iRiver T10 - vaše názory, zkušenosti, tipy,....

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod .: Dave :. 1. 8. 2006 23:15

Zdravím, přemýšlím, jaký přehrávač si koupit a tento se mi zdá jako jasná volba, co se týče designu, výdrže a rádia, které má při koupi z USA . Zajímalo by mne, zda je výkon, který tento přehrávač poskytuje dostačující pro pohodlný poslech hudby např. v autobuse. A někde jsem také četl, že přeskakuje skladby, a že to vyřeší jiná verze firmwaru(nevíte jaká?). A také jsem se doslechl, že se z něho dá udělat i USB Mass Storage, bohužel, stránka, kde jsem to viděl, již neexistuje:( - kdyžtak se podělte, jestli víte...Napište pls někdo, jak jste s ním celkově spokojeni :wink:
.: Dave :.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 2. 8. 2006 08:47

Firmware naleznete zde (pro evropské modely), vyberte Products->T10, Firmware&Drivers a všechny, které jsou označené zkratkou UMS pak podporují Mass Storage.
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 8. 2006 12:13

chci se zeptat jestli ho tady nekdo nema?
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 20. 8. 2006 12:18

mohu ti doporučit člověka co má T30 ... hardwerově by to mělo být dost podobný ;-)
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 8. 2006 12:25

ne diky... :) nevite nekdo kde se da koupit v kamenem obchode? bud plzne nebo praha ale pis ta plzen! hledam nakej obchod kde to bude do 2000
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 22. 9. 2006 14:45

Vim, ze pomoci noveho firmware jde "rozchodit" UMS, ale zajimalo by mne jestli jde podobnym zpusobem "ozivit" v T10 i radio (v EU se prodava bez radia). Jde to? Nebo tam vubec nejsou potrebne hardwarove soucastky?
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod loleX 22. 9. 2006 21:37

Ehm, to to nikdo nevi, nebo to nejde a jen mi to nikdo nechce rict? :D
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod Koblih 23. 9. 2006 08:21

No je to hardwarovy problem. Resilo se to i na http://www.misticriver.net
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 23. 9. 2006 17:10

skoda skoda, vecna skoda :(
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 9. 2006 20:55

Co je na tom škoda? :) Já si kupuju MP3 přehrávač, abych na něm mohl poslouchat svoje oblíbené písničky a ne se trápit s rádiem.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod loleX 23. 9. 2006 21:03

To je sice pravda, ale kdyz uz dam za prehravac 3K tak by alespon to blby radio mit mohl! Ja bych rad radio hlavne kvuli zpravam, ne kvuli tem pisnickam...
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod p.hlavicka 23. 9. 2006 23:58

Zdravim. Mam problem se svym novym iRiver T10. Po nahrati noveho firmware (1.67) jsem zprovoznil UMS (tj. aby se hlasil jako USB flash disk). Kdyz dam kopirovat nejakou hudbu do prehravace, tak to stahuje rychlosti zhruba 1400 kb/s. Ale po nejake dobe (asi jedna minuta) se rychlost kopirovani snizi na 130 kb/s. Z prehravace do pocitace to taha uz solidni rychlosti (asi 4500 kb/s).Dela to jeste nekomu, nebo je chyba u me? Jinak jsem s prehravacem maximalne spokojeny. Nemam s cim srovnavat, kupoval jsem jenom iRivery a tezko si dokazu predstavit lepsi prehravac :)
p.hlavicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod org 24. 9. 2006 12:58

prave som si ten prehravac kupil a je PECKA uzasny zvuk... hodnotim tak 90%.. kusa mi chzba radio ale inac odporucam
org
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koblih 24. 9. 2006 13:02

p.hlavicka píše:Zdravim. Mam problem se svym novym iRiver T10. Po nahrati noveho firmware (1.67) jsem zprovoznil UMS (tj. aby se hlasil jako USB flash disk). Kdyz dam kopirovat nejakou hudbu do prehravace, tak to stahuje rychlosti zhruba 1400 kb/s. Ale po nejake dobe (asi jedna minuta) se rychlost kopirovani snizi na 130 kb/s. Z prehravace do pocitace to taha uz solidni rychlosti (asi 4500 kb/s).Dela to jeste nekomu, nebo je chyba u me? Jinak jsem s prehravacem maximalne spokojeny. Nemam s cim srovnavat, kupoval jsem jenom iRivery a tezko si dokazu predstavit lepsi prehravac :)


No ja mam fw 1.70 UMS a do prehravace kopiruju hudbu rychlosti pouze cca 700kB/s. Na to ze to ma byt USB 2.0 je to malo
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wppaallee 25. 9. 2006 22:33

vie mi niekto pomoct stiahol som si do 3 hodinovo noveho T-10 firmware ale pocas instalacie mi maly syn vytiahol usb od tej doby nejde zapnut a ani pc ho ne rozpozna
wppaallee
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků