MP3 přehrávač s minimálně 1 GB paměti a cenou pod 5k

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod AD 13. 11. 2005 10:25

p.s.: suhlasim s nazorom, ze kupa menej ako 1GB prehravaca je zbytocnost ... sam mam 20 GB prehravac a je mi tak dobry na dve veci ... no proste o nicom ... najvyhodnejsie je podla mna od 1GB do 5 GB ... 20GB je pomale (aspon to co mam ja) Phillips HDD

ono,zalezi co na tej 20 chces mat
ja tam mam same albumy v bezztratovom formate flac a to zabera jeden album asi 350mb. ako na zac sm uvazoval aj ja,ze min 4gb (pretoze na prenos dat aspon 2gb) ,ale teraz vidim,ze volba min 20gb(iAudio M3L) bola spravna
p.s.-a pomaly nie je :-B
AD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 13. 11. 2005 10:34

No ja teda nevim. Ale u kamosa jsem videl Apple iPod mini 4GB a kdybych si kupoval MP3 prehravac, tak bych si asi priplatil prave za iPod. Kvalitni provedeni, kapacita tak akorat, je rychly, displej OK, vypada skvele a hlavne je to proste Apple!
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AD 13. 11. 2005 12:42

ono,aj ja sm chcel povodne ipod...ale kym sm nan nasetril , dozvedel sm sa o iaudiu
a ipod okrem designu vazne skoro nic nema
-slaba podpora formatov u ipodu (ako mp3 nie je povazovany za kvalitny format)
-ak si nan nahras mp3,tak ich (aspon u mini) nedokaze prehrat,kym ich tam nenakopirujes cez daky ten ich soft
-mas ich tusim ulozene v jednej zlozke vsetky pomiesane mp3 a prehravas z playlistov (u iaudia mozes mat 99playlistov,ale zaroven ta struktura adresarov moze byt hocijaka,takze vobec nemusis pouzivat playlisty ;)
a ked sm zistil,ze tento prehravac ma velkost ipodu...jednoznacne iaudio
proste...u ipoda je dobry len design (ako,este sa mi paci celkom ipod nano,ale kedze ma tak ubohy povrch+displej,kt sa brutalne rychlo nici,tak nemyslim,ze zotal este pre mna dacim atraktivny...)
AD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcdocent 13. 11. 2005 13:06

taky chci mp3 prehravac jako darek na vanoce - jeste nevim ktery z techto 2

http://www.czechcomputer.cz/product_com ... 97&artno3=

u sansa jsou asi lepsi sluchatka
pcdocent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davidak 13. 11. 2005 13:13

pcdocent píše:taky chci mp3 prehravac jako darek na vanoce - jeste nevim ktery z techto 2

http://www.czechcomputer.cz/product_com ... 97&artno3=

u sansa jsou asi lepsi sluchatka


jednoznačně ten s SD slotem.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcdocent 13. 11. 2005 13:21

davidak píše:
pcdocent píše:taky chci mp3 prehravac jako darek na vanoce - jeste nevim ktery z techto 2

http://www.czechcomputer.cz/product_com ... 97&artno3=

u sansa jsou asi lepsi sluchatka


jednoznačně ten s SD slotem.m/quote]


tak tento http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31307 byl v testu mp3 prehravacu casopisu computer 20/2005 a nedopadl zrovna nejlip - tak nevim :-/
pcdocent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 12. 2005 19:29

Co Teac? Konkrétně mi jde o model MP-200 1 GB verzi (třeba zde). Jeden vlastník ai ho tam hodně chválí, naopak jsem četl tady na fóru hodně stížností.

Ale moc se mi líbí.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davidak 9. 12. 2005 19:41

mně se taky hodně líbí, ale údajně nepodporuje adresářovou strukturu, takže listuješ jednu mptrosku po druhý.. a FM taky prej nicmoc.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 12. 2005 21:10

Rádio bych oželel, ale chybějící složky by mi hódně vadily.. V diskuzi ale jeden týpek (K u r i n) píše, že při updatu na nejnovější FW, bude struktura jak v Total Commanderu a rádio prý hraje pěkně čistě (to mě ale nezajímá).

Jinak prostě vypadá naprosto skvěle.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jirk4 10. 12. 2005 11:04

No ono radio se ti bude hodit az veschny pisnicky oposlouchas :) Do 1GB by se mi vlezlo 10 alb (neoblibeny pisne bych zas vyhazel, tojo). Az si budu kupovat ja, tak by radio mel mit urcite. ;)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davidak 10. 12. 2005 13:51

Rádio bych nepodceňoval, mám 1GB a občas se stane, že si udělám špatnou kompilaci, prsotně mi nesedne a nemám na nic z mých mp3 náladu. Pak zapnu rádio a tam se vždycky něco najde, i kdyby to měl bejt ČRo1 :)
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 12. 2005 15:36

Ne, fakt.. Já mám teď 256 MB přehrávač s rádiem a i když si třeba písničky za večer oposlouchám, rádio nevolím :wink: . Vždycky si raději pustím své MP3. Do 1 GB bych si dal prakticky celou diskografii System Of A Down a Limp Bizkit :) (+ něco navíc).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davidak 10. 12. 2005 17:38

mno to znamená, že máš mp3 v dost nízký kvalitě, ne? imho další věc k zamyšlení, ale to už je OT :)
předpokládám, že tohle http://www.czechcomputer.cz/art_doc-59D ... A6CB1.html jsi četl, žejo?
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 12. 2005 18:00

Předpokládáš správně :wink: . Plno věcí, co kritizovali ale s použitím nového FW zmizí (třeba je přidána podpora složek, díky čemuž (kdyby to neuměl) bych ho nechtěl).

V současném MP3 playeru mám MP3-ky v bitratu 96 kbps, což je pro mě zatím "tak akorát" :D .

Jinak dík za to, že se mi věnuješ :) .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davidak 10. 12. 2005 19:48

Tak to už pak nebudeš muset šetřit místem.. Kvalita bude stát zato. Kde ho chceš kupovat?
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků