Černý přízrak – EVOLVE DREAM

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod srubik 29. 10. 2006 13:38

prehrava nahodne v ramci jedne slozky nebo vybira ze vsech pisnicek?
srubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirkaJirka 31. 10. 2006 11:23

srubik píše:muze nekdo z majitelu potrvdit, jestli ma prehravac funkci resume? tzn. kdyz ho vypnu, druhy den mi zacne hrat v tom samem miste?
je nekde k dispozici ke stazeni manual?

Jo. Má.
JirkaJirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod edmaster 6. 11. 2006 21:28

Tak co teda myslíš,měl bych si ho koupit nebo nn,co myslís je dobrej?:) :wink:
edmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pjontr 6. 11. 2006 23:43

nekupuj,podle me je to *****.Nema ani vlastni ekvalizer,ale tim te nechci odrazovat.Treba mame jiny naroky.
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod edmaster 7. 11. 2006 19:26

A jakej bys mi doporucil,ktery prehrava video,mp3/mp4(mp4 nemusi byt,ale bylo by to dobry,kdyby to moh prehravat),jpg,atd....ma barevny displey,kapacitu maximalne 2 GB a maximalni cena je do 2500KČ!!???:):) :o
edmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pjontr 7. 11. 2006 21:19

tak si kup treba doonio cube,kdyz chces neco do 2500,-.ono chtit takovy pozadavky jako pises za takovy penize,tak nic kvalitniho nekoupis.Ja evolve dream mel a reknu ti,ze na to video se moc divat neslo a naky prohlizeni fotek je na nic,to stejne nevyuzijes.U evolve dreamu je blbi,ze to nejde delat na raz.Kdyz jsem chtel zmenit ekvalizer,hudba se ti vypne.To samy,kdyz budes prohlizet foto,nebo projizdet v menu.A u videa mi neztihal zvuk.TAk bejt tebou,bach za ty 2500 koupil neco bez takovyho displeje ale kvalitnejsiho.Tak jsem to myslel.
Naposledy upravil pjontr dne 14. 11. 2006 15:07, celkově upraveno 1
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod edmaster 8. 11. 2006 19:37

A Evolve Maxx,ten je dobrej???
edmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pjontr 9. 11. 2006 14:15

nevim,ja jen s evolve nemam dobrou zkusenost.Koupil jsem si ho a dost me zklamal,tak jsem ho hned vratil
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod edmaster 9. 11. 2006 19:19

A co tahle mp3?? KL870C-je dobrá podle tebe??:)
edmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sias 10. 11. 2006 17:55

pjontr píše:nevim,ja jen s evolve nemam dobrou zkusenost.Koupil jsem si ho a dost me zklamal,tak jsem ho hned vratil

Ty se raději nevyjadřuj, ty jsi skutečně odborník. Nedivím se, že tě na mp3 centru smazali. Když nejsi schopný se podívat jestli je správně baterka, když se ti něco nenabíjí, tak mi to úplně stačí a tvoje příspěvky vůbec neberu na vědomí.
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod edmaster 10. 11. 2006 21:11

Ted jsem zmatenej,hele tak co mi doporucujete za mp3???aby prehravalo video,mp3/mp4(mp4 neni nutne!),a melo radio,kapacita 1-2GB,do 2500KČ!!!!
edmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pjontr 12. 11. 2006 18:37

pro siase:
tak ted jsi me fakt dostal.Ja zase neberu vazne tvoji trapnou pripominku.To jako ty kdyz si koupis prehravac,tak hned kontrolujes,jestli tam je spravne baterka?kdyz se na displeji ukazuje,jako ze to nabiji.Zas takovy borec asi jako ty nejsem.Tak si laskave neber moje jmeno du huby.I kdyby tam ta baterie byla spravne,tak mi nerozmluvis,ze je to smejd!!!A nejsem sam,jehoz prizpevky mazou na Mp3centru.Proste jen chtej mit dobry kseft ,a kdyz tam nekdo napise,ze neco neni uplne tak jak vychvalene v recenzi,tak je podle tebe spravne to jako mazat?Vsimni si,ze je tam vic lidi,kterym smazali prizpevek!
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 12. 11. 2006 21:38

Myslím že Evolve Dream se nevyplatí kupovat, když je tam 176*208 LCD prakticky k ničemu. Za ty peníze radši E2 Cult... Nebo toho TEACa, ale ten netuším jestli má video(na 128*160 je ale taky celkem zbytečnost...)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sias 13. 11. 2006 10:12

pjontr píše:pro siase:
tak ted jsi me fakt dostal.Ja zase neberu vazne tvoji trapnou pripominku.To jako ty kdyz si koupis prehravac,tak hned kontrolujes,jestli tam je spravne baterka?kdyz se na displeji ukazuje,jako ze to nabiji.Zas takovy borec asi jako ty nejsem.Tak si laskave neber moje jmeno du huby.I kdyby tam ta baterie byla spravne,tak mi nerozmluvis,ze je to smejd!!!A nejsem sam,jehoz prizpevky mazou na Mp3centru.Proste jen chtej mit dobry kseft ,a kdyz tam nekdo napise,ze neco neni uplne tak jak vychvalene v recenzi,tak je podle tebe spravne to jako mazat?Vsimni si,ze je tam vic lidi,kterym smazali prizpevek!

Možná, že kdyby jejich příspěvěk měl hlavu a patu, měl nějakou váhu a věcnost, tak by je nemazali.
To, že si koupíš jednu věc a kvůli blbosti píšeš na všechna možná fóra jaký je to šmejd a přitom jsi tu věc ani nemohl pořádně vyzkoušet o něčem svědčí.
Sias
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka