Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Skimpy 13. 11. 2006 12:56

nitram9 píše:Je fakt,že původně jsem byl rozhodnutej jít do Emgetonu ,ale potom jsem se trochu nechal zlákat tím Dooniem a ted jsem na vážkách a nevím jestli se ještě nepoohlídnout po jiné značce,jsem opravdu zmatenej co nakonec koupit,no ještě mám chvíli čas.U mě je hranice 3000kč a chtěl bych tomu odpovídající kvalitu,ale je to fakt těžký něco vybrat a potom toho nelitovat.v/quote]


Naprosto souhlasím, u mě to je uplně stejne. Má ještě cca 3 týdny na rozmýšlení, ale čím víc o tom zjišťuju tím víc sem v tom zmatený a nevím co vybrat.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 13. 11. 2006 13:06

Momentálně se nejvíc přikláním k Emgetonu X3,ale ještě chvíli budu vybírat a pak se definitivně rozhodnu,nejdéle ale do konce listopadu.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 13. 11. 2006 13:24

AD nitram9

Nejraději bych ho koupil co nejdříve ať už nemusím vybírat. Stejně za 14 dní nepříjdu na to jestli sem koupil dobře nebo ne. Zítra má přijít výplata tak snad během týdne ho objednám i s baterkama a špuntama do uší mám na mysli tu E3.

jeden můj známý, který se v této oblasti IT docela vyzná mi poradil . "stanov si přibližně jaké parametry vyžaduješ a vyhni se neznámým a levným značkám a pak už vyber podle vzhledu" :mrgreen:
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod DannJ 13. 11. 2006 21:09

Já jsem vybíral přehrávač asi měsíc až jsem z toho byl na půl šílený. Když už jsem se pro nějaký rozhodl, přečetl jsem o něm nějakou kritiku a byl jsem zase na začátku. Myslím, že ať už se rozhodnete pro Emgeton nebo Doonio budete spokojení. Pokud náhodou narazíte na vadný výrobek, není problém to reklamovat. Já jsem vybíral především podle množství funkcí a vzhledu. Teď zjišťuju, že drtivou většinu funkcí vůbec nepotřebuju. Kdybych vybíral teď, zaměřím se zejména na výdrž baterie, samozřejmě kvalitu poslechu, vzhled a A-B repeat, protože poslouchám angličtinu. Rozhodně bych nepřikládal takovou váhu názorům v diskusích, protože je pravda, že většinou ti spokojení nikam nepíšou. Já spokojený jsem i přes pár drobných nedostatků, na které jsem si už zvykl a které by měl odstranit nový firmware (doufam). A píšu sem, jelikož jsem toto téma založil.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram9 14. 11. 2006 07:14

Díky za Tvoje rady,mohl bys mi poslat pár fotek toho Doonia?
Díky. nitram9@seznam.cz
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Obzivka 15. 11. 2006 10:36

TAky jsem se nemohla rozhodnout, ale nakonec zvítězil Emgeton E5, díky svým funkcím...zabývala jsem se tím celý víkend a nakonec jsem spokojená se svou volbou..:) Hodně štěstí při výběru:)
Obzivka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram9 15. 11. 2006 14:22

Já jsem rozhodnutý pro X3,mohla bys napsat jakej je ten E5.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 15. 11. 2006 16:09

Po skoro měsíci rozhodování a zjišťování všemožných informací o mp3 přehrávačích je rozhodnuto. Objednal jsem Emgeton E3 a špunty SENNHEISER MX 450. Tak jsem zvědavý jaké to bude :?:
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod kajmani 20. 11. 2006 22:42

Tak dneska jsem psal na stranky dovozce a zitra by mel byt ke stazeni novy cesky firmware na doonio cube a i male prasknuti je pry pryc,takze se snad konecne dockamee
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod kajmani 20. 11. 2006 22:53

Pro ty co stále váhají pro nákup uvádím níže několik postřehů a zkušeností po měsíci provozu:

VÝHODY a postřehy

+ Stále neokoukaný design a vcelku pohodové ovládání
+ Zvuk, rádio, přenos dat - bezproblémové a spokojenost
+ Kvalitní záznam z line – in



NÁMĚTY PRO ZLEPŠENÍ

- Sice je tu super vysouvací efektně řešený USB konektor, jen výrobce mohl řešit nějakou gumovou krytku proti nečistotám. Například podobně jak je to řešeno u digifotoaparátů. Pořídím asi jiný obal (né dodávaný pytlík), ten není ideální pro samotné tělo přehrávače. Viděl jsem někde prodávat přímo pouzdra na těla přehrávačů.
- Škoda že nemá hodiny a datum, protože jsem ho používal jako diktafon a mám tak u souborů stále stejné datum 27.12. 2002 a čas.
- Interní mikrofon celkem použitelný, ale pro lepší záznam a směrovost na dálku doporučuji externí.
- V recenzích se uvádí možnost ukládání rovnou z MIC, line-in a radia do MP3, ale je to jen a vždy WAV, což osobně preferuji. Do MP3 pak není problém na PC.
- Trochu problémové aktivace některých funkcí u duálních tlačítek, nutno natrénovat dlouhé a krátké stisky tlačítek.
- Každopádně očekávám nové firmware – problém lupnutí při startu a ocením i CZ menu.
- Trochu se zamotává kabel sluchátek při hození do kapsy nebo batohu, ale to je obecný problém „provázkových“ sluchátkových kabelů (podobně to mám i u Nokie). Pro sport (brusle, kolo) to bude chtít asi jiná sluchátka, tyhle kovové špunty asi možná moc držet nebudou?

ZÁVĚREM : DOPORUČUJI a jsem rád, že i pře různá doporučení jsem nešel do Emgetonu DOONIO je designem dle mého názoru o třídu výše.


Tom
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod Flasar 20. 11. 2006 23:19

a muzes sem nebo na mail hodit nejake foto ? rozhoduji se mezi nim,x3 cultem a Creative Zen V Plus,nikde ale nemuzu sehnat poradne foto doonia,predem dik (flasar@email.cz)
Flasar
Junior

Odeslat příspěvekod DannJ 21. 11. 2006 07:25

Nový firmware je ke stáhnutí na http://www.topmultimedia.cz/detail.php?id=9
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cornegg 22. 11. 2006 00:46

Ahoj DannJ, vďaka za obsiahlu osvetu :)
Chcel som sa ešte raz spýtať na ten diktafón - jednak či s novým firmwarom nahráva rovno do mp3, a jednak či by to ozaj neposlúžilo na nahrávanie prednášok, keď kvalitu nahrávania všade tak zdôrazňujú... Od kúpy ma oddeľuje prakticky len táto jedna vec...
cornegg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DannJ 22. 11. 2006 09:47

Čau, nahrávat přímo do mp3 samozřejmě jde. Nový firmware vyřešil problém s češtinou i s lupáním při zapnutí přístroje. Po dvoudenním zkoušení firmware jsem již nenašel jediný problém.
Ten diktafon můžu vyskoušet v pátek na přednášce. Pak dám vědět, jestli se to dá poslouchat.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mamir 22. 11. 2006 12:31

Ještě do včerejšká jsem řešíl problém jako spousta tady. Měsíc jsem vybíral mp3 přehravač, už jsem byl rozhodnut pro Emgeton E5 a pak jsem narazil na Doonio a začalo to znovu. Včera jsem objednal Doonio a mám klid, jen doufám, že jsem vybral dobře. Uvidíme.
Mamir
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků