vaše zkusenosti s vašemi přehrávači

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomtttt 30. 12. 2005 19:25

pište sem jaky mate přehrávač jak hraje proste jak jste s nim spokojeni ...
tomtttt
Junior

Odeslat příspěvekod map 30. 12. 2005 19:28

Mám Creative MuVo V200 512MB. Designem vcelku žádný zázrak, ovšem jinak výborná kvalita. Koupil jsem si ho především proto, že k němu není potřeba USB kabel. Doporučuji.
No one can hear when you're screaming in digital...
map
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honny 30. 12. 2005 19:44

Hoop Dandy 230 - naho*no... Ale už ho mám dloooouho.
x_X
Honny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 12. 2005 19:47

Já mám rok Hama DMP-860. Vypadá celkem hnusně, má jenom 256 MB paměti, ale přehrávat umí :) . Přes USB 1.1 se písničky ládují pomalu, ale já mám trpělivost velkou :D . Má ale ID3 tagy, což pro mě před rokem byla jedna z hlavních věcí, zvládá adresářovou strukturu, displej je podsvícený, má funkci sleep stejně tak jako A -> B. Nějakých těch základních pár ekvalizérů má, umí opakovat.. Přehrává slušně, ale rozhodně je většina trhu lepší.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 30. 12. 2005 19:55

EMGETON E2 CULT
Odolné tělo,napájení na AAA baterii,vyborná kvalita reprodukce,bezchybné zobrazování čeké diakritiky,možnost čtení txt souborů,umí nahrávat do mp3 z rádia,mikrofonu i externího line-in vstupu...prostě ho mám rád :D
Michal.Maniak
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 12. 2005 22:11

Tak za tohle ho taky budu mít rád :D .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod botepidemic 30. 12. 2005 22:15

Microstar MEGA Stick 511 Lite 512MB, super az na jednu vec, a to ze kdyz ho vypinam, tak se drzi tlacitko a tam nabiha takova tuba a jakmile se naplni, tak se vypne, ale kdyz se to drzi o chvilku dil, tak se po chvili zase zapne :D
botepidemic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhruska 30. 12. 2005 22:25

IRiver IFP 795 - 512mb + Koss Porta Pro.
Nestežuji si,vše je výborné,ovšem příjde mi,že maximální hlasitost je u mého IRiveru malá.Jinak jsem spokojen.
Octavia 2
jhruska
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polo21 31. 12. 2005 09:00

MPIO HD-300 - 20GB HDD, maximalna spokojnost, super zvuk, dobre ovladanie a funkcie
Polo21
Junior

Odeslat příspěvekod michelin 31. 12. 2005 12:53

Sony NW-E99 1GB pameti, funkcne zadny zazrak, ale velmi solidni vydrz baterie a zvukove taky supr, takze spokojenost :)
michelin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 31. 12. 2005 13:04

jhruska píše:IRiver IFP 795 - 512mb + Koss Porta Pro.
Nestežuji si,vše je výborné,ovšem příjde mi,že maximální hlasitost je u mého IRiveru malá.Jinak jsem spokojen.e/quote]

To není iRiverem to je těmi Kossy - jsou obecně tišší než ostatní sluchátka,zato hrají mnohem lépe :lol:
Michal.Maniak
Junior

Odeslat příspěvekod Tomcat 31. 12. 2005 13:19

SanDisk e130, 512MB, SD Slot......Zpocatku se mi moc nezamlouvala dodana sluchatka ale prisel sem jim nachut. Jinak jsem zcela spokojen (po vyladeni ekvalizeru a vypnuti efektu)
"Nemůžete nikoho nic naučit. Můžete mu nanejvýš pomoci, aby to sám v sobě nalezl. " Galileo Galilei
Tomcat
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 1. 1. 2006 19:21

jhruska píše:IRiver IFP 795 - 512mb + Koss Porta Pro.
Nestežuji si,vše je výborné,ovšem příjde mi,že maximální hlasitost je u mého IRiveru malá.Jinak jsem spokojen.e/quote]


To není těma kossama. nemáš tam nainstalovanou evropskou verzi firmware? má hodně zredukovanou maximální hlasitost, kvůli nějakejm francouzskejm restrikcím.

Jinak já mám Iriver ifp- 899 (1GB) + Koss Sporta Pro

Obrázek

až na pár detailů maximální spokojenost- přehrávač jerobustní, má excelentní zvuk, kvalitní FM příjem, stromovou strukturu, nepřeberný množství nastavení, vysoký výkon zesilovače, skvělá výdrž na jednu AA.. a mnoho dalšího.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 1. 1. 2006 19:24

Ja mam Iriver IMP-400 uz asi 2 roky. Hraje pekne..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b!ologic 1. 1. 2006 19:32

ja mam siemens sx1 a k tomu 2 mmc (256 a 512 mb), ale vyuzivam jen jednu a zvuk je prekvapive kvalitni (na mobil). ted prave uvazuju o koupi neceho novyho a nevim co. uvazuju nad archosem av500, ipodem, iaudiem (x5) a mozna jeste necim
b!ologic
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků