Emgeton E5 Cult 1GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Denon 1. 12. 2005 21:54

Emgeton E5 Cult 1GB je můj favorit na koupi. Zajímal by mne váš názor nebo názor někoho kdo už ho má.
Denon
Denon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 4. 12. 2005 16:32

Taky se mi celkem líbí. V Carrefouru ho do 5.12. mají za 3.290 Kč (více zde), což mi ale přijde trochu divné, protože všude jinde mají 1 GB verzi tak minimálně za 4.500 Kč.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uživatelka 4. 12. 2005 17:51

Táta v tom Carrefouru spešl pro tenhle Emgeton byl někdy na začátku tý akce a samozřejmě ho neměli, protože jim přišly 3 kousky >:-[]
uživatelka
Junior

Odeslat příspěvekod Jirk4 5. 12. 2005 14:58

V Carrefouru už není, aspoň né v tom brněnském z výjezdu (jak je u něj KFC), včera jsem tam byli a nic .(
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod james11 18. 12. 2005 15:11

Taktéž můj favorit! recenze zde: http://www.mpx.cz/clanek.asp?cl=14815

CZ manuál zde: http://obchod.nexxen.cz/product.php?pro ... bestseller

uvítal bych názory lidí co ho mají, je tu někdo takový?
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fcmasakr 26. 12. 2005 13:44

Od vánoc jsem šťastným majitelem 1GB verze:
Design a zpracování: super, kvuli baterce (tužková) je o něco větší a těžší, ale do kapsy saka se schová bez problémů.
Ovládání a funkce: spokojenost, nemá cenu popisovat co umí, ale to, co má umět, opravdu umí (podpora adresářů, mass storage)
Zvuk: dobrý, přesto to bude chtít zakoupit pořádná sluchátka. To co k tomu dodávají není žádná tragédie, ovšem nejsem příznivcem špuntů.
fcmasakr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 26. 12. 2005 20:07

No já mám jeho přímého přechůdce EMGETON E2 CULT - taktéž 1GB a nemohu si stěžovat...
Pokud vezmu stejné funkce obou přehrávačů, rád bych vyzdvihl především bezrpoblémovou českou diakrtiku - ať u tagů či při čtení txt souborů. Diakritka je věštinou každému při výběru přehrávače ukradená a pak se diví - bohužel většina současných mp3 playerů s ní má docela problém
Michal.Maniak
Junior

Odeslat příspěvekod james11 27. 12. 2005 09:49

fcmasakr píše:Zvuk: dobrý, přesto to bude chtít zakoupit pořádná sluchátka. To co k tomu dodávají není žádná tragédie, ovšem nejsem příznivcem špuntů.
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fcmasakr 27. 12. 2005 11:29

2 james 11:

Jsem psal, že mi primárně jde o druh sluchátek a ne o značku.

1. Proč hned Kossy? Jsem měl zato, že existují i jiní výrobci sluchátek.
2. Proč ne právě Kossy?
fcmasakr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 27. 12. 2005 13:11

Však si vem jaké uznáš za vhodné. Ale já bych si vzal KOSSY
:wink:
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 27. 12. 2005 14:06

Já mám jen takový minipostřech. Dřív jsem držel v ruce max obyč. mp3 přehrávače - plasťáky. Tyhle hliníkový skořepiny (nebo z čeho to je) sou fakt super, displej paráda, ovládání se naučíte v první minutě. Dodávají s ním song Paroubkovi Marťani - taky super :)
Víc nevím, dostala ho sestřička (nevlastní).

BTW: láska na první pohled tenhle model
"De Funès"
Radek E.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fcmasakr 27. 12. 2005 19:54

Naprostý souhlas, pár lidí co znám si okolo vánoc pořídilo různé levnější přehrávače (Xtreme, atd.), ale všichni obdivují CULTa.
Já osobně jsem hledal přístroj, který by splňoval moje představy, už skoro dva roky, až Emgeton s modelem E2 a E5 mě přesvědčil. Zatím mu nemám co vytknout (snad jenom listování v MP3kách by mohlo být o něco svižnější).

A k těm KOSSům: nemáte někdo zkušenost s obchodem v Praze, kde by bylo možno je před koupí vykoušet?
fcmasakr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 27. 8. 2006 08:06

začínají se mi líbit tyto: http://www.123mp3.cz/d/sennheiser-mx-350/
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 27. 8. 2006 08:22

Tak to si nech rychle zajit chut, protoze Sennheisery MX 350 se davaji k vetsine Emgetonu i spouste dalsich mp3 prehravacu (k mojemu teacu jsem je dostal tez) jako OEM verze (akorat bez znacky Sennheiser).

Technicky jsou identicke !

Jestli chces koupit lepsi spunty, tak jedine "earphones", ktere se zasunuji do ucha (je tady toho hodne, staci pohledat) Napr.:

Koss Spark Plug, Sennheiser CX 300, Creative EP-630 (pravdepodobne uvnitr stejne jako predchozi Sennheisery) nebo Philips SHE9600/00
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messer19 27. 8. 2006 08:30

Emgeton E5 Cult + Koss Spark Plug - idealna volba
messer19
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků