udělám chybu s Emgeton X2 (512 MB)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod origenes 28. 10. 2005 16:41

Zdravím,
Po dlouhé úvaze o výběru MP3 playeru, jsem se rozhodl do posledniho kola poslal Emgetony X2 a E2 (oba 512MB) a jen mírně vede X2 (víc se mi líbí). Po různých článcích, co jsem přečetl, jsem zjistil, že se oba liší snad pouze v designu. Je to pravda nebo ne? V čem se tedy liší a který je lepší ve výdrži a celkové kvalitě? Anglina mi nevadí, takže menu nemusí být v češtině. Jde mi hlavně o názory nejlépe dlouhodobých uživatelů těchto přehrávačů. vybrali byste si znovu tento přehrávač a proč? Co vám na něm vadí? Co vám na něm chybí, ale je u druhého?
Děkuji

P.S. na supportu od emgetonu jsem byl
P.S. čekat diskuzi jako na téma NOD32 nebo Kaspersky je asi zbytečný
origenes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 28. 10. 2005 19:27

Nekdy by to chtelo opravdu hledat.
Tohle jsem vyhrabal asi za 20vterin

tohle
tohle2
tohle3
tohle4-asi nejlepsi
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod botepidemic 29. 10. 2005 00:00

to poznas.....
botepidemic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Higgi 29. 10. 2005 22:27

origenes píše:Zdravím,
Po dlouhé úvaze o výběru MP3 playeru, jsem se rozhodl do posledniho kola poslal Emgetony X2 a E2 (oba 512MB) a jen mírně vede X2 (víc se mi líbí). Po různých článcích, co jsem přečetl, jsem zjistil, že se oba liší snad pouze v designu. Je to pravda nebo ne? V čem se tedy liší a který je lepší ve výdrži a celkové kvalitě? Anglina mi nevadí, takže menu nemusí být v češtině. Jde mi hlavně o názory nejlépe dlouhodobých uživatelů těchto přehrávačů. vybrali byste si znovu tento přehrávač a proč? Co vám na něm vadí? Co vám na něm chybí, ale je u druhého?
Děkuji

P.S. na supportu od emgetonu jsem byl
P.S. čekat diskuzi jako na téma NOD32 nebo Kaspersky je asi zbytečnýk/quote]
Chybu s ním rozhodně neuděláš. Liší se jen designem. JInak, X2ka mi spadla ve 30km/h z kola (byla v dodávaném pouzdře),utrpěla ránu,je to na krytu vidět a stále hraje jako předtím. Takže doporučuju. E2 se mi moc nelíbí.
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod finchos 11. 11. 2005 03:43

mam par mesicu x2 a urcite bych do nej sel znovu.hraje fakt dobre,i s defaultnima sluchatkama (naky seinheisery),a libi se mi cim dal tim vic :).chybu urcite neudelas
finchos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milosh 11. 11. 2005 07:20

MY drive narozeni pamatujeme jeste audio kazety Emgeton nevalne kvality, takze tato znacka ve me nevzbuzuje zrovna nadseni. To uz bych si radsi priplatil za Oxygen.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
milosh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod homomorfismus 11. 11. 2005 07:46

Emgeton je nevyrábí, dělá jim je čínská firma Meizu
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod djlooper 11. 11. 2005 15:12

Mám X2 od dubna a zatím maximální spokojenost a žádné problémy.
Nehleděl bych na to, jaké Emgeton vyrábí média, přehrávače z Číny dováží kvalitní. :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Higgi 12. 11. 2005 10:24

djlooper píše:Mám X2 od dubna a zatím maximální spokojenost a žádné problémy.
Nehleděl bych na to, jaké Emgeton vyrábí média, přehrávače z Číny dováží kvalitní. :D /quote]
Tak tak. Emgeton je pouze obchodní značka společnosti Bell Technology. Kdybych to měl srovnávat s kvalitou jejich CDček (nevím,zda ještě dnes), tak bych o to ani pohledem nezavadil. ALe mám X2 od června a super.
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raluka 12. 11. 2005 22:28

Zdravím.
Když vypnu například X2 v půlce přehrávání mp3, pamatuje si, kde přestal nebo začne skladbu přehrávat od začátku? MuVo Slim to umí, nebožka DIVA Daisy (budiž jí křemíkové nebe milostivo) to nezvládala. Nedokážu posoudit, jak moc samozřejmá tato vlastnost je ale většina výrobců ji neuvádí ...
raluka
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků