Sansa E250 X Emgeton E5

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 26. 9. 2006 15:46

Tohle neni o zastani, ale o tom, ze proste Sansy hrajou pekne a nejaky mateni lidi o blbem zvuku neni na miste .. :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T3SS 26. 9. 2006 18:17

máš pravdu - tuhle sansu jsem neslyšel, ale slyšel jsem jinou. Zvuk se mi v porovnání s E5 zdál horší. Ale je pravda že je to relativní, záleží na ekvalizéru, sluchátkách, kvalitě mp3,... Já jen beru mp3 přehrávač jako věc která by měla kvalitně přehrávat mp3, ta sansa má stejně dost malý displej aby se na tom dalo sledovat video - můj názor ;)

2Charlie: klidně mi pošli link kde se píše že e5 je horší zvukově než sansa, když to píšeš
"640kB musí stačit každému" (c) Bill Gates
T3SS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 9. 2006 18:33

ja nikdy nerekl ze e5 je horsi ;) ja jen rekl ze jsem na inzernetu videl, ze psaly ze snasa ma dobry zvuk , nepsal sem ze lepsi nez e5 ! nauc se cist.. tim ze jsem rekl "slysel jsem pravy opak" sem myslel jen k tomu ze sansa hraje spatne..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 9. 2006 18:50

V téhle recenzi "jeden běžný Tomáš" píše, že zvuk je skvělý. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 9. 2006 18:54

JO! to byla ta recenze ;) diky..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T3SS 26. 9. 2006 20:07

Podle recenze má zvukové podání "jedním slovem skvělé". Ale až po výměně sluchátek, takže už se nebudem dohadovat který má lepší zvuk - všechno je totiž o sluchátkách... Takže lolexi kup si ho a užívej si skvělého zvuku a videa - píšou to totiž v recenzi :)
"640kB musí stačit každému" (c) Bill Gates
T3SS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 26. 9. 2006 20:25

no když MP3 hraje špatné tak i sebelepší sluchátka nepomůžou. Testoval jsem Sencor s Porty pro nehrál špatně měl trochu horší basy. Z E5cult se linul příjemější zvuk
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 26. 9. 2006 21:16

T3SS píše:. Takže lolexi kup si ho a užívej si skvělého zvuku a videa - píšou to totiž v recenzi :) /quote]

Kdyby si cetl co pisu, vedel by si, ze o e250 uz davno neuvazuju.
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 26. 9. 2006 23:01

lolex: tak jak to vlatne resis? na ktery mas zalusk ted?
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 27. 9. 2006 15:45

No zatim koukam na slovensky e-shopy esli nemaj T10 s FM Tunerem a neposilaj do Cech :) Jinak totiz vazne nevim. No mam to az na Vanoce, takze casu este habadej, ale stejne... do te doby asi nic noveho, levneho apod. na trh neprijde. Takze zatim posloucham h16 a hledam nakou alternativu za T10 na netu no..zatim neuspesne :(
Driv jsme si myslel, ze kouknu na net tam bude neco jako: Nej mp3 do X tis. je tato, do Y tis. zase tahle... ale realita je vazne uplne jina. Najit nejaky pro mne "idealni" prehravac je nehorazne tezke... (a rekl bych, ze zadne premrstene pozadavky na nej nemam)
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod LuKoCH 27. 9. 2006 21:15

loleX: určo se najde slovenskej e-shop, kterej to k nám zasílá
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 28. 9. 2006 10:31

hele ale ejsteli to mas k Vanocum tak bych to zacal resit tak v listopadu..urcite se jeste trh nejakym zpusobem zmeni zvlast pred vanocema
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 29. 9. 2006 08:27

FaZZy píše:no když MP3 hraje špatné tak i sebelepší sluchátka nepomůžou. Testoval jsem Sencor s Porty pro nehrál špatně měl trochu horší basy. Z E5cult se linul příjemější zvuk
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 29. 9. 2006 10:06

tOplOaDer píše:hele ale ejsteli to mas k Vanocum tak bych to zacal resit tak v listopadu..urcite se jeste trh nejakym zpusobem zmeni zvlast pred vanocema


No ja bych rekl, ze se zadna radikalni zmena nestane..jako asi se hybnou ceny zase, ale nic v nic vetsiho neverim. Navic je dobry kdyz uz si to ujasnim ted, a potom uz jen podle aktualni situace poresim...
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod loleX 4. 10. 2006 18:26

Tak to tu zase trochu ozivim. Konecne jsem se dostal primo do osobniho styku se vsemi tremi prehravaci - E250, T10, E5 a musim rict, ze muj nazor se trochu zmenil.

T10 jsme videl nazivo uz driv-pekny design, maly displej, tloustik.
E5 jsem mel v ruce prvne. Musim rict, ze me zrovna moc neuchvatil. Vypada jako takova "nic moc krychlicka", coz jen podtrhlo me predesle dojmy a tak ji definitivne skrtam.

Zato E250 mi NAPROSTO ucarovala! Vypadala naprosto uzasne luxusne, navic ten kov zezadu je vazne sqely, jako by se nedal vubec poskrabat. Zepredu je to teprv neco, ten displej a rozmisteni tlacitek spolu s otocnym koleckem..krasa pohledet. Trochu jsem si s nim pohral a to otoc. kolecko se ovlada perfektne, sice svym vystoupnutim trochu "omezuje" okolo rozmistena tlacitka, ty se mackaji zprvu s mensimi obtizemi (clovek na to neni uplne zvykly), ale do toho se clovek casem dotane.

Co se tyce zaporu, ktere (pro mne) e250 mela, tak to vemu postupne.

1) FM Tuner: Tak to je jeden z hlavnich problemu, ktere mi zmizely. Bracha mi pujcil na tyden jeho e130, abych si vyzkousel jak casto bych to radio vubec pouzival (normalne ho mam=pouzivam jen prez vikend a to jen posloucham mp3). No a vysledek? Zapnul jsem ho pres tyden asi trikrat a pokazdy po chvili vypnul, pac jsem tam ty zpravy stejne nikdy nechytnul, kdyz jsme zrovna potreboval :). Vysledek-To radio se fakt neda poslouchat!

2)Akumulator: S tim bych se nakonec i smiril, protoze kdyz vidim jak je krasne tenky, a jak jsou ty na AA tlusti.., tak mu to proste prominu :)) Vydrz bateria vypada celkem dobre (20h) nacvic bych si pro jistotu poridil rovnou ten batery set. Abych mohl popr. po nakem tom case (rok a vic), kdyby se zhorsila vydrz, ten akumulator vymenit. Tot k tomuto.

3)specialni konektor, konektory nechranene: Mozna se to zda bejt prkotina, ale je to prakticky to JEDINY co me na tom prehravaci fakt vadi!! Nevim proc tam nemohli narvat mini usb s krytkou. A zakryt take slot a karty. Ale zase to neni nic radikalniho... takova drobnost no, ale nastve.

Tak to je zatim k memu vyzkumu/vyberu/vykecu vsechno.
//edit: Takze vy vysledku mi uz vadi jen ten konektor a slabsi vydrz.
Naposledy upravil loleX dne 6. 10. 2006 21:32, celkově upraveno 1
loleX
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků