Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Obzivka 11. 11. 2006 15:19

Ahojky, já mám o tenhle přehrávač dooost velkej zájem a mám zájem i o fotky, tak tady je můj mejl: Obzivka@seznam.cz a bylabych ti za ně vděčná:) Děkuju:)
Obzivka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram9 12. 11. 2006 07:52

Ahoj, rozhoduji se jaký Mp3 koupit a docela se mi to Doonio Cube
zamlouvá.Pořád se nemůžu rozhodnout jestli do něj jít,nebo třeba koupit Emgeton E5 cult nebo úplně něco jinýho.Chci se zeptat majitelů Doonia ,koupili by jste si ho po svých skušenostech znovu?
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Obzivka 12. 11. 2006 09:45

Mám upe stejnej problem... Táta mi pomáhá to vybrat a ted se rozhoduju mezu Doonio Cube a Emgetonem E5 Cult... Emgeton se mi vzhledově vůbec nelíbí, kdyby tak šlo tyhle dva spojit... Aby ten přehrávač vypadal jako Doonio a měl vlastnosti jako Emgeton... No jo no... Asi se stejně nakonec rozhodnu pro Doonia... :)
Obzivka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 11. 2006 10:13

mě se tedy vzhledově víc líbí E5Cult (a proto jsem si ho také pořídil :) )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obzivka 12. 11. 2006 10:18

A můžeš mi o něm něco říct? Jakej je a tak? Čím tě zaujal a proč bys mi ho třeba doporučil? Nebo jestli nemá nějaký mouchy... A nemáš fotky? A v jaký ho máš barvě? Díky za odpověd...
Obzivka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 11. 2006 10:28

tak počkej - udělám foto ...

líbí se mě že nemá 20 tlačítek ale pěkný otočný volič s potvrzením + 4 tlačítka (play/stop, <</I<, >>/>I, rec/equalizer), má super zvuk (Koss Porta PRO ...), hliníkáček se super desingem a vydrží opravdu dlouho ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obzivka 12. 11. 2006 10:33

A nemáš nějaký fotky? Na netu je jen jedna... A nechceš jít na icq, nemůžu se rozhodnout, tak bych fakt chtěla pokecat, jakej Emgeton je...
Obzivka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 11. 2006 10:53

fotky z netu: http://images.search.yahoo.com/search/i ... &p=e5+cult

moje sem taky hodím ...

tady:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babypipi 12. 11. 2006 20:32

Já osobně bych zas šel do Doonia. Sice má pár drobných chybiček, ale ty se snad vyladí. :-) Emgeton se mi nelíbí. Hlavně to kolečkové ovládání.
babypipi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obzivka 12. 11. 2006 22:25

Tak a je to... Plně jsem se rozhodla a už mám objednaný Emgeton E5... A mám z toho dobrý pocit...dyť jsem se rozhodovala celý víkend...uff, bylo to náročný, ale výsledek je podle mě dobrý:) Už se na něj těším:) Budu ho mít v šedé verzi... Mám ráda tmavé věci, ale v černé moc vyniká to kolečko a v té šedé mi přijde takové hezky nevýrazné...super:) Tak jo...pak poreferuju:P
Obzivka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram9 13. 11. 2006 11:21

Vybírám mezi Dooniem Cube a Emgetonem X3 a pořád se nemohu rozhodnout.Poradí mi někdo proč Doonio jo a proč ne ........
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 13. 11. 2006 11:59

Taky sem se rozhodoval mezi Doonio Cube a Emgeton X3. Nakonec jsem Doonio vyloučil.

proč: špatný firmware, nikdo neví kdy bude, nezobrazuje dobře české znaky a celkově má drobné chyby (viz. diskuse). Neznámá značka a není ještě moc rozšířený, navíc pouze nákup přes internet. Pochybná a vtíravá reklama od různých „přispěvovatelů“ ve mě důvěru neposílila. Nejsou to ale mé poznatky, vyčetl jsem to zde v diskusích, které už asi měsíc sleduji. :idea:
Na druhou stranu jeho vzhled není špatný, má dlouhou výdrž i když v testu na nabíjecí baterie to zas tak pravda nebyla, vysouvací USB konektor je dobrá vychytávka. prý kvalitní zpracování. A poměrně mnoho funkcí, přiznejme si jeden fakt ohledně funkcí, 90% funkcí stejně nevyužím.

Teď se rozhoduji mezi X3 a E3 ale asi na 90% jsem rozhodnut pro E3. E3 je sice poněkud dražší, ale celkově je to vyšší třída a jsou k němu poměrně kvalitní sluchátka. Jeho vzhled se mi asi nejvíce líbí a vzhledem k tomu, že se jedná o vánoční dárek je důležité aby se i mé drahé polovičce. :mrgreen:
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 13. 11. 2006 12:12

Na druhou stranu,jsem zase o Emgetonech slyšel,že jsou dost poruchový: E2 joystik,E5 zapínání a i servis je dost problémovej.
Ale přesto asi půjdu do X3 o té jsem zásadní vadu neslyšel,trochu se bojím toho joystiku,aby něco vydržel a nešel za půl roku do
pr....Pořád ale nejsem 100% rozhodnutý,no ještě chvíli počkám a budu to průběžně sledovat.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 13. 11. 2006 12:18

nitram9 píše:Na druhou stranu,jsem zase o Emgetonech slyšel,že jsou dost poruchový: E2 joystik,E5 zapínání a i servis je dost problémovej.
Ale přesto asi půjdu do X3 o té jsem zásadní vadu neslyšel,trochu se bojím toho joystiku,aby něco vydržel a nešel za půl roku do
pr....Pořád ale nejsem 100% rozhodnutý,no ještě chvíli počkám a budu to průběžně sledovat.b/quote]


No někdo říká, že emgetony jsou poruchové jiný zase že to jsou jedny z nejlepší mp3 přehrávačů. Možná taky tím, že jsou hodně rozšířené, proto se vyskytuje i více poruch. Nedokážu to posoudit nemám snini vlastní zkušenosti. X3 by měl být podle diskusí bezproblémový model. Ale četl jsem zde, že někdo pro závady v počátečním provoze Doonio vrátil a šel do jiné značky.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 13. 11. 2006 12:40

Je fakt,že původně jsem byl rozhodnutej jít do Emgetonu ,ale potom jsem se trochu nechal zlákat tím Dooniem a ted jsem na vážkách a nevím jestli se ještě nepoohlídnout po jiné značce,jsem opravdu zmatenej co nakonec koupit,no ještě mám chvíli čas.U mě je hranice 3000kč a chtěl bych tomu odpovídající kvalitu,ale je to fakt těžký něco vybrat a potom toho nelitovat.
nitram9
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků