aky prehravac

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 4. 4. 2006 19:12

sluchatka netusim, ale prehravac je to,co jsem slysel urcite dobry
a tady je obsahla recenze: http://www.cdr.cz/a/13186/4
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfheart 5. 4. 2006 05:07

Gabelhirsch píše:výdrž mobilů se postupně zvětšuje, sice ještě nedosahuje takových časů jako poslední monochromatická lcd (například se slzou v oku vzpomínám na 6310) ale budiž... ikdyž si myslím, že ti nikdo nebrání si do mobilu koupit lepší akumulátor než tam výrobce v honbě za snížením nákladů dává...

vývoj nezastavíš a zrovna dnes bych si nekoupil drahý mp3 přehrávač, protože prostě do roka a do dne z toho bude další krám co budeš tahat po cestách mobil časem zcela nahradí mp3 přehrávat a do značné míry bude suplovat fotoaparát, smiř se s tím.

pokud si kupuješ elektroniku abys byl IN mezi kamarády, tak směle šup pro ipod. osobně bych dal přednost užitné hodnotě, ono totiž i lejno zabalené do úkrásné krabičky je stále lejnem.o/quote]

vývoj nezastavíš ?? to si hochu jen myslíš kolik věcí už nám výrobci tlačily a nakonec skončily ve slepé uličce a skoro nikdo si je nekoupil?

uniká mi proč by nemohl být přehravač i hezký? pokud hraje božsky, ale trpí neduhama konstrukčních vad a designu je pro mě nanic.

přijde mi že se ti docela líbí válka a flame mezi lidma s různajma přehrávačema, kde ti každej bude tvrdit že ta jeho značka je nej a ostátní je šunt
Wolfheart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 5. 4. 2006 06:32

naopak, mp3 přehrávač považuju za velice dobrou věc, žádnou značku nepreferuji, ale pro racionálně uvažujícího člověka by měl být vždy poměr cena/užitná hodnota to hlavní. narážka na ipod byla myšlena ve vztahu k tomu, že je dneska "in" mít ipod a byl jsi to ty, kdo by se bál s "nevzhledným" "zastaralým" přehrávačem mezi lidi... mobil do budoucna zcela jistě mp3 přehrávače nahradí, je to dáno už z podstaty věci, proč tahat po kapsách 2 krabice, když můžeš mít jednu? proto jsem tazatale upozornil, že investice do drahého přehrávače je poměrně nejistá věc. takže debaty typu iriver je super, creative je sráč atd jsou zcela mimo.
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Re:NO! 5. 4. 2006 19:50

pripojim se s prosbou o radu k ja_som_peto(vi). chci koupit mp3 prehravac, nechci do nej moc vrazit a jako dobra volba mi prijde tento: http://2324.elektrocoleti.cz/mp3-prehra ... b+dp36024/
pouzivat ho budu vicemene jen v aute (pote co mi uz podruhe slohli radio, rozhodl jsem se pro tuto volbu) takze by mel mit kvalitni zvukovy vystup (propojim ho pres orig. radio do 6ti repraku...). vzhledem k pomeru cena - vykon mi to prijde jako dobra volba - nebo se mylim? dik za kazdou reakci
Re:NO!
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wolfheart 6. 4. 2006 05:18

Gabelhirsch: cena/užitná hodnota = mainstream a to spíš ten horší protože lidi chtěj ušetřit za každou cenu
Wolfheart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 18. 4. 2006 15:10

Neviete mi niekto povedat kde v bratislave kupim ten G3 s 1GB lebo vsade maju iba 512ky.
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod ja_som_peto 21. 4. 2006 17:57

prosim vas co najskor by som potreboval zistit kde sa da najlacnejsie zohnat moze byt aj e-shop
ja_som_peto
Junior

Odeslat příspěvekod Pussyshaver 26. 4. 2006 15:48

Čau, chtěl bych poradit MP přehrávač kolem (radši do) 3000,- ... 1GB, rádio a když bude dálkovej ovladač, tím líp ... :-)
Pussyshaver
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powersell 11. 5. 2006 15:58

skus nejaky emgeton (napr. E5 Cult, alebo E2)
vacsina ludi ma IE;
vacsina ludi je v tom pripade vo velkom nebezpecenstve!
spisme peticiu na zachranu tych 70% ludi trpiacich pod nadvladou M$. dakujem
----------------------------------
sk8 or die, sk8 or SKAP, sk8 is gr8, just sk8 and enjoy
powersell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powersell 11. 5. 2006 15:58

ja_som_peto píše:Neviete mi niekto povedat kde v bratislave kupim ten G3 s 1GB lebo vsade maju iba 512ky.

skusil si na nete???
vacsina ludi ma IE;
vacsina ludi je v tom pripade vo velkom nebezpecenstve!
spisme peticiu na zachranu tych 70% ludi trpiacich pod nadvladou M$. dakujem
----------------------------------
sk8 or die, sk8 or SKAP, sk8 is gr8, just sk8 and enjoy
powersell
Kolemjdoucí

Předchozí stránka