Plusy a mínusy iPodu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ewing 23. 9. 2006 14:24

60GB je stara verzia, tu uz nepocitam, ta uz sa prestala vyrabat cize ma nezaujima. a preco by som nemal pocitat pixmaniu? ved som predsa racionalne uvazujuci zakaznik tak kupim tam, kde mi to predaju najlacnejsie, cize na pixmanii.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Lukyman 23. 9. 2006 14:31

No tak nákup na pixmanii má své výhody - hlevně cena, ale i nevýhody - nákup ve Francii, platba přes účet u banky, záruka jen rok (k tomu jim to tam musíš poslat) je to samozřejmě tvoje věc, kde kupuješ.
Jenom bych přičetl k přehrávači adaptér za 1k, bez něj to nemá smysl. Jinak je to samozřejmě zajímavá nabídka (jenom mě zas mrzí, že tam nedali to rádio - má skoro každý přehrávač, krom toho)
Lukyman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 23. 9. 2006 14:41

4 hodiny nabijania nie je vela. ja mam momentalne sony NW-HD5 (30GB) a ten sa 4 hodiny nabija normalne, 8 hodin cez USB cize tie 4 hodky nabijania u iPODu cez USB su pre mna uplne v pohode.
inak neviem o akej rocnej zaruke tu hovoris...info priamo zo stranky: Všechny výrobky na našich stránkách mají záruční lhůtu minimálně dva roky.

asle jo, zaruka sa riesi vo fr, to je trochu na prd ale este sa mi nestalo, ze by som daco reklamoval, vzdy sa to po*ralo az po zaruke :D
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Lukyman 23. 9. 2006 14:47

Je možný, že sem se spletl, já mám se zárukou trochu problémy, tedy skoro každyý druhý přístroj, který koupím musím reklamovat, hold nemám štěstí. Jinak myslím, že mít možnost nabíjet přehrávač jen přes usb není dobrý, například na dovolený, kde není možnost připojení k počítačí si to nemáš jak nabít,kdežto zásuvku mají všude.Jinak existuje také zařízení na tužkové baterky, de k tomu napojit usb a nabíjet, ale je celkem drahy, to už raději adaptér.
Lukyman
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků