MP3 přehrávač nepřehrává MP3 písničky z karty

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JirkaJirka 17. 8. 2006 07:20

Koupil jsem MP 3 přehrávač Legend multi:
http://www.lan-shop.cz/mp3-prehravace/legend/28000
Vložil jsem do něj kartu RS-MMC-DV s redukcí a připojil k PC. Na kartu jsem zpopíroval obsah paměti přehrávače (2 x video, 1x písnička MP3 a 1x písnička wma). K tomu jsem ještě přikopíroval z PC jinou MP3. Všechno v pohodě fungovalo. Když jsem však potom zkusil přikopírovat další MP3 , tak při pokusu o jejich přehrání se ozve cca 0,5 sec začátek a pak nic, jenom se posunuje hrozně rychle posuvník, který ukazuje, kde se přehrávání nachází. Původní tři písně (dvě od prodejce + 1 mnou nahraná hrály dobře). Zkusil jsem tedy z karty vymazat vše, zformátovat ji a znovu na ní nahrát ty tři které fungovaly. A teď už nejdou ani ty původní. Prostě posuvník se rozjede a hudba nehraje. Ale dělá to jen z karty. Pokud nahaju písničky do vnitřní paměti přehrávače (128 MB), tak je přehrává dobře. Nesetkal se s tím někdo? Netušíte čím to je?
Dík.
JirkaJirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wirtual 17. 8. 2006 07:56

Vyzkousel bych standartni SD kartu... Pokud se problem projevi i tam, poslal bych to na reklamaci... pravdepodobne to bude chyba firmwaeru... Mozna ze uz vysla nova opravna verze a v servise ti to jen prehraji... nebo to muzes zkusit sam...
Wirtual
Junior

Odeslat příspěvekod Z@chi 17. 8. 2006 08:10

Zkus zformatovat kartu primo v prehravaci. Mozna si prehravac nerozumi se systemem souboru vytvorenem na karte.
Z@chi
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků