Jak vypálit MP3 na CD-R?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sonix 27. 11. 2005 10:17

Můžu na tom CD udělat adresáře a do nic dát skladby nebo to musím všechno vypálit bez roztřídění?
sonix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hrochy 27. 11. 2005 10:19

sonix píše:Můžu na tom CD udělat adresáře a do nic dát skladby nebo to musím všechno vypálit bez roztřídění?z/quote]

zatim sem se nesetkal s prehravacem, co by umel vstupovat do jednotlivych adresaru, takze bych to vypalil bez roztrideni
hrochy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P3k_ 27. 11. 2005 10:37

Hrochy: Tak tos toho zatim teda asi videl hodne malo... Snad kazdej DVD prehravac to umi, moje autoradio Clarion DB 348 RMP to umi... Neni to zkratka nic svetobornyho. A mimochodem i pokud ten prehravac neumi prehravat po slozkach, tak prehrava jako by byly vsechny pisnicky v jedny slozce, i kdyz jsou roztrideny. Shrunuto: vypalovat po slozkach, lepsi prehravace to roztridi, horsi mozna ne, ale stejne prehrajou vsecko.
P3k_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomko 27. 11. 2005 10:45

Přesně tak.. normálně to chodí po složkách.. jen češtině a mezerám v názvech adresářu i skladeb bych se vyhnul, to nemusí každej přehrávač rozdejchat.. chcet to vyzkoušet, co si můžeš dovolit a co ne. A některý starší přehrávače měly problémy s VBR, nový by to měly zvádat už snad s přehledem...
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FastIkarus 27. 11. 2005 12:29

Zkus třeba vzít jedo CD-RW a něj hoď různý druhy mp3, do adresářu i pod adresářů a vyzkoušej si co tvůj přehrávač přelouská a co ne
FastIkarus
Junior

Odeslat příspěvekod sonix 28. 11. 2005 08:39

Mám DVD, tam je to bez problémů, ale znáte důchodce, celej den čuměj na TV a v telešopingu jim do hlavy hustěj tolik oblíbené písničky od Evy a Vaška a oni po tom moc toužej a kupujou to, naštěstí je to moc drahý. No tak jsem sehnal ty šílenosti a chci to vypálit na jedno CD v MP3 . Přehrávač jsem zatím nekoupil, musí to bejt kombinovaný magnetofonem, protože maj plno kazet s dechovkama a jinýma blbostma.
Ještě by mě zajímalo zda to lze vypalovat jako multisession.
sonix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jech 28. 11. 2005 08:56

sonix> Záleží na konkrétnim přehrávači. Ptáš se na věci na který se nedá odpovědět dokud neuvedeš konkrétní model.
Já mam třeba discmana od iRiveru a ten hraje multisession i UDF, umí češtinu v názvech souborů i ID3 tazích. S ničim neni problém, ale je to iRiver. Podobně kvalitní stloní přehrávač neseženeš. Takže něco kup a vyzkoušej to.
jech
Junior

Odeslat příspěvekod Flaxinet (novy) 28. 11. 2005 09:57

V tom případě bude asi jednodušší to vypálit Nerem do klasickýho audio CD a ubohý důchodce nezatěžovat něčím jako mp3...
Flaxinet (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonix 28. 11. 2005 10:10

To je škoda CDček na tohle, vždyť je to stejný, oni nepoznaj rozdíl jestli to hraje hudební CD nebo MP3. Hlavně že nebudou muset pořád vyměňovat disky. Doufám že ten přehrávač bude umět funkci REPEAT aby jim to hrálo 24 hodin denně až se jim to znechutí.
sonix
Kolemjdoucí