otazka nan IPOD

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ewing 7. 10. 2006 09:28

jj, aj mne minule format zrusil cely disk :D
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod radiance 7. 10. 2006 10:15

Mozu doporucit stejne tak iPod jako iRiver,iAudio... Je to jen otazka vkusu, je pravda, ze iRIvery a iAudia jsou ve zvuku vynikajici, ale nejak jsem nemel prilezitost dlouhodobe zkouset iPod, popravde taky se rozhoduju mezi iPodem, SanDiskem Sansa 250 a iRiverem T10, kazdej ma neco do sebe, Sansa je levnej dvougigac, ale zas ma integrovanou baterii, coz ja nemusim, stejne tak jako iPod, to jedine me smeruje zpet na puvodni vyber Iriver T10 1GB-standardni tuzkova baterie, vydrz sice uvadi az 53 hodin, ale to je pri mym poslouchani nesmysl, na kvalitnich sluchatkach s hlasitosti na max. a bitratem nekde mezi 192-256kb/s budu rad, kdyz dosahnu polovicni vydrze, ale i tak je to hezka vydrz a o to mi jde predevsim.
radiance
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 7. 10. 2006 10:21

no s tou výdrží té T10 bych neměl strach já s mojm Emgetonm E5Cult poslouchám na 30/40 hlasitost + Koss porta pro a Mp3 mám ve VBR nebo 320kb/s a udávaná výdrž je 50hodin dosáhnu kolem 40hodin
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Imhotep 7. 10. 2006 22:04

xcmaniax píše:no to urcite ten program neudelal sam, ze :lol:

ale urobil. Ked som ten Pod pripojil a zapol Tunaka tak zmazal vsetko co nebolo na disku kompu.

A navyse ked Pod pripojim ako normalny disk a nakopcim do neho songy tak v Pode su neni vidiet :-/ iPod necem ani zadara....vlastne zadara preco nie? :mrgreen:
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod xcmaniax 11. 10. 2006 21:44

a nemel si v iTunes nastavenou automatickou synchronizaci? To pak funguje jako kazda klasicka synchro, ale samozrejme jen cestou z compu do iPoda...tuto funkci mam vypnutou, tak to neresim.
xcmaniax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ate_People 11. 10. 2006 22:11

Charlie77 píše:no docela HODNE blby je, ze kdyz das neco pres itunes do nana, pak prides ke kamosovi kerem ma itunes a pripojis, tak se ti z ipodu vymaze vse co neni v tom pc.. takze nemuzes od kamose tahat mp3..

Tohle není pravda, samozřejmě pokud není nastavena automatická synchronizace se složkou. Ale normálně to neplatí.

Ale k dotazu. Měl jsem MSI, iRiver, Sandisk, kdysi dávno i přehrávač zn. "Diva". Ale nynější Apple iPod bych neměl - výborně se ovládá, vydrží, dobře hraje. Jsem velmi spokojený. A taky, přiznávám, líbí se mi jeho design.
Ate_People
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mysicka4 13. 10. 2006 16:32

no tak som si kupil ipod nano 8G:)))Ale taky problem neviem nahravat cez ten itunes bo tam mam asi nastavnu automaticku synxronizaciu a sa mi tam hned kopirovali vsetkypesnicky a neviem to vymazat ako to vymazat???Kto pomoze s itunes???Moje icq mam nastavene tak ktokolvek napiste!!!!
Mysicka4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xcmaniax 13. 10. 2006 19:29

řekl bych , že největší porblém iPodů je, že si je kupují ne dostatečně ználí uživatelé, někdy též nazývané Lamy:-))Pak se na fórech objevuje tisíce nesmyslných dotazů typu jak se nahrávají alba do iPoda apod...Ted k dotazu, v iTunes mas zobrazeneho iPoda, tukni na nej, pod napisem iPod je pod nim odsazena kolonka "Music" (mozna se musi zobrazit nakou sipeckou, ted nevim) a ejhle mas zobrazeny seznam muziky. Jak ji smazat uz snad zvladnes:-)
xcmaniax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rincewind 15. 10. 2006 18:23

Mam iPod nano 2. generacia - 8GB black. Skusenosti su kladne. Zvuk je kvalitny (Kossy Porta Pro), genialne ovladanie.... teda az na ten iTunes. Clovek si musi zvyknut, potom to je celkom vpoho. 2. generacia vyriesila dost zasadne problemy. Konecne to ma lepsiu vydrz, lepsie podsvietenie displeja, telo je hlinikove a nakoniec to najdolezitejsie - dobry pomer kapacita/cena (8GB za cenu povodneho 4GB iPodu)
Rincewind
Kolemjdoucí

Předchozí stránka