Kompatibilita USB 1 a 2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jack Skelington 18. 2. 2006 13:17

Chtěl jsem se zeptat jen na takovej detail. Když je u Emgetonu E2 cult napsáno že podporuje USB 2 , myslíte že se bude dát použít i s USB 1 ? Zkoušel to někdo ? Dík za odpověd'.
Jack Skelington
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christian 18. 2. 2006 13:18

Na USB 1.1 urcite jde.. Ja mam hodne zarizeni na USB 2.0,ale na booku mam jen 1.1 a jde to v pohode..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod humbuk 18. 2. 2006 14:41

jen ti to pojede desne pomalu. S USB 2 mam 1G naladovanejch tak za 15min s tou jednickou zesedivis :). Ale necha se koupit za par stovek PCI karta s USB 2.
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasek 18. 2. 2006 14:42

Jde to, jen je menší rychlost. U něčeho by to mohlo vadit, ale u přenosu na mp3 si o něco víc počkáš :)
vasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack Skelington 18. 2. 2006 14:48

Ok , diky moc všem :D
Jack Skelington
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vasek 18. 2. 2006 14:51

ještě jsem moh poznamenat, že když připojíš 2.0 na 1.1, tak Windousy zahlásej, že to může jet rychlejc. Občas to píše i na 2.0, tak si toho tak nevšímej. Holt to nemaj tak vychytaný :P
vasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gape 19. 2. 2006 12:39

Chci koupit Bluetooth od MSI. Pro propijení PC s mobilem. Na Výrobku je uvedeno Bluetooth Ver. 2.0 a rozhraní USB 1.1 tak nevím co znamená to 2.0 když rozhraní je 1.1?
gape
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 19. 2. 2006 13:52

gape: Bluetooth 2.0 je neco jinyho nez USB 1.1 ... To je jako to samy, ze mas nainstalovany WinXP a Office 2000, taky je to "nezavisly" :-)

Jinak je to v poho, jen je to pomalejsi (o dost, ja jsem nemel nervy stahovat fotky...) :D
tark
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gape 19. 2. 2006 15:27

Tak myslíš že když je to 1.1 (rozhraní) tak těch pár fotek z mobilu a sem tam nějaká vyzváněčka bude trvat tak dlouho? Takže by bylo lepší zakoupit 2.0? Nehodlám stahovat nějaké extra velké soubory ani mp3. Jestli s eto vůbec vyplatí na jen občasné přenesení pár fotek do PC.
gape
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků