Ktery z techto 3 Emgetonu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod theor 10. 2. 2006 22:34

Caute lidi ktery z techto trech Emgetonu byste bryli vy?Jde mi hlavne o kvalitu zvuku a pak i o hlasitost,aby to proste prervalo jizda busem,vlakem,rusna ulice atd...A taky mi jde o basy!Jo a nevite jaky je rozdil mezi vystupnim vykonem 2x 12 mW (32 ohm) a 2x 10 mW (16 ohm) ???predem dikyyyy http://www.mp3store.cz/porovnani/?vids= ... 9489,63926
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 10. 2. 2006 23:22

Tyhle tři přehrávače sis vybral dobře - výběr nejlepších.
První krok, který bych podnikl, by bylo vyloučení X6 kvůli vestavěnému akumulátoru. Je sice z nich nejhezčí a má barevný displej, ale zase nízkou výdrž a ten akumulátor. :arrow: Nemůžeš jednoduše vyměnit vybitou baterku za nabitou.

Takže nám zbývají E2 (který mám a jsem spokojen) a Enox:
Asi největší rozdíl je v hmotnosti, ale přeci jen u takovýchto "muších" vah to moc nerozhoduje. Enox má navíc přehrávání formátu ASF, který já nepoužívám a řekl bych, že není nijak extra rozšířený a důležity.
Z těchto dvou přehrávačů je mi přeci jen blíž k srdci ten E2 - ne nadarmo se jmenuje "cult" :) . Zvýraznění basů si moc nevšímej, taky mě to trochu znejistilo při výběru, ale basy jsou v pořádku a doladit se to dá ekvalizéry.

Takže z těch tří by u mě vyhrál E2 Cult.

Pokud nejsi moc finančně omezen, doporučil bych ti připlatit si za dalších 512MB, abys měl 1GB - to mám já a už i to přestává stačit.
V rozhodování ti také pomůže diskuse na https://www.emgeton.com/support/phpBB2/index.php.

Přeji správný výběr, ať už bude jakýkoliv, MK
mapupsa
Junior

Odeslat příspěvekod theor 10. 2. 2006 23:37

dikec,ale jeste by me zajimalo to ohledne tech vystupnich vykonu
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 10. 2. 2006 23:54

Vůbec tomu nerozumím, ale asi logicky bude lepších těch 12mW než 10mW. Ale ať radši promluví opravdoví odborníci :wink: .

MK
mapupsa
Junior

Odeslat příspěvekod humbuk 11. 2. 2006 01:23

az tolik nepovim :), zkusim co vim - je to impedance na vystupu a teoreticky by sis mel poridit sluchatka se stejnou impedanci. Z praxe co sem zkousel i jine, tak sem v tom nevidel zadny problem.
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theor 11. 2. 2006 08:46

Ale kvalita zvuku by mela byt u vsech 3 stejna nebo se mylim?
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod humbuk 11. 2. 2006 10:03

Da se to dost predpokladat, ze by do kazdyho stroje delali uplne jiny streva je dost nepravdepodobne. A vysledny zvuk asi stejne u techto masinek zavisi na nastaveni ekvalizeru a sluchatkach. Ale tyto podrobnosti ti 100 pr potvrdi na emgeton foru.
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theor 11. 2. 2006 10:12

humbuk píše:Da se to dost predpokladat, ze by do kazdyho stroje delali uplne jiny streva je dost nepravdepodobne. A vysledny zvuk asi stejne u techto masinek zavisi na nastaveni ekvalizeru a sluchatkach. Ale tyto podrobnosti ti 100 pr potvrdi na emgeton foru.
Ja k tomu pak koupim asi Koss ThePlug,ale celkem me laka to X6,ale zase ten akumulator!To je skoda!
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theor 11. 2. 2006 10:13

mapupsa píše:Tyhle tři přehrávače sis vybral dobře - výběr nejlepších.
První krok, který bych podnikl, by bylo vyloučení X6 kvůli vestavěnému akumulátoru. Je sice z nich nejhezčí a má barevný displej, ale zase nízkou výdrž a ten akumulátor. :arrow: Nemůžeš jednoduše vyměnit vybitou baterku za nabitou.

Takže nám zbývají E2 (který mám a jsem spokojen) a Enox:
Asi největší rozdíl je v hmotnosti, ale přeci jen u takovýchto "muších" vah to moc nerozhoduje. Enox má navíc přehrávání formátu ASF, který já nepoužívám a řekl bych, že není nijak extra rozšířený a důležity.
Z těchto dvou přehrávačů je mi přeci jen blíž k srdci ten E2 - ne nadarmo se jmenuje "cult" :) . Zvýraznění basů si moc nevšímej, taky mě to trochu znejistilo při výběru, ale basy jsou v pořádku a doladit se to dá ekvalizéry.

Takže z těch tří by u mě vyhrál E2 Cult.

Pokud nejsi moc finančně omezen, doporučil bych ti připlatit si za dalších 512MB, abys měl 1GB - to mám já a už i to přestává stačit.
V rozhodování ti také pomůže diskuse na 5url]https://www.emgeton.com/support/phpBB2/index.php[/url].

Přeji správný výběr, ať už bude jakýkoliv, MKo/quote]
A to zvarazneni basu ti teda nechybi,jo?
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod humbuk 11. 2. 2006 10:42

Nevim presne co tim mysli, ale E2 ma taky zvyrazneni basu, ale to stene nepouzivam, protoze si nastavim ekvalizer manualne jak potrebuji.
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theor 11. 2. 2006 10:47

humbuk píše:Nevim presne co tim mysli, ale E2 ma taky zvyrazneni basu, ale to stene nepouzivam, protoze si nastavim ekvalizer manualne jak potrebuji.
Oni na strankach pisou,ze to nema,ale kdyz rikas,ze ma tak je to v poho a jaky sou k te E2 sluchatka?A jak dlouho ti vydrzi hrat?
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod humbuk 11. 2. 2006 10:58

pisou to na tech strankach, co si uvedl, je mozne, ze to maji vyresene jinak. Dodavana sluchatka jsou podle vsech OEM Sennheiser MX 350, ja bych rekl ze spise MX 500, ale rozhodne hrajou dost slusne(pokud clovek neni zapaleny hifista:)) Vydrz nejsem schopen zatim posoudit (rozhodne to neni 14dni jako u meho stareho discmana),ale mam ho kratce a jeste ty mrazy se na vydrzi baterie dost podepisou. Ty Emgetoni maji jednu nevyhodu, zrovna v ukazately stavu baterie, ktery ukazuje dost zvlastne.
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theor 11. 2. 2006 11:05

humbuk píše:pisou to na tech strankach, co si uvedl, je mozne, ze to maji vyresene jinak. Dodavana sluchatka jsou podle vsech OEM Sennheiser MX 350, ja bych rekl ze spise MX 500, ale rozhodne hrajou dost slusne(pokud clovek neni zapaleny hifista:)) Vydrz nejsem schopen zatim posoudit (rozhodne to neni 14dni jako u meho stareho discmana),ale mam ho kratce a jeste ty mrazy se na vydrzi baterie dost podepisou. Ty Emgetoni maji jednu nevyhodu, zrovna v ukazately stavu baterie, ktery ukazuje dost zvlastne.
Jo to sem cetl stim stavem baterie a pry maji problemy s joisticky :shock: tak newim
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod humbuk 11. 2. 2006 11:16

jestli myslis, pomaly odezva na pohyb joystiku, tak to muselo byt se starym firmwarem, pac ted nic takoveho nepozoruji. Ale myslim, ze nejakou tu chybu najdes na kazdem stroji, kdybych mel prachy tak koupi Iriver H340,ale ty nemam tak sem koupil E2 a na pousteni muziky uplne super:).
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theor 11. 2. 2006 11:20

humbuk píše:jestli myslis, pomaly odezva na pohyb joystiku, tak to muselo byt se starym firmwarem, pac ted nic takoveho nepozoruji. Ale myslim, ze nejakou tu chybu najdes na kazdem stroji, kdybych mel prachy tak koupi Iriver H340,ale ty nemam tak sem koupil E2 a na pousteni muziky uplne super:).
Tak ted jeste newim jestli E2 nebo Enoxe?!V cem se od sebe lisi?Ja bych rekl,ze skoro nicim!A hlasitost bude u obou stejna,ne?
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků