iriver U10 -_- mate s nim skusenosti ??

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod FDS_Qwert 31. 1. 2006 18:33

Zaujimalo by ma ci niekto nemate U10... O_o je na nom nieco ''zle'' :| ?? Ja mam zaujem o 1GB verziu ale nevim,nie je moc velky,tazky..atd ?? A co sa tyka baterky,nabija sa cez USB abo existuje aj classic adapter ??
FDS_Qwert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri BB 1. 2. 2006 00:51

- Nenasiel som vobec nic, co by sa mu dalo skutocne vytknut. Jedine co ma trochu stve je, ze kablik na sluchatkach je daky pridlhy. Kludne by som mohol nosit prehravac aj v ponozke. :? Ale sluchatka je aj tak potrebne vymenit. Nie ze by boli spatne, najskor vacsina prehravacov o takych len sniva, ale zasluzi si to este lepsie.
- Co sa tyka velkosti a vahy, tak je asi to najmensie, a najlahsie na com sa da v pravom zmysle slova pozerat video. Neviem o nicom inom s podobnymi parametrami, a mohol by si to este elegantne nosit vo vrecku od kosele. Ale velkost a vaha je asi velmi subjektivny dojem kazdeho uzivatela. V tomto pripade limituje velkost len samotny display, a vahu lithimpolymerova baterka.(asi najvykonnejsi sucasny zdroj)
- Nabija sa cez USB, ale existuje aj nabijaci adapter. (neskusal som kupit)
- Inac ked som ho kupoval, tak som bol presvedceny ze dokovacia stanica s dialkovym je sucastou, az potom som prisiel na to ze si ju musim dokupit. Ale, aj ked vlastne rozsiruje moznosti, nie je nevyhnutna.
- Ja som nadmieru spokojny. (a to sa stava fakt vvnimocne)
Duri BB
Junior

Odeslat příspěvekod FDS_Qwert 1. 2. 2006 14:07

Vazne dik moc,dost si mi pomohol a kedze neni nic extra co by prekazalo este dnes si ho objednam :D
FDS_Qwert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coltcha 1. 2. 2006 15:42

ma to USB bo MTS a co radio?? prej de pridat nejakym firmwarem
coltcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coltcha 1. 2. 2006 15:46

pardon mel jsem na mysli MTP nebo UMS (USB Mass Storage)
coltcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coltcha 1. 2. 2006 16:00

tak jeste jeden pardon, sem lama, prehlid sem se, myslel sem ze myslis t10
coltcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pisekroman 19. 2. 2006 20:53

Dá se na video na nem diva??? Není to přiliš male?t...nevim jestli má smysl si ho kupovat jen kvuli velkemu displeji a videim a pak to bude stat za nic,...
pisekroman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b!ologic 26. 2. 2006 11:59

jestli chces videoprehravac tak si kup neco od archosu
I'm the Lizard King, I can do anything.
b!ologic
Junior

Odeslat příspěvekod Gnomo 26. 2. 2006 18:28

Ahoj
Prosim jakou rychlosti prevadi tento prehravac soubory pres USB?
O kvalite zvuku nepochybuju, ale chtel bych vedet od nekoho kdo tento prehravac vlastni jestli se na naky ten film na teto masince rad zkoukne jestli je kvalitni diasplay a dale jestli je tam prilozeny nejaky programek (asi jo) na preformatovani na ten MPEG4 (a velikost napr. toho filmu jestli se zmensi). Diky za pripadnou odpoved.
Rozhoduji se prave mezi timto a iAudio U3 a ta pripadna kvalita videa Irivru by mi pri rozhodovani dost pomohla.
Naposledy upravil Gnomo dne 26. 2. 2006 23:32, celkově upraveno 1
Gnomo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri BB 26. 2. 2006 23:32

Ta U3 tak ako vacsina malych pristrojcekov (ale aj vacsich) ma display s rozlisenim 160x128. To je fakt o nicom.
U10 ma 2,2" 320x240 a to je uz nieco uplne ine. Urcite to nie je uplne plnohodnotny video prehravac, (je to miniaturne) ale pozres si na tom v pohode aj celovecerny film.
Presnu prenosovu rychlost neviem, ale maka to fakt svizne.
Bezne video DVD prekonvertorovane na pouzitelny format ma cca 300-330 MB. (ale moze mat aj menej, v zavislosti na kvalite)
Skor je to ale o srdcovych video klipoch. (u mna starsich :-B )
Pripadne si pozret to co si normalne nestihol, a mas na to cas napr. pocas cestovania.
Duri BB
Junior