Oplati sa nakupovat cez net?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 5. 2006 15:50

Mirne OT: Taky mate v uctu u CZC vyplneny nektere udaje v kolonce firma? Jmeno, mobil, e-mail. Nejak se tam automaticky doplnuji nebo jsem neco udelala blbe? (coz by nebylo nic divneho:-D)
anonymni

Odeslat příspěvekod powersell 11. 5. 2006 15:51

ja kupujem knihy cez net, uplne v pohode... (len obcas im to trochu trva, kym dodaju tovar, ale tak to uz je nieco ine... :D )
vacsina ludi ma IE;
vacsina ludi je v tom pripade vo velkom nebezpecenstve!
spisme peticiu na zachranu tych 70% ludi trpiacich pod nadvladou M$. dakujem
----------------------------------
sk8 or die, sk8 or SKAP, sk8 is gr8, just sk8 and enjoy
powersell
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepekoriginal 12. 5. 2006 19:26

Dieg0 píše:Ja som si objednal na http://www.progamingshop.sk mp3 prehrávač (dnes) a v stredu by mal prísť tak uvidíme.Ináč bratranec si objednával z toho webu kossy za 1150 mysku s podlozkou za 5000 dalsie kossy za 1290 a na viac veci si nespominam.Spokojnost.Tovar bol doruceny vzdy do dvoch dni.Teda okrem mysky.Objednal ju v stvrtok a prisla az v pondelok.o/quote]

ak smiem vediet tak co si kupil?
pepekoriginal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dieg0 12. 5. 2006 20:36

Sony NW-E205 : MP3 player, 512 MB, built-in USB
Dieg0
Junior

Odeslat příspěvekod ferosa 8. 6. 2006 17:09

Ahoj mate prosím vás někdo zkušenosti s tímhle obchodem. http://www.mp3centrum.cz/
ferosa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 8. 6. 2006 17:22

Mam davne (cca 6-7 let) zkusenosti s vltava.cz, tehdy jim hodne dlouho trvalo nez neco dodali a byli nekomunikativni.

Jednou jsem nakupoval na i-obchod.cz, zbozi doslo bez problemu, ale byli mene komunikativni nez slibovali.

Pozitivni zkusenosti s nakupem s platbou predem u aaamobil.cz (solidni, perfektni pristup k zakaznikovi), xzone.cz (velice rychli, velmi komunikativni), alfacomp.cz (taktez vyborny pristup).

Na dobirku jsem bez problemu nakupoval u cpress.cz a wifishop.cz.

Reklamace perfektne resi alfacomp.cz a aaamobil.cz, jinde nemam zkusenosti.

Dost se divam na uroven stranek obchodu, obchodni podminky atd. Pokud je to mozne, tak prvni nakup vetsinou provadim formou osobniho odberu. Zatim jsem se nespalil ani nevracel zbozi, doufam ze to tak zustane. :)
p0etrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuKoCH 8. 6. 2006 19:19

Počkejte, když nakupuju přes e-shop a zvolím si Osobní odběr, tak nemám nárok na vrácení zboží do 14 dnů ???
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 8. 6. 2006 21:44

No myslim ze nemas.
p0etrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod isonom 9. 6. 2006 08:39

Pokud provedeš objednávku přez net, ale místo dodání poštou zvolíš osobní odběr, tak opravdu nemáš nárok na zkušební lhůtu 14 dní. Při osobním předání máš totiž možnost si kupovanou věc prohlédnout a zkusit...
Jinak jsem na netu už párkrát nakupoval a má to prostě klady i zápory. Každej si prostě sám musí zvážít, jestli radši nakoupí v klasickym obchodě, nebo bude objednávat přez net...

Výhody- lepší cena, dobrý výběr a i pohodlí při nákupu
Nevýhody- platba za poštovné, trochu problematičtější reklamace, někdy delší dodací lhůta
isonom
Junior

Odeslat příspěvekod p0etrik 9. 6. 2006 11:40

Snazim se kupovat tak, abych mel sanci reklamovat osobne, takze nenakupuju z obchodu na opacnem konci republiky ale spis nekde pobliz, pripadne odnekud kam casto jezdim.
p0etrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 9. 6. 2006 13:29

Já nakupoval pře internet už hodně věcí.. Počínaje CD, přes MP3 přehrávač, mobila, tiskárnu, sluchátka,atd.. až po digitál a nikdy jsem s tím neměl nejmenší problém.. "Problém" byl s MP3 přehrávačem, kdy přišel nefunkční, ale poslal jsem ho zpět a stačilo té firmě poslat nascanovanej lístek z pošty, že jsem zásilku odeslal a ještě ten den mi odeslali přehrávač novej, takže byl druhej den doma..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dakto25 9. 6. 2006 13:40

Ake mate skusenosti s http://www.pixmania.sk? Niektore ceny su zaujimave ale co som pocul tak to boli negativa.
dakto25
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fido_cz 9. 6. 2006 21:52

dakto25 píše:Ake mate skusenosti s http://www.pixmania.sk? Niektore ceny su zaujimave ale co som pocul tak to boli negativa.


Mam od nich prehravac. Nevyhoda je, ze sidlej ve Francii, takze je celkem vysoke postovne. A trosku maj bordel ve stavu skladu, ja kdyz objednaval tak mel byt skladem a nakonec prisel za 3 tydny.
fido_cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků