pomoc- nefunkcny mp3 prehravc DS20B - 512

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek220 15. 6. 2006 14:08

Nebol som spokojný s firmwarem 4.0.43 a tak som ho chcel zmeniť za 4.0.41. pomocou originálneho programu. Všetko prebehlo v poriadku, ale keď som ho chcel spustiť zaplo sa červené podsvietenie a to bolo všetko. Vpočítači sa javí ako USB 2.0 disk, dá sa aj z neho čítať, ale keď chcem naň niečo nahrať, napíše, že že je chránený proti zápisu. Ani cez originálny program sa nedá fw. zmeniť. Rozmýšľal som že ho sformátujem ale, nedá sa. Prosím pomôžte mi.
Marek220
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zbojnix 16. 6. 2006 11:56

:P
Naposledy upravil zbojnix dne 13. 4. 2007 10:25, celkově upraveno 1
Zbojnix
zbojnix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mraaazo 16. 6. 2006 12:06

Jo, kamarat, uz si skoncil. A neverim tomu, ze reklamacia bude v pohode. Mozno ti ho aj opravia, ale zaplatis si to, pretoze si sa do toho rypal. To je tak, ked sa pchas do niecoho co nevies :(
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 16. 6. 2006 12:11

Jak rýpal? To není pravda.. Změnu firmwaru přece nabízí sám výrobce a pokud do toho nelezl násilím, tak mu musej reklamaci uznat..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod kromec 16. 6. 2006 12:24

Ja myslim ze to bude v pohode oni nebudou skoumat pricinu. Pravdepodobne je pricina SW takze prepisi kompletni firmware a ten prehravac bude ok.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mraaazo 16. 6. 2006 12:25

Keby nahral iba novy FW, tak by sa tam urcite nic nedodrbalo, ale kto vie co tam vobec robil...
Samozrejme ze na 99% je pricina soft, ale ten tam niekto dal. A kto ze to bol? :)
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 16. 6. 2006 12:36

Mraaazo píše:Keby nahral iba novy FW, tak by sa tam urcite nic nedodrbalo, ale kto vie co tam vobec robil...
Samozrejme ze na 99% je pricina soft, ale ten tam niekto dal. A kto ze to bol? :)

Tak to pozor.. Asi pře 2,5 roku jsem dostal Diva Gem, zapnul jsem ho, nahrál písničku a... zahlásilo to Bad media a byl konec.. Tam říkali, že to byla chybová vezre fw. Takže je možné, že tato verze obsahovala nějakou chybu a přehrávač prostě vyřadila z provozu..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod jramtj 6. 12. 2006 00:07

Zdravím. Chtěl jsem se jen zeptat jestli jste s tímto Mp3 přehrávačem spokojení uvažuji totiž o jeho koupi http://2324.elektrocoleti.cz/mp3-prehra ... b+dp36024/ . Díky za odpověď
jramtj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladin 12. 12. 2006 14:44

Taky o něm sháním informace (od uživatelů), jestli něco zjistíš, hoď mi to prosím sem: ladintuner@seznam.cz
ladin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petulkapit 13. 12. 2006 20:57

[Ahoj,taky mám o něj zájem,pošlete mi to prosím taky,dík!Zdá se mi to docela dobrý,ale cena je nějak nízká,ne?A na jiných stránkách´jsem nic nenašla,jen na na http://www.elektrocoleti.cz a ani nevím co je to za zančku,any to nebyl nějakej krumpl :-B Díky za předem za info!
petulkapit
Kolemjdoucí