iRiver T30 - jak tam nahrát MP3?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Funda 9. 3. 2006 13:59

Včera jsem si přinesl domů iRiverT30, nejdřív jsem se zatajeným dechem čekal, jestli moje XPéčka přijmou ten skvělej Microsoftí device, ale naštěstí to vzaly (narozdíl od mnoha dalších nešťastníků). Problém mám ale při nahrávání písniček do přístroje přes WMP10. Když vyberu písničky, který chci synchronizovat, tak se to načte bez ohledu na původní adresáře a v T30 se to potom setřídí do adresářů podle jednotlivých interpretů. Např. po nahrání soundtracku ze Shreka mě to v Iriveru vytvořilo pro každou písničku zvláštní adresář, prostě pro každýho zpěváka jeden. Dá se tomu nějak předejít a zajistit, aby to respektovalo původní řazení do adresářů?
Funda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JIV 9. 3. 2006 14:24

kamosovi pohol update FW ked mu na jeho iRiveri nesli davat mp3, za to nic nedas skus
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Junior

Odeslat příspěvekod isonom 9. 3. 2006 15:27

Sam vlastnim iriver T30 a pisnicky prez MP10 nenahravam. Pokud system prehravac spravne nadetekuje, tak se pisnicky daji kopirovat normalne prez pruzkumnika windows (prehravac je v "tento pocitac" jako ulozne zarizeni).
Je pravda, ze treba v total commanderu se na prehravac dostat neda, ale prez toho pruzkumnika to docela jde.
isonom
Junior

Odeslat příspěvekod Funda 9. 3. 2006 21:16

Hmm, asi to je opravdu vina toho WMP10. Zkusím to přes toho průzkumníka. BTW nejnovější firmware jsem flashnul hned na začátku.
Funda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Funda 9. 3. 2006 21:17

Hmm, asi to je opravdu vina toho WMP10 (Další důvod ke vzteku, že to není UMS device, fakt díky Microsofte). Zkusím to přes toho průzkumníka. BTW nejnovější firmware jsem flashnul hned na začátku.
Funda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JIV 9. 3. 2006 21:18

All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Junior

Odeslat příspěvekod falcen99 24. 6. 2006 19:28

Nejlepsi je z oficialnich strane flasnout UMS podporu :-)
falcen99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod falcen99 5. 7. 2006 11:11

falcen99 píše:Nejlepsi je z oficialnich stranek flasnout UMS podporu :-) O zaruku neprijdete nejedna se o hw ale sw zasah.
falcen99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nokiac007 6. 7. 2006 18:58

nejlepsi je H120
Nokiac007
Kolemjdoucí