otazka nan IPOD

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mysicka4 30. 9. 2006 12:23

Chcela by som sa spytat chystam sa kupit IPOD ale niektory mi hovoria ze je nanic ze je len stylovy!Tak sa chcem spytat co nanho hovorite ci mate niake skusenosti alebo ci ho mate a pochvalujete ho a tak dakujem :))keby ste chceli odpiste rovno na icq dakujem
Mysicka4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuKoCH 30. 9. 2006 13:41

Je to taková tenká hračka a bál bych se, že se mi zlomí v kapse. :D
Zvukově jsem ho neslyšel, ale takovým Emgetonům, iRiverům nebo iAudiům se rovnat nemůže podle mě.
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucifer 30. 9. 2006 13:51

chudaku prave ze zvukove a ovladatelnosti i kvalitou je ipod spicka
ale to pozna jen skutecny znalec audia ale pas pravdu ze nektere emgetony sou dobre a nektere irivery nevypadaj spatne ale ipodu se oni nemuzou dorovnat
http://www.apple.com/itunes No.1 music player ->
Lucifer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 30. 9. 2006 14:48

Ak mas kvalitne sluchatka a chces aj kvalitny prehravac co sa reprodukcie zvuku tyka, iPod by som nekupil. Mal som na iPode pripojene Sony MDR-EX71SL a aj Koss Porta Pro, no zvukovo to nie je ziaden zazrak... Taktiez som toho o prehravacoch dost pocital a ja by som jednoznacne volil nieco od iAudio. Ale ak chces byt "in" a radsej si priplatis za dizajn a nerozoznas mp3 v 128kbps od 198kbps VBR, kludne si ten iPod kup.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mysicka4 30. 9. 2006 15:33

Ja sa v mp3 nevyznam najlepsie:)ALe tak potrebujem 4G a ja neviem teraz ked su take zlavy na Ipod tak si ho asi kupim lebo co som videla 1G sencor co som najprv xcela bol za 4590,- a to sa mi zdalo niake prehnane....
Mysicka4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucifer 30. 9. 2006 18:56

mno sencor neni moc znamej a spousta lidi si prej stezovala na sencor ani me osobne se nezda kvalitnejsi to uz shuffle nebo nejaky emgeton za tu cenu je mnohonasobne lepsi
http://www.apple.com/itunes No.1 music player ->
Lucifer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ahorek 30. 9. 2006 19:19

iPod je dobrý, malý, tenký, kvalitní(jak materiálově, tak funkčně) o tom není pochyb.....jenom kdyby ta cena byla trochu níž... :-/ .. Prostě pokud máš dost peněz = iPod, pokud ne, tak ti stačí i jiný značky... Jenom jedna věc mě u iPodů dost zarazila a to je software(iTunes). Nejdřív jsem nainstaloval iT, pak mi to řeklo, že to chce aktualizovat na novější verzi, jinak to nepude, fajn...stáhl jsem 50MB!!! - nainstaloval. Pak mi to řeklo, že existuje nová aktualizace firmwaru na iPoda a chtělo to stáhnout další 30MB soubor....pak už to šlo oK. Chudáci lidi bez internetu, jak by to tahali po disketách? :) Ale jinak největší spokojenost...
ahorek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 30. 9. 2006 19:26

no docela HODNE blby je, ze kdyz das neco pres itunes do nana, pak prides ke kamosovi kerem ma itunes a pripojis, tak se ti z ipodu vymaze vse co neni v tom pc.. takze nemuzes od kamose tahat mp3..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 9. 2006 21:14

Nevím, 4 GB bych radši než iPod vzal SanDisk Sansa e260, kde to máš rovnou i se slotem na microSD kartu..
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mysicka4 30. 9. 2006 21:19

No ja si kupim Ipod ale ako vidim niektory su spokojny a iny zas nie no sak kazdy ma iny nazor....
Mysicka4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuKoCH 30. 9. 2006 22:12

ConPower píše:Nevím, 4 GB bych radši než iPod vzal SanDisk Sansa e260, kde to máš rovnou i se slotem na microSD kartu..r/quote]

Přesně tak a zdá se mi hezčí. Taky vyjde levnějc, možná nevím kolik stojí iPody.
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 1. 10. 2006 08:21

ano je hezci, vyjde o dost levneji a je lepsi.. reknu to takle..kamaradka ma bily 4GB iPod nano a uz hodnekrat mi ho poucela, chtela s nim radit atd. :) neni to technicky tip, poslouchal jsem ho.. a ano zvuk je prijemny, pekny.. ale aby byl takovy co cekam za tu cenu to ne... i zakladni menu mi prijde takove "hole" jen texty v radku.. to u sansy mate krasne pohyblive .. displej ma ipod pekne cisty, ale sansa ma jeste jemnejsi a takrka 2x vetsi! proste ipod nesplnil me ocekavani... sandisk dle me JASNE vyhrava a mylsim ze vim proc mu v zahranici rikaji "Nano killer" !! jen zkuste do google zadat nano killer..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 1. 10. 2006 08:38

Ja mam sice mini, ale jsem naprosto spokojeny. Jak tady nekdo psal to, ze nemuze tahat od kamosa, tak staci pouzit treba YamiPod nebo jiny alternative programek.

A jinak jestli budes kupovat nano, tak jdi urcite uz do druhe generace - super vydrz baterky, gapless prehravani apod.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cicous 1. 10. 2006 08:42

mas si to nastravit nebo pouzivat ipodcopy
DELL XPS 1645 STUDIO i7 4GB RAM 500GB ,ASUS 1005PR HD NETBOOK ATOM 1.6Ghz ,N8,SE k850i ,Panasonic X800
cicous
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cicous 1. 10. 2006 09:02

ja mam iPod 5G 60GB a mam i iRiver 256MB Archos 20GB a RIO 128MB

Archos z roku 2002 byl driv nez iPod ale jede do dnes

Iriver z roku 2003 ma super zvuk a design

Rio Cali 128 MB z roku 2000 prukopnik mezi MP3 playery ale zvuk tak na hrane

iPod z roku 2005 SUper design ,ovladani ,provedeni ,slabsi vybava ,s dobrymi sluchatky super zvuk Koss UR40 ,Porta pro ,Shure ,Sony Ex51LP atd...

80 % kvalitniho poslechu delaji kvalitni sluchatka (repro bedny)


PS: z nikym se nebudu hadat to jsou me dlouholete skusenosti
DELL XPS 1645 STUDIO i7 4GB RAM 500GB ,ASUS 1005PR HD NETBOOK ATOM 1.6Ghz ,N8,SE k850i ,Panasonic X800
cicous
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků