iRiver T10 vs iAudio U3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kolac_bb 1. 7. 2006 19:42

Chcel by som kupit iRiver T10 1GB s FM tunerom, paci sa mi najma napajanie AA bateriami, cize nemusim mat stale po ruke PC/Notebook.. Trochu vacsie rozmery mi neprekazaju, kvalita zvuku by mala byt na dobrej urovni, kedze sa jedna o iRiver a aj cena je velmi prijatelna.. Co mi ale vrta hlavou, je iAudio U3 1GB. Keby bol napajany AA alebo AAA bateriami, tak ani nevaham a rovno ho kupim, ale kedze ma len vstavany akumulator, tak sa neviem rozhodnut.. Zvukovou kvalitou by mal byt este vyssie, ma lepsi display, je mensi, vykonnejsi zosilovac, prehrava mp4,... ale je zase aj trochu drahsi..Mate niekto skusenosti? Oplati sa priplatit si?
Ak ma niekto navrh na iny prehravac s 1GB pamatou v podobnej cenovej kategori, tak nech sa paci.. :roll:
kolac_bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 1. 7. 2006 20:55

a co třeba Emgeton E5 Cult ???
kvalita zvuku je dobrá je napájen AA baterií výdrž až 50hodin
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolac_bb 2. 7. 2006 10:39

To by som potom asi zostal pri tom iRiveri - zda sa mi to byt lepsia znacka a este aj zvukovo bude asi predsa trochu vyssie..Este k tomu som v UK, prehravac budem kupovat zrejme cez Ebay a po Emgetonoch tu nie je ani stopa...
kolac_bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zara 2. 7. 2006 13:40

FaZZy píše:a co třeba url=http://www.obchod.cz/products_detail.php?kod_zbozi=00036449]Emgeton E5 Cult ???[/url]
kvalita zvuku je dobrá je napájen AA baterií výdrž až 50hodin0/quote]

http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp ... CULT%2A%22
zara
Junior

Odeslat příspěvekod kolac_bb 2. 7. 2006 14:00

Tak rozhodol som sa, ze predsa len zoberiem ten iRiver... Je to dobra znacka, s tym iAudio by som mal len problemy s nabijanim a tak..iRiver ma vlastne vsetko, co potrebujem, ma dobru vydrz, je napajany AA bateriami, cize ho budem moct pouzivat vzdy a vsade bez nejakej zavislosti na PC, alebo tak..A o to mi vlastne ide, chcem ho pouzivat vtedy, ked ja chcem.. :-B
Dik za rady.
kolac_bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stag 6. 7. 2006 11:33

Napiš potom zkušenosti až ho budeš mít. Taky jsem o něm uvažoval je teď u nás za dobrou cenu, akorát že jen veze bez rádia
stag
Junior

Odeslat příspěvekod Aktivo 28. 7. 2006 13:43

Mam doma iRiver iFP795 (512MB) a iAudio U3 (2 GB). iAudio mam len par tyzdnov, ale mozem povedat, ze je minimalne 3x horsi ako iRiver. iAudio ma strasne maly displej, male pismenka, tazko citatelne. Ked chcem precitat hlasitost, tak to sa dost narobim, lebo vyska pisma je menej ako 1 mm (nazov skladby je o cosi vacsi). Co sa tyka nahravania, tak cez line-in max. 128 kbps. iRiver max. 320 kbps. Nabijacia bateria tiez nie je daka vyhra, ale je aspon Li-pol, nie Li-ion. Najlepsie by bolo, keby to slo na AA/AAA. Nabijacie rezimy ma dva SLOW (pomale), NORMAL. Mam to prepnute na Slow - nabijalo to asi 6 hodin cez USB (bateria bola vybita na polovicu). Co sa tyka vydrze, tak som spokojny - mozno aj viac ako pisu v manualy. iAudio U3 ma problem s videom. Okrem tych videi co tam su, sa mi nepodarilo tam vsunut este ziadne, ktore by zobrazovalo bez chyb.
Celkovo - iAudio - nic moc, ziadny zazrak. Na iRiver (iFP795) sa mi nepacila len jedna vec, ze nefunguje ako USB kluc. Da sa prepalit firmware, aby frcal ako USB kluc, ale potom nejake ine funkcie su obmedzene, takze som to vratil spat. To je asi jedine co by som iRiveru vytkol. Teraz poskulujem po iRiver U10.
Aktivo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SPSS 28. 7. 2006 20:29

a moch bych se zeptat kde si nasel iRiver T10 s FM tunerem?
Impossible is nothing
SPSS
Kolemjdoucí