KOSS PORTA PRO vs SENNHEISER PX 100???

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 6. 2006 14:05

Uz snad milion krat omielana diskuzia,no mna zaujma,ktore z nich ste zvolili vy a preco..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 10. 6. 2006 16:23

Jo, to je fakt, stačí se to porozhlídnout, najít vyhledávání a trochu hledat.. Ale abych jen nemoralizoval, tak já si vybral Koss Porta Pro.. Proc? Predevším kvůli zvuku, vyhovuje mi malinko basovitější projev.. Přemýšlel jsem samozřejmě také o PX 100, ale u Koss zvítězila doživotní záruka..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod drak 10. 6. 2006 16:39

Koosy mám a klidně je doporučím.Pamatuji si, že M.Rybka v Levelu je ohodnotil oboje 5/5 s tím, že Kossy jsou basovatější a ty druhý předváděj spíš věrnější zvuk - těžko říct, asi neuděláš chybu ať si koupíš jedny nebo druhé.
drak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jamel 10. 6. 2006 21:51

Neudelas chybu s zadnejma z nich. Ja sel do sennu prave kvuli zvukovy vernosti - hrajou naprosto vyvazene. Jsou to moje prvni sluchatka u kterejch vubec nepouzivam ekvalizer a jsem naprosto spokojenej... A taky jsou uzasne lehky, fakt pohoda.
Ale chapu ze spousta (mozna dokonce vetsina) lidi je naprosto unesena kossy s jejich mekejma basama (A koneckoncu proc ne:), ale me tam proste neco nesedi.
Vyber sluchatek je strasne subjektivni, kazdej slysi jinak a cejti muziku jinak. Idealni je vykaslat se na to co rikaj vsichni kolem a v klidu si to vyzkouset.
jamel
Junior

Odeslat příspěvekod shrek 10. 6. 2006 22:56

U Sennheiserů je menší pravděpodobnost, že potkáš Shreka s nůžkama na stříhání kablíků. S PX200 je prakticky nulová. ;-) Porty Pro podle mě vypadají úchylně a nehodí se (protože hrají hodně ven) na nošení mezi lidi. Co se týče zvuku, to si musí fakt každý zkusit. No a doživotní záruka - no, to je taky rozumný argument, proč ne.
shrek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xemiq 12. 6. 2006 14:46

no ja som si kupil PMX 100,ale neodporucam ich nikomu,kto ma vacsiu hlavu,lebo maju dost silny pritlak a niesu polohovatelne,cize ich uz aj hodlam vratit abo niekde predat.. Ale sound je genialne cisty.. Takze asi obratom kupujem PX 100..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod jaromir 12. 6. 2006 14:59

já mám Koss porta-pro už přes 10 let a vpohodě (doživotní záruka je super věc)
jaromir
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 12. 6. 2006 15:19

já jsem pro Koss porta-pro jibí se mi Desing a maj super zvuk
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 12. 6. 2006 15:30

Jojo, ten design je super.. Ale prvně, když jsem je viděl, tak sem si řekl, co je tohle za bakelitovej vietnamskej výrobek, ale postupem času jsem si zvykl a teď mi přijde ten design bezkonkurenční.. Hlavně se mi líbí, že firma Koss nepodléhá trendům a klidně je vyrábí dál ve stejném, v této době nekonvenčním stylu.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře