Proč připlácet za E2, když X2 nabídne to samé?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 5. 2006 18:17

Víte proč? HW jsou na tom prý úplně, SW v této době taky. Je jediným rozdílem vzhled?

Jaký byste si vybrali? X2, protože je levnější, nebo E2, protože je hezčí?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Czulibrk 20. 5. 2006 18:41

Ze jsou to identicke prehravace je stara vec ... nahrava se tam i stejny firmware.

... resim stejny problem. Nakonec asi vezmu X2 - mam celkem hluboko do kapsy.

Na Kasa.cz ho maji za 2190,- + 100,- postovne.

Na druhou stranu nutnost prikoupit:
nabijecku - cca 250,-
nabijeci AAA - cca 150,-

Tak nevim, jestli radeji nejit do Teac MP-300 512MB

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31070

, který má integrovaný akumulátor a stoji jen 1919,- + postovne.

Akorat nedovede kodovat primo do mp3 z externiho zdroje a akumulator ma celkem malou vydrz (8h-jakmile dojde, slus), jinak funkce obdobne. Navic ma barevny OLED displej.
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 5. 2006 20:11

Radši bych vzal X2 než toho Teaca... Podle mě Teac nebude mít tak kvalitní zvuk, jako X2/E2.

To, že je na mikrotužky, já beru jako výhodu - nejsem omezen akumulátorem a prakticky kdekoli v terénu (tedy vyjma Himalájí apod. :D ) můžu koupit novou baterku.

Hm, proč připlácet zbytečně tři stovky za E2 (u 1 GB)... Když on se mi ale víc líbí. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Czulibrk 21. 5. 2006 11:10

Mno, zatim vyhrava X6 ... celkem levny, moc pekny design, akumulator vydrzi pres 12h prehravani - navic zadna otrava s baterkama ;)

Proste se budu muset pohybovat v okoli civilizace ...
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 21. 5. 2006 12:00

Czulibrk: no právě... a co když třeba někam pojedeš do zahraniční autobusem... já třeba v červnu jedu do londýna a někam kde si budu moct nabít akumulátor se dostanu asi za 30 hodin od poslední možnosti nabití... nebo v červenci do Itálie s rodičema v autě... taky cesta tak 20 hodin než si jí budu moct nabít... čili pro mě byla jasným vítězem E5 CULT 512 MB ;)
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stag 21. 5. 2006 16:24

Kalfa píše:Czulibrk: no právě... a co když třeba někam pojedeš do zahraniční autobusem... já třeba v červnu jedu do londýna a někam kde si budu moct nabít akumulátor se dostanu asi za 30 hodin od poslední možnosti nabití... nebo v červenci do Itálie s rodičema v autě... taky cesta tak 20 hodin než si jí budu moct nabít... čili pro mě byla jasným vítězem E5 CULT 512 MB ;))/quote]

No nevím jestli budeš poslochat celych 30 hodin co nemuzes nabijet. V tom pripade si radsi kup hdd prehravac protoze za 30 hodin si tu hudbu co tam budes mit nahranou poslechnes petkrat dokola
stag
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dieg0 21. 5. 2006 19:20

Ja mam Sony NW-E205 s vydrzou akumulatoru 50 hod a mam vystarane :).Denne pocuvam max 7-8 hodin takze mam na 6-7 dni vystarane ;)
Dieg0
Junior

Odeslat příspěvekod Kalfa 21. 5. 2006 21:11

Stag: já mluvím o 20 hodinách a taky to má rádio že??? :hm a že to budu mít oposlouchaný několikrát mi nevadí :-)
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků