Černý přízrak – EVOLVE DREAM

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod coolio 4. 10. 2006 16:14

Obrázek
Co na to rikate??? uz ho i zrecenzovali

ten dvoupalcovej displej je dost dobrej....a da se do toho vrazit baterka z nokie
iRiver iFP-390T - sice stařec ale good....
coolio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pRINCEZNNA 4. 10. 2006 18:32

To je houby recenze..kde je kvylita hud. produkce,hlasitost...docela o nem uvazuju..ale neda se o nem nic zjistit..a testovat ho rovnou nakupem se me nechce :)
Skool of hard Knocks !!!! ..DnB positive :)
pRINCEZNNA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 4. 10. 2006 18:33

No, vyzera celkom dobre, bohvie jak bude hrat...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pRINCEZNNA 4. 10. 2006 18:35

Presne...spis nez recenze je to takova "reklamicka" :D ..recenze vypadaji jinak ;)
Skool of hard Knocks !!!! ..DnB positive :)
pRINCEZNNA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidlenci 4. 10. 2006 18:42

jj, je to jen óda na displej. vypadá nadějně, ale myslím, že bude dost pažravej. A jestli to má jen 1 GB - já teda nevím, ale nepřijde vám to trochu ujetý, dávat k tomu podporu videí? Vždyť se tam toho zrovna moc nevleze, nebo jo?!
sidlenci
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pRINCEZNNA 4. 10. 2006 18:47

..no kdyby ta recenze stala za neco,tak to vime :P
Skool of hard Knocks !!!! ..DnB positive :)
pRINCEZNNA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hynn3k 8. 10. 2006 19:04

tak jsem si ho objednal, mel by mi prijit v utery, potom napisu jak se mi libi
hynn3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vitt 10. 10. 2006 17:12

nahodou ja ho mam a nemyslim ze by to byl nakej smejd , displej to ma hodne dobrej , kvalita hudby rozhodne neni spatna a na videa je dost dobre pouzitelny , pochopitelne ne na filmy ale videoklipy u me jedou furt , 1 videoklip ma 10 - 20 mb takze se jich tam vejde dost
Vitt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 10. 10. 2006 17:16

Vypadá hodně zajímavě kdybych neměl tak bych o něm uvažoval nikomu nechci brát že je kvalitní ale po delší době se ukáže kvalita.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vitt 11. 10. 2006 14:05

jj to se ukaze az po delsi dobe ale zatim je dobrej

nevedel by nekdo kde stahnout novy firmware :?: pokud tedy vubec je :roll:
Vitt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shitter 12. 10. 2006 15:52

Nazdar.
Už jsem si ho objednal taky, ale zatim neni skladem takze mam cas stornovat. Rad bych se zeptal uzivatelu kteri ho uz maji o nejake podrobnejsi dojmy. Popr. jestli nekdo bude tak ochoten sepsat nejakou mini recenzicku a ne tu reklamni radobyrecenzi na kterou je tady odkaz.
Rad bych byl v obraze uz proto, ze nechci koupit chnejaky smejd a neslysel jsem zatim na nej dost oběktivni nazor. zatim kazdy jen valil. ja bych se rad dozvedel i nedostatky. Predem dekuji.
shitter
Junior

Odeslat příspěvekod kehy 13. 10. 2006 09:35

Lidi, kdo ho mate, jak dlouho vam vydrzi baterka a jak jste jinak spokojeni? Dikes
kehy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shitter 13. 10. 2006 18:12

tak jo dik. Jestli je to jak rikas tak nemam duvod do nej nejit. ted uz mi akorat zbyva vyresit sluchatka :)
shitter
Junior

Odeslat příspěvekod shitter 13. 10. 2006 18:26

je ja se sek v threadu. muj predesly prispevek mel smerovat sem Vittovi:

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=38078&start=45

opravdu se omlouvam
shitter
Junior

Odeslat příspěvekod pjontr 15. 10. 2006 17:11

Jinde mi to mazou,tak to pisu sem:)Zdravim,tak se s vami chci taky podelit o me zkusenosti s timto prehravacem.Cetl jsem na neho recenzi a nektere prispevky ve forech.(u prodejcu ty spatne mazou,pozor na to!)Z tech vsech informaci se mi zda,ze jsem si ho az moc "vysnil"....Konecne mi dosel a ja se nemohl dockat,az ho vyzkousim!Po prvnim vybaleni z krabice jsem byl mile prekvapen.Vypadal vazne skvele.Rozhodl jsem se,ze ho hned vyzkousim.Chtel jsem ho zapnout a ono nic.Nicim za boha to neslo spustit.Rekl jsem si,ze bude asi vybity a tak ho na 2 hodky dal nabijet.Jenze ono zase nic:(Nesel nabit ani pres noc. Proste sel pustit jen na nabijecce a nebo pripojeny ke kompu.Uz se ve me zacaly rodit myslenky,ze ho druhy den vratim.Rekl jsem si,ze ho aspon ozkousim na te nabijecce.Origos sluchatka nic moc,dost v nich skvrcelo a praskalo.Tak sem zkusil moje novy KOSS spark plug.Na nich to nemelo chybu.
Uz zpocatku mi nesedel preklad a to celkovy ovladani,jakoze jednou knoflik reagoval,podruhy nee:) Casem me to zacinalo otravovat.To menu mi taky prislo tak divne resene,proste celkove spatne pocity.Zkousel sem i videa a tam prislo nejvetsi zklamani.I kdyz sem video zkonvertoval na nejmensi rozliseni,tak mi u neho porad cukal zvuk.Proste se na to divat neslo,i kdyz obraz nemel chybu.
Precetl jsem par diskuzi a zjistil sem,ze se snad nedaji na internetu stahnout aktualizace.Proste se mi nepodarilo najit ani stranky vyrobce.A tek amatersky prelozeny manual.Prislo mi to takovy vsechno amatersky.
Druhy den jsem ho vesele vratil.Prodavajici mi pak volal,ze z vyroby tam byla dana baterie obracene,tak to vysvetluje ty problemy s nabijenim. No stejne jsem ho uz zpatky nechtel. Radeji jsem si priplatil a koupil si StormBlue A9+ 2GB.
Neda se to vubec srovnavat.Uz to baleni u stormblue A9+ je neco naprosto jinyho.Poradnej manual,adresa vyrobce a updatem firmware.Videa behaj rychle i na plny rozliseni,zvuk naprosto bajecny.A hlavne to zpracovani a ovladani menu je dokonaly.
Nechci vas od Evolve Dream odrazovat,namel jsem moznost ho poradne odzkouset,ale mel jsem z neho proste takovy celkove divny pocit.Mozna je to tim,ze jsem velky snilek a mozna jsem si ho predstavoval moc ruzově.
Nechtel jsem ho zase az tak pomlouvat,asi je to tim,ze mi nefungovala baterie a hodne jsem se u neho navztekal.Toto je jen muj nazor a nechci tim nikoho ovlivnovat.
Naposledy upravil pjontr dne 20. 10. 2006 11:11, celkově upraveno 2
pjontr
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků