MP3 přehrávač Canyon CN-MPOLED2E/D - zkušenosti

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Stanin 28. 11. 2005 11:00

Zdravím. Už delší dobu šilhám po výše uvedeném mp3 přehrávači. Zajímaly by mě bějaké zkušenosti s ním. Jestli jeho koupí neprohloupím. Zajímá mě kvalita přehrávání, kvalita dodávaných sluchátek, výdrž a kvalita vestavěného FM tuneru nebo další poznatky.. Na fóru je o tomto přehrávači napsáno pramálo.. Díky za odpovědi..
2Pac rulezz
Stanin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Polo21 29. 11. 2005 09:23

http://pcrevue.itnews.sk/buxus/generate ... #forumtree

Kvalita prehravania je celkom OK ale lsuchadla su trosku slabsie ale na bezne pocuvanie stacia. Vydrz baterie bola cca 12-13 hod.
na tunery som chytil vsetko co sa chytit dalo s cistym signalom.
Nevyhovalo mi ale par veci: mohol si do neho sice nahra mp3 aj s adresarmi ale pri prehravani ziadne nebolo vidno takze bola jedna mp3 za druhou, ked si chcel prehravat nejake mp3 s adresara musel si sa preklikat cez xy mp3 suborov pred nim
Dalej sa mi nepacilo ze po vypnuti prehravaca a naslednom zapnuti zacal mp3 prehravat znova od zaciatku.

az na tieto dve chyby je celkom v pohode, ale predal som ho asi po 2 tyzdnoch a kupil MPIO HD-300 ale ten je uz z inej kategorie :)
Polo21
Junior

Odeslat příspěvekod tomaschko 18. 12. 2005 14:29

taktiez uvatujem nad kupou tohto prehravaca,takych co maju slot na karty radio a 512 mb neni vela uvazoval som nad sunswayom ale fora ma odradili(mnozstvo problemov) tak som sa zastavil pri tomto canyone.ak mate tipy na ine modely poradte prosim.
tomaschko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gekoncik 21. 12. 2005 09:20

To tom sem taky slintal ale někde jsem viděla na netu fotku z boku a přední kdyt je vypoukný a to se mi vůbec nelíbí.
Teď slintám po:http://www.obchod.cz/products_detail.php?kod_zbozi=00024929

Ten se mi líbí moc moc :wink: A navíce je to 1G 8)
Ne-ne-ne
gekoncik
Kolemjdoucí