aky prehravac

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 4. 4. 2006 12:13

prosim poradte mi, idem si kupovat nejaky mp3 prehravac ale ked som to tu cital tak si neviem vobec vybrat, najviac tak za 6000SK. Napiste co by ste brali momentalne vy.
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 4. 4. 2006 12:43

já osobně bych si koupil něco za cca 2000. dražší nemá smysl. abys s sebou tahal třeba 4gb mp3... nesmysl. kup si něco malého lehkého a aby se to dalo použít případně jako usb disk...za rok či dva bude mp3 přehrávač naprosto k ničemu, mobily to vše obhospodaří stejně kvalitně a bude to all in one... toť můj názor.
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wolfheart 4. 4. 2006 12:53

Gabelhirsch píše:já osobně bych si koupil něco za cca 2000. dražší nemá smysl. abys s sebou tahal třeba 4gb mp3... nesmysl. kup si něco malého lehkého a aby se to dalo použít případně jako usb disk...za rok či dva bude mp3 přehrávač naprosto k ničemu, mobily to vše obhospodaří stejně kvalitně a bude to all in one... toť můj názor.l/quote]

hošku na něco krapet zapomínáš a sice na baterii u mobilních telefonů, dnešní smatphony vydrží pěkný kulový s přehazovačkou a ještě z toho poslouchat muziku, to si pak už hold nezavoláš, protože ti to klekne! :D

a ještě něco k čekací taktice ... ta je taky naprd, vždycky bude něco jiného, to jsi taky klidně mohl zůstat u 5a1/4 disket místo CD! :lol:

rada je pořiď si to co se ti líbí a hodí právě teď, protože jinak dopadneš jako Gabelhirsch kterej bude čekat až to bude mít pěknou cenu, jenže to už to zas bude zastaralý a taky s tím už nebude moc mezi lidi, takže si počká až zlevní další novinku a tak furt dokola
Naposledy upravil Wolfheart dne 4. 4. 2006 12:54, celkově upraveno 1
Wolfheart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 4. 4. 2006 12:53

mas pravdu ale ja by som uz chcel nieco kvalitne co mi dlhsie vydrzi, ma dobry zvuk....Pretoze ako sa pozam tak moj mobil nevimenim este aspon par rokov :D
EDIT: myslel som ten Gabelhirschov prispevok
Naposledy upravil ja_som_peto dne 4. 4. 2006 12:56, celkově upraveno 1
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod drAcOniS 4. 4. 2006 12:54

Gabelhirsch píše:toť můj názor.o/quote]

V žádném případě se s tímhle názorem nemůžu ztotožnit... :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 4. 4. 2006 12:57

ked sa nestotoznujete tak povedzte co si mam kupit, o tom je tato tema :wink:
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 4. 4. 2006 12:58

Gabelhirsch píše:. abys s sebou tahal třeba 4gb mp3... nesmysl. /quote]

Ja mam mp3 prehravac s 20GB s prijde mi to malo :mrgreen:
ja_som_peto: zkus to nejak specifikovat: napr. radio, jake formaty apod.
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 4. 4. 2006 13:01

výdrž mobilů se postupně zvětšuje, sice ještě nedosahuje takových časů jako poslední monochromatická lcd (například se slzou v oku vzpomínám na 6310) ale budiž... ikdyž si myslím, že ti nikdo nebrání si do mobilu koupit lepší akumulátor než tam výrobce v honbě za snížením nákladů dává...

vývoj nezastavíš a zrovna dnes bych si nekoupil drahý mp3 přehrávač, protože prostě do roka a do dne z toho bude další krám co budeš tahat po cestách mobil časem zcela nahradí mp3 přehrávat a do značné míry bude suplovat fotoaparát, smiř se s tím.

pokud si kupuješ elektroniku abys byl IN mezi kamarády, tak směle šup pro ipod. osobně bych dal přednost užitné hodnotě, ono totiž i lejno zabalené do úkrásné krabičky je stále lejnem.
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 4. 4. 2006 13:02

Adam Bernau píše:
Gabelhirsch píše:. abys s sebou tahal třeba 4gb mp3... nesmysl. /quote]

Ja mam mp3 prehravac s 20GB s prijde mi to malo :mrgreen:
ja_som_peto: zkus to nejak specifikovat: napr. radio, jake formaty apod.
ja praveze neviem lebo do toho az tak nevidim a preto chcem vediet co by kupovali ostatny, no tak ale mohlo by to prehravat aj ogg, radio nieje podmienkou, pamet urcite 1gb (chcem flash) a co nadlhsia vydrz
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 4. 4. 2006 13:14

Ja bych bral asi neco od iRiveru - mam dobrou zkusenost s mym mp3 prehravacem. Maji jedny z nejkvalitnejsich zvukovych vystupu:
tak napr. : http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... b-rose-red
http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... light-gold
a tento ma i dobrou vydrz: http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... ght-orange
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 4. 4. 2006 13:21

dik ta T20-ka sa mi aj predtym pozdavala, ale ako sa to ovlada ma to nejak malo tlacidiel, to nema joystick?
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod humbuk 4. 4. 2006 13:24

Iaudio G3, do toho bych to vrazil ja :)
humbuk
Junior

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 4. 4. 2006 13:39

ja_som_peto píše:dik ta T20-ka sa mi aj predtym pozdavala, ale ako sa to ovlada ma to nejak malo tlacidiel, to nema joystick?

tady se dovis: http://www.cdr.cz/a/16197/3
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 4. 4. 2006 14:51

humbuk píše:Iaudio G3, do toho bych to vrazil ja :)
to vyzera asi vazne najlepsie, neviete ake su tie sluchatka co su k tomu?
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod humbuk 4. 4. 2006 15:40

je to nejaka znacka Cresyn a jestli hrajou aspon jako u Emgetonu, tak to neni vubec spatny.
humbuk
Junior

Další stránka