MP3 přehrávač s minimálně 1 GB paměti a cenou pod 5k

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 12. 2005 18:39

james11 píše:No ta výdrž baterie tě začne zajímat až budeš chtít přehrávat třeba někde ve vlaku a nová nebo nabitá baterka jaksi nikde :-)>/quote]

Tak vlakem cestuju jednou za uherský rok :D a když už vidím, že baterka "chcípne", když to nebudu potřebovat, prostě vezmu do kapsy jinou a jdu (navíc když jedu někam na delší dobu, nikdy se nestane, že bych si s sebou nevzal náhradní :wink: ).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davidak 20. 12. 2005 18:52

No a právě proto je dobře, že si vybíráš přehrávač na AA nebo AAA. Mně už několikrát došla nabíjecí baterka, tak jsem si koupil za 5Kč v tescu a jel jsem dalších 17h :)
davidak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 12. 2005 19:06

Jo, to se vyplatí :) . Proto si nedokážu představit přehrávač s akumulátorem (teda aspoň v mém vlastnictví 8) ) :shock: ..
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod james11 20. 12. 2005 19:19

ConPower píše:
james11 píše:No ta výdrž baterie tě začne zajímat až budeš chtít přehrávat třeba někde ve vlaku a nová nebo nabitá baterka jaksi nikde :-)>/quote]

......(navíc když jedu někam na delší dobu, nikdy se nestane, že bych si s sebou nevzal náhradní :wink: ).:/quote]

Tož to není co řešit, jdi do něj! Ostatně mě se líbí taky a moc! :)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior

Odeslat příspěvekod gekoncik 21. 12. 2005 09:10

No pokud chces trošku ušetřit tak:
http://www.obchod.cz/products_detail.php?kod_zbozi=00024929

Je to 1G + karta + FM za 3 300,-.
Ne-ne-ne
gekoncik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod james11 21. 12. 2005 13:48

gekoncik píše:No pokud chces trošku ušetřit tak:
kurl]http://www.obchod.cz/products_detail.php?kod_zbozi=00024929[/url]

JŮŮ ten se mi líbí! :D
james11
Junior

Odeslat příspěvekod gekoncik 21. 12. 2005 16:12

james11 píše:
gekoncik píše:No pokud chces trošku ušetřit tak:
kurl]http://www.obchod.cz/products_detail.php?kod_zbozi=00024929[/url]

JŮŮ ten se mi líbí! :D /quote]

Mě taky moc. Mají ho v datartu na ošahání :wink:
Ne-ne-ne
gekoncik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 21. 12. 2005 17:11

Jo, ten jsem taky viděl :wink: . Stojí ptakticky stejně, jak ten Sencor, ale má navíc slot na karty. Četl jsem ale, že kvalita přehrávaní je na mizivé úrovni. A nemá OLED :) .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod james11 22. 12. 2005 08:49

ConPower píše:Jo, ten jsem taky viděl :wink: . Stojí ptakticky stejně, jak ten Sencor, ale má navíc slot na karty. Četl jsem ale, že kvalita přehrávaní je na mizivé úrovni. A nemá OLED :) .!/quote]

Chceš přehrávač nebo blikající blbost? OLED nepotřebuješ...
james11
Junior

Odeslat příspěvekod james11 22. 12. 2005 09:04

ConPower píše:Četl jsem ale, že kvalita přehrávaní je na mizivé úrovni...o/quote]

Nechci se toho SanDisku nějak zastávat, ale našel jsem toto o jeho kapacitně menším bráchovi SanDisku Sansa e130 512 MB:

Přehrávání audio souborů je velmi kvalitní. Vnitřní zesilovač nešumí a odfiltruje i zvuky způsobené přístupem k paměti.

recenze je tu:
http://www.czechcomputer.cz/art_doc-0E0 ... 3DF44.html

:lol:
james11
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 12. 2005 17:24

OLED není blikající blbost :wink: . Jsou to pěkné a praktické displeje :D .

Pokud to je fakt pravda, o tom SanDisku, nemusel by být špatný.. Nicméně OLED je OLED :lol: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod james11 23. 12. 2005 09:29

Každý podle potřeb no :wink: já bych třeba nemusel mít přerávač s krásným displejem, mne by zajímal hlavně jak hraje. Přehrávač podle mne musí umět přehrávat, to že krásně bliká nebo svítí moderním OLED mě nějak netíží, ale jak říkám, každý ať si vybere co se mu líbí :D
james11
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 12. 2005 22:50

Tak nic no, MP3 přehrávač nebyl.. Dostal jsem ale (z PC věcí) dost dobré sluchátka s mikrofonem (na Skype), webcameru a fakt zajímavý "odolný" flashdisk (je pěkně pogumovaný, resp. celé jeho tělo je z gumy, můžu si s ním házet o zeď :D ). Škoda, další Vánoce ... snad :) .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 28. 12. 2005 19:49

No, něco mě napadlo - nějakou dobu si počkám na Emgeton E2 Cult. Důvěryhodná značka, prověřený a všemichválený model je podle mě dobrá záruka :) . Navíc se mi moc líbí a kovové kryty vypadají atraktivně.

Obrázek
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 29. 12. 2005 16:48

ConPower píše:No, něco mě napadlo - nějakou dobu si počkám na Emgeton E2 Cult. Důvěryhodná značka, prověřený a všemichválený model je podle mě dobrá záruka :) . Navíc se mi moc líbí a kovové kryty vypadají atraktivně.y/quote]

No mohu ti jen doporučit...sám jsem od srpna jeho šťastným vlastníkem a nemohu si ho vynachválit 8)
Michal.Maniak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka