Jaký mp3 přehrávač do 1600 Kč?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kralicek 14. 4. 2006 18:12

a jak jsi s nim spokojen? Jsou s nim nejake problemy?
kralicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mh 14. 4. 2006 18:21

Tady jsem mimochodem zalozil samotnou diskuzi: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=26141 , ale bez odezvy... mam ho od utery a prehral jsem zatim asi jen 6hodin hudby(cca 40% baterie pryc-1000mA). Zatim jsem velice spokojen, za ty penize si myslim, ze jsem udelal dobre!
mh
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 14. 4. 2006 23:47

mh: No tak nechci te nejak zklamat nebo ti davat spatne predpoklady ale kral zpracovani to fakt neni.. Ja vim ze kdyz ho mas novyho ze si to pochvalujes, ale ja ho mam pred sebou uz asi 2 a neco mesice a teda zpracovani nic moc..a me se nelibi a pripada mi jak trznice, ale nechci urazet kazdemu se libi neco jineho tak proc ne.. to je subjektivní..Jen mi prijde velkej na flashku..Ale preju at hraje a vydrzi a nemas problemy..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 14. 4. 2006 23:51

kralicek: Jo tak to nevim taky :)).. Asi bych ale preci jen sahl po sandisku (ten cervenej FM)..ma vetsi vydrz a je vic znamejsi,proverenejsi..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 15. 4. 2006 07:52

No ja nerikam, ze je to kral, co bys taky za 1700,- chtel .) Treba X6 je mnohem hezci, ale za tu cenu se mi ten prehravac a libi a obcas ho pouziji jako ctecku SD...
mh
Junior

Odeslat příspěvekod T3SS 15. 4. 2006 10:29

Já osobně bych si připlatil za značku a tím i kvalitu(tyhle značky myslím nejsou ještě prověřené) nebo jestli na to nemáš finančně tak si počkej...ceny lepších spadnou

Obrázek
T3SS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 15. 4. 2006 11:24

mh: jasny no.. :))
T3SS: njn..ale co kdz chce clovek poslocuaht co nejdriv a nemam moc prostredku na to.. :)) Ale take jsem zastancem znacky a kvality, ale myslim, ze ten sandisk je dobrej co je tu o nem rec.. ten spadnul a ted stoji do tech 1600...
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 15. 4. 2006 12:28

T3SS píše:Já osobně bych si připlatil za značku a tím i kvalitu(tyhle značky myslím nejsou ještě prověřené) nebo jestli na to nemáš finančně tak si počkej...ceny lepších spadnouy/quote]

to by mohl cekat do smrti... Nevim co je u tebe kvalitni znacka, ale zrejme Apple, iRiver, tak ta cena je mnohonasobna...
mh
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 15. 4. 2006 12:34

Hlavne si myslím, že slečnu nezajima nejaka znacka a vystupni vykon a nase dohady o lepsich znackach a vetsim vykonu. Jesli se nemýlím, tak slečna chce poslouchat hudba např. při cestě někam, takže bych vynechal podobné dohady a radši se snažil pomoct slečně tak, jak žádala a ne tím způsobem at si pocka napr pul roku. :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kralicek 15. 4. 2006 12:42

No prave, me opravdu zajima pouze to, aby prehravac alespon trosku vydrzel, mel dobrou vydrz baterky a vypadal alespon trosku hezky :lol: , proste typicky zensky pohled. :wink: a nestal hromadu penez. Bohuzel jsem strasne nerozhodna. Sandisk ma hezkou cervnou barvu, Senzor je zase mensi a Sandisk e130 je ma zase vetsi pamet, coz spise nepotrebuju, protoze jako prvni prehravac jsem mela kapacitu 128mb a byla jsem uplne spokojena, ale zase s ohledem do budoucna. A potom co uz jsem musela 2 MP3 prehravace reklamovat, tak mam trosku obavy.
kralicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mh 15. 4. 2006 12:45

No ja jsem pro e130. Kamarad ho ma taky, ale dele jak pul roku a bezi krasne.
mh
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 15. 4. 2006 18:19

No...Ja jsem pro SanDisk Digital Audio Player 256 MB, FM (ten červenej)
No ale pokud s ohledem do budoucna pro větší pamět, tak bych možna přidal kilo a koupil jeden z těchto dvou..
http://www.obchod.cz/products_detail.ph ... i=00032101
http://www.nakupni-dum.cz/evolve-512mb- ... -dp-38400/

Ten e130 by te asi designem a hlavne velikosti moc nepotesil..
snad jsem ti nezamotal hlavu, ale mysli, ze přidat stovku by nebyl problem a mela bys 512 MB s radiem:))
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kralicek 16. 4. 2006 15:13

Evolve se mi moc nelibi, no a na ten druhy uz jsem koukala a uvazovala o nem, ale nekde jsem cetla, ze verze s FM neni urcena pro evropsky trh, takze nekdy tam radio je a nekdy ne a s mym stestim se trefim stoprocentne na ten, ktery ho nema. Viz napr. http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... 230-512-mb . Pomalu zacinam mit pocit, ze si spise budu zpivat, nerada bych po treti slapla vedle. S tim ze budu muset pridat stovku uz jsem se i smirila. Dnes jsem se byla podivat na ten Sencor je takovy roztomily, maly, ale zase mu baterka vydrzi jen 8 hodin.
kralicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 16. 4. 2006 16:10

to je divny s tim sandiskem.. No tak ted mi rekni jestli teda chches porad 256 (cervenej sandisk) a nebo jestli bys rada neco pridala (cena?) a mela 512 MB ?
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kralicek 16. 4. 2006 16:33

stale jsem na tech 256, pridat bych byla ochotna pouze za predpokladu, ze by to bylo do te stovky. 256mb me rozhodne staci.
kralicek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků