Mobil ako MP3 prehrávač

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Gabry 3. 11. 2005 22:52

AD píše:
Gabry píše:
AD píše:2fever-> fuj.ako mozes pocuvat hudbu v 120kbs :o
to radcsej ak ti vadia plne vrecka by sm vylozil mobil doma :D

To neumis cist,on mysli ze se mu tam vleze 120 skladeb na 512MB kartu,precti si to poradne

praveze citam poriadne- a 15skladieb na 64MB...to urcite nemyslel bitrate 320kbs (tam je cez 10MB pesnicka)
ok. je tu mallilinka sanca,ze mozno mohol mat na mysli aj 160,ale silne pochybujem, a taky prehravac...no,dakujem,neprosim (+este tie poznamky vsade na nete ,ze to ma skoro kvalitu mp3 prehravaca :-/ )

jen pro opravu,nikoho tady nenapadam,ale hudba ve 192 je taky obstojna a dostacujici a ja tedy osobne posloucham z mobilu jen pokud jedu nekde BUSem či jinym hromadny dopr. prostredkem
Poradna hudba se nevychutna ve sluchátkách,ale s poradnou aparaturou
Toshiba A100; C2D T7200, 2GB Ram,HDD 160GB, NVIDIA Go7600 256MB + Maxtor One Touch 4 Mini 160GB
MDA Vario + 2GB UltraII, GPS Nokia LD-3W +
TomTom 6, iGO 2006 Plus
Nokia N73
Sansa e250
TomTom One (1st) v7 + mapy 680
Gabry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 3xP053r 4. 11. 2005 00:24

AD píše:praveze citam poriadne- a 15skladieb na 64MB...to urcite nemyslel bitrate 320kbs (tam je cez 10MB pesnicka)
ok. je tu mallilinka sanca,ze mozno mohol mat na mysli aj 160,ale silne pochybujem, a taky prehravac...no,dakujem,neprosim (+este tie poznamky vsade na nete ,ze to ma skoro kvalitu mp3 prehravaca :-/ )

No, ak beries "standartnu" dlzku skladby 3 minuty, tak to vychadza skutocne tych 120 skladieb do 512 MB v obstojnej kvalite 192 kbps.

Ano, vacsinou su tie skladby dlhsie, ale casto sa to udava takto.
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod AD 4. 11. 2005 00:44

trochu uzavretejsie sluchadla (porta pro/px100 albo vyssie,podla $) + flac/ogg(wav sm este neskusal) na kvalitnom prehravaci a zazitok je tiez dobry
ked niekdo byva v panelaku vacsinou je obmedzeny susedmi, co pri sluchadlach predstavuje lacnejsie riesenie ako zhrubovat sadrokartonom steny i plafon s podlahou kvoli odhlucneniu(ano,aj na tom pracujem :mrgreen: )
AD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fever 4. 11. 2005 15:30

Ja ani iné zariadenie na počúvanie hudby nemám, furt počúvam len z mobilu so slúchadlami od SE a nemám problém s nízkou kvalitou. :mrgreen:
Fever
Kolemjdoucí

Předchozí stránka