Nazor na Emgeton E5 cult

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod FDS_Qwert 16. 1. 2006 22:30

Velmi by ste mi pomohli vasimi postrehmi na E5-ku..Hlavne co sa tyka poruxovosti atd..Proste je nejaky dovod preco si ju nekupit,pls poradte ak sa vyznate + ak je nejaka alternativa,rad prijmem...dik moc :D
FDS_Qwert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fcmasakr 17. 1. 2006 09:56

Jelikož je na trhu od pozdního podzimu 2005, nepředpokládám, že by někdo měl příliš zkušeností s poruchovostí/reklamacema.

Já si s ním užívám od vánoc a zatím naprostá spokojenost. Pokud bych měl najít nějaké mínusy, tak je to větší objem a váha (ale já chtěl přehrávač na AA baterie) a celkem pomalý listování MP3kama.

A chce to pořádný sluchátka.
--- MASAKR Futsal Team, since 2002 ---
fcmasakr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tejvl 17. 1. 2006 10:45

A proc jsi to chtel na AA baterie a ne na AAA? Uz prave proto bych sel spis do E2Cult....
Tejvl
Junior

Odeslat příspěvekod fcmasakr 17. 1. 2006 11:50

Máš pravdu, upřesnim to:

Extra jsem neřešil, jestli AA nebo AAA. Chtěl jsem přehrávač na běžné baterie, žádnej akumulátor. Takže jsem skončil na výběru mezi E2 a E5, vybral jsem novější, možná jsem podlehl všeobecnému nadšení z E5ky ("Je jako E2, akorát má lepší ovládání .....").

Nelituju toho, ale naopak na tu velikost upozorňuju, pokud by to někomu vadilo, ať si pořídí E2ku. Já jsem spokojen.
--- MASAKR Futsal Team, since 2002 ---
fcmasakr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Standa 17. 1. 2006 15:00

AA maji vetsi kapacitu = vydrzi mnohem dele nez AAA
Standa
Junior

Odeslat příspěvekod Tejvl 17. 1. 2006 18:07

Radeji mensi s mensi vydrzi, nemyslim si, ze vydrzi zase o tolik..a taky zase 2 AAA zaberou skoro stejne mista jako 1 AAA takze neni problem mit jeste tak 2 zalozni AAA, stejne vetsina dobijecek bere min. 2 ..:)
Tejvl
Junior

Odeslat příspěvekod AZOR 17. 1. 2006 18:44

jev v pohode, mínus:
- nejak divne hraje, imho je to tim, ze to neumim nastavit, hodne se to zlepsilo ale ty ekvalizátory jsou fakt blbé
- nejdou bouchnutim vypnout (do své divy jsem na kole, vzdycky bouchl, kdyz jsem potreboval ticho) pausa v obalu je press obleceni nezmacknutelná
+ vsechno ostatni
mam ho asi mesic, takze tezko lepsi info ..
Marta Jandova's Absolute Monarchy Forever Rulezz - one country, one world, no wars, full of love.
ALL SHOULD DIE UNDER HER FLAG, AND FOR HER EYES !
AZOR
Kolemjdoucí