Černý přízrak – EVOLVE DREAM

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pjontr 13. 11. 2006 17:56

Pro siase:
narozdil od jinych,mi staci na zjisteni toho,zda je vyrobek kvalitni, nebo ne i jeden den.Uz jen to,ze nikdo nevi,kde stahnout firmware,kde jsou stranky nejakeho vyrobce.Jestli se ti moje prizpevky nelibi,tak je cist nemusis.Rozhodne ale nemas pravo hodnotit jejich kvalitu.Kdyz se ti nelibi,tak je necti!Tipuju ze ses nejaky prodejce. :D
Tady to je verejne forum a nekomu to treba pomuze v rozhodovani.Pisu to pro ty,kteri se rozhodujou,jako tenkrat i ja.
Jo a co je podle tebe diskuze k vyrobku?Jako ze to,ze tam kazdy napise:Jupi uz ho mam,je to nejlepsi prehravac na svete!!!Vse funguje tak jak ma.Vsichni si ho kupte!Sledovani videa je opravdovym zazitkem!Ma to perfektni preklad menu!
A prizpevky tech,kteri se ozvou,ze neco neni tak jak vychvalujou jini,se hned muzou smazat.Kdyby tento system(mj.,ktery ty schvalujes)tady nebyl,tak bych se treba i ja tenkrat nenapalil a nedal na tu recenzi.Ses mi uplne volny,takze laskave nereaguj na moje prizpevky,nejsou adresovany tobe!!!
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 13. 11. 2006 18:54

pro siase: ještě řekni že na svém evolve dream pravidelně aktualizuješ FW, že ti video jde výborně a že se u něj neseká zvuk
Nezapomeň dodat že lepší přehrávač neexistuje :roll:

Když už tu tak vyhcvaluješ, napiš o něm něco...(bodlo by kdybys to nějak důvěryhodně doložil)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sias 14. 11. 2006 08:44

Se všimněte klucí, že já se toho čínského paskvilu nijak nezastávám, jen mě naštvalo, že píše do diskuze někdo jakoby "odborné" názory a přitom se ani neumí podívat jestli je správně baterka. To mě stačí k tomu, abych si udělal názor o jeho hodnocení - když ten přehrávač ani neotevřel. A hlavně ty názory dává ostatním jako fakt, takže trochu soudnosti..
Že nejsou aktualizace firmware tě Vencos překvapuje? To se docela divím.. nebo jis čekal, že číňani mají tohle vychytané?
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod pjontr 14. 11. 2006 14:59

pro siase:
reknu ti to asi takhle,rozhodne nejsem dement,abych nezvladl otevrit kryt a podivat se na baterku:)Za takoveho idiota me zas nepovazuj!
Kdyz jsem ho dal nabijet,ukazovalo to,ze to nabiji a zaroven to psalo:akumulator nabit,ukoncete nabijeni.Prehravac sel (pouze na nabijecce )zapnout jakymkoliv tlacitkem,nikoliv tim u ktereho pisou ON-OFF.Takze bys hned otevrel kryt(podotykam:nejde to zrovna moc lehce)a zkoumal takovou kokotinu,ze tam je naopak baterie?Navic po zkusenostech s resenim baterie u mobilu,by me ani nenapadlo,ze tam lze dat opacne.
O dalsich kvalitach jsem psal uz driv.Popravde jsem byl z toho prehravace tak zklamany,ze jsem byl nakonec i rad,ze to nefungovalo a ja mel duvod ho vratit.(takze bych byl vul,kdybych se ten prehravac pokousel nejak zpravovat,to jiste chapes,ne?)
Jinac nikde netrvdim,ze ten muj prizpevek je odborny:on tak ani publikovany nebyl.Byl publikovan jako jednodenni zkusenost a zklamani oproti tomu,jak byl vychvaleny v recenzi.Takze nevim,kde beres ty argumenty,kterymi proti me zbrojis!?
Rozhodne jsem nepsal lidem,nekupujte si ho,davaj tam spatne baterii.To nebylo cilem prizpevku.Psal jsem hlavne o jinych funkcich,ze kterych jsem byl zklamany.Jinak koukam,ze nevis,cim bys poradne orgumentoval a vymyslis na me stale nejake kokotiny.
Stejne si myslim,ze kvalitni pravdive recenze pise akorat nezavisla treti osoba a ne nejaky nejmenovany prodejce elektroniky.
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 14. 11. 2006 15:07

Tak já v zásadě souhlasím a jsem rád, že jsme se domluvili. :)
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod pjontr 14. 11. 2006 15:18

To jsem taky rad!:)
Viš,já jsem ten prizpevek psal lidem,jako je treba moje kamoska.Chce mp3 prehravac a moc tomu nerozumi.Koukne na jedny stranky prodejce.Ten tam ma svoji vychvalenou recenzi na prehravac,v diskuzi pod nim necha jen ty prizpevky co se mu hodi do kramu.ona si rekne,ten je super a koupi si ho.A pak s tim uz nic nenadela.Tak jsem se snazil v rozcileni napsat moji kratkou zkusenost.
Setkal jsem se ale spise s kritikou i jinych lidi,nez jsi ty.A to me docela mrzi.Priste si nebudu delat tu namahu na vsechny lidi prdim.Kazdopadne sem rad,ze jsi to pochopil,jak jsem to myslel!
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 14. 11. 2006 15:30

To neee ale mel jsi tam pripast, ze to bylo ve vzteku, ted uz to treba chapu..TO je urcite blbost to tam nenapsat i diky tobe jsem ho vyradil z vyberu..

Copak jsi si nakonec poridil?

Ja ted skoncil u Emgetona E5 nebo E2.

Ostatni jsem pomalicku polehoucku vyrazovala z zbyly tyhle dva.:)
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod pjontr 14. 11. 2006 15:43

Pro siase:
Zkoncil jsem u Stormblue A9+ /4GB .Sem zpokojeny,i kdyz si nekdy vycitam ,jakou sumu jsem za prehravac nakonec utratil.Puvodne jsem chtel tak za 1500,- :) A zkoncilo to az na 6900,-:)+Koss Spark Plug.Kazdopadne ho ted muzu porovnat s EVOLVE DREAM a ten cenovy rozdil je v kvalite opravdu znat!Takze jsem nakonec rad.
Jinac ted se mi libi Emgeton M6 cult a nebo Doonio Gamster.Ale zase nevim,jestli bych vyuzil ty hry,na ukor jeho rozmerum.Kazdopadne ta m6 ma super desingn.
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod pjontr 14. 11. 2006 16:08

pro siase:
jo a mimochodem,kdyz si poradne prectes muj prvni prizpevek,tak je tam napsano,ze jsem se u neho hodne navztekal. Ale uz to nebudem resit.Tak cau :)
pjontr
Junior

Odeslat příspěvekod edmaster 18. 11. 2006 20:12

a co KL870C-je dobrá podle tebe?? :D
edmaster
Kolemjdoucí

Předchozí stránka