syn, co se poslechu hudby týče, náročný. Jeho věk by byl taky určitým kritériem.

Jinak tohle téma se zde na fóru řeší velmi často, proto si než položíte dotaz zkuste pročíst starší příspěvky v sekci mp3 přehrávače ...s/quote]

privetivost a schovivavost nadevse! VIVA MODERATORI!!!
learnin' to fly
Fojťan
Junior