MP3 přehrávač na CompactFlash karty

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cml11 25. 7. 2006 07:10

Ví někdo o něčem reálně použitelném a ne moc zastaralém?Mám doma 4,5GB CF karet používaných do fotoaparátu a tak mi přijde zbytečné kupovat další flash paměti kvůli MP3. Stačilo by tedy něco zcela bez interní paměti, se schopností zvládnout ID3 tagy, VBR a přehrávání adresářů. A nemělo by to stát majlant samozřejmě:)
cml11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 25. 7. 2006 08:02

Dnes uz sa prehravace pre CF karty nerobia, su prilis objemne.. Jedine skusit zohnat starsi na inzerat..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cml11 25. 7. 2006 09:38

To opravdu není na trhu vůbec nic? :evil: Toho se přesně obávám. Zase tak velký CF nejsou. Asi tak jako displej staršího mobilu, což mi moc nepřipadá. Ale je fakt, že jsem na síti nic moc nenašel, takže mám fakt dojem, že se na tohle médium nějak zapomnělo :cry:
cml11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 25. 7. 2006 10:05

Vzhledem k velikosti soucasnych prehravacu jsou velky az moc. Ono vubec sehnat prehravac na karty je docela problem, a to i u mensich formatu karet.
I u fotaku se CF prestavaji pouzivat, snad krome zrcadlovek, kde velikost nehraje roli.
Wikan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cml11 25. 7. 2006 11:23

Jednu takovou zrcadlovku doma taky mám, právě pro ni jsou ty mé CF prioritně určeny. Jak se zdá, využiju je na MP3 těžko, což je věčná škoda. Chtěl jsem to celé použít do auta, takže nějaké rozměry by mi nevadily, ocenil bych spíš dobře čitelný displej. Existovaly vůbec nějaké CF přehrávače MP3?Máte někdo zkušenost?
cml11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 25. 7. 2006 12:49

Pamatuji si na jeden a ten bych ti opravdu nedoporucoval. Byl prisernej, jak vzhledove, tak funkcne.
Wikan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3xP053r 25. 7. 2006 13:00

No, popularny bol napr. Diva MP3 Player od Daisy Technologies, ten by si u nas mohol pouzity zohnat...

Na eBay bolo pred casom velmi vela kusov prehravaca Frontier Labs Nex, ale ked som teraz pozeral, tak uz len par a pouzitych.


Cize pozriet bazare/aukcie, novy zozenies asi len tazko. Ja mam doma k fotaku tiez par pamatovych kariet, tak som chcel tiez kupit CF player asi pred rokom, ale nakoniec som (okrem eBay a jednej aukcie na onetwosold.sk, tam ale vysiel dost vysoko) nic nenasiel, tak som sa na to vykaslal....
[the podpis]
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod cml11 25. 7. 2006 13:40

Díky, první dobrý tip. Diva vypadá podle recenzí docela zle, ale ten Frontier Labs Nex se zdá být docela zajímavý. :)
cml11
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků