Emgeton X SanDisk X Creative

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod C-R-E-A-T-I-V-E 29. 7. 2006 14:56

http://www.mp3store.cz/porovnani/?vids=63785,1786113,1763646,3090721,3092864
Chci si vybrat MP3 přehrávač a zúžil sem to na tyhle. Jaky je nejlepsi? Ja bych asi sel do toho Emgetona E5 Cult 1GB, ty SanDisky taky nejsou spatny ale da se do nich nacpat hudba jen pres WMP10 a nabijeji se pres USB a do toho Creativu bych nesel radsi vubec..... poradte
C-R-E-A-T-I-V-E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 29. 7. 2006 15:34

Já jsem pro E5 mám ji a jsem velice spokojený hodně dobrý zvuk ovládání mi vyhovuje výdrž je super je udávána 50h ale s novým FW u kterého lze display vypnout se výdrž dostane ještě víc. Sluchátka kněmu dodané mají dobrý zvuk měly by to být oem verze Sennheisr mx300 nebo mx350
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod C-R-E-A-T-I-V-E 29. 7. 2006 16:51

Na tej E5 ale neni primo USB konektor ze? To je skoda ze se porad musi tahat ten kablik nebo redukce :roll: Ale jako prenosny disk to funguje v poho ne? A jak je to s adresarema? Jdou? A jde jen jedna uroven nebo vic?
C-R-E-A-T-I-V-E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 29. 7. 2006 17:37

asresáře jdou normálně já mám docela velké řezení adresářu: hudba->styl->kapela->alba->soubory dostaneš kněmu kabel a mrňavou redukci v pohodě se vleze do peňeženky takže mi to ani nevadí. Přenášet se na něm data dají.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuKoCH 29. 7. 2006 19:01

Tedka jsem na táboře poslouchal E2 Cult s nějakým ***** sluchátkama Philips a nějak moc mě nenadchnul
Hlavně pomalé přepínání skladeb.......kvalitu zvuku nemůžu až tak moc posoudit, protože dotyčný, který mi přehrávač půjčil, měl nějaký divný špunty....
LuKoCH
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FaZZy 29. 7. 2006 19:16

to je jesné můžeš mít sebelepší přehrávač a špatný sluchátka tak zvuk bude špatnej. Věřím tomu že kdybys sis ho poslechly na jiných tak by byl zvuk o dost lepší.

// proč jsi kněmu nepřipojil svoje kossy??
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuKoCH 29. 7. 2006 19:24

FaZZy píše:to je jesné můžeš mít sebelepší přehrávač a špatný sluchátka tak zvuk bude špatnej. Věřím tomu že kdybys sis ho poslechly na jiných tak by byl zvuk o dost lepší.

// proč jsi kněmu nepřipojil svoje kossy??e/quote]

měl jsem přehrávač u vedoucího, který tam si kopíroval ode mě písničky a já mu půjčil omylem aji sluchátka
LuKoCH
Mírně pokročilý