Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod supec 3. 11. 2006 09:20

kdyz se neco vynori jen tak z niceho, tak to muze zase jen tak zmizet:( nerikam, ze se mi cube, nebo gamster nelibi... vypadaji dost dobre...
supec
Junior

Odeslat příspěvekod JaKas 3. 11. 2006 09:55

Ja mam stormblue A9+ ten stranky vyrobce ma :-) narozdíl od doonio
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezován svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován.
JaKas
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 3. 11. 2006 10:21

Jak je to s tou výdrží baterek u Doonio Cube při použití dobíjecích. V computeru píšou že ta výdrž u dobíjecích a alkalických se líší skoro o 70% v neprospěch dobíjecích.

A jak to je s firmwarem?? je nový?? bude nový??? :roll:
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod JaKas 3. 11. 2006 10:28

Vytazeno z diskuze ceskeho dovozce ze stranek http://www.doonio.com :

firmware na doonoi cube
30. 10. 2006, 19:08 – Honza (honzat002@seznam.cz)

Dobry den
nevite kde se da stahnout cz firmware na doonio cube?
Děkuji
Reagovat

*
Re: firmware na doonoi cube
01. 11. 2006, 19:37 – J.Dobšík (info@topmultimedia.cz)

Zatím je pouze jedna verze firmwaru, ta v přehrávači. Nový český firmware by měl být hotov do týdne, potom se bude dát stáhnout v produktech u příslušného přehrávače na těchto stránkách
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezován svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován.
JaKas
Junior

Odeslat příspěvekod zar 3. 11. 2006 16:56

Včera jsem si chtěl ve škole nahrát na doonio přednes, jenže když jsem najel na položku voice a potvrdil, tak se přehrávač totálně seknul (pomohlo jen vydělání baterky), zkoušel jsem to ještě několikrát,ale pořád to samý, takže funkce diktafon "mimo provoz", dnes ráno jsem to ještě zkusil, stále nic, takže jsem se sebral a šel to "skvělé" doonio vrátit. Teď se poohlížím už po jiné značce.
zar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod babypipi 6. 11. 2006 20:27

No, já bych to tak neodsuzoval. Prostě chybka firmwaru. Myslíš, že jiné přehrávače nemají chyby? Já už mám Doonia taky, ode dneška a zatím spokojenost. Původně jsem však pokukoval po Teacu MP-360. Vypadal dobře. Ale jak jsem zjistil, jak nepojme víc jak 320 skladeb, respektive jen toto množství přehraje a víc ani ťuk, tak mě to dosti odradilo. Nač mít 2 GB přehrávač, když přehraje 500 MB. Co myslíš, je to vlastnost? Nebo spíše chyba softu, která se opraví. :wink:
babypipi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod supec 7. 11. 2006 11:23

http://www.zive.cz/h/Testcentrum/AR.asp?ARI=131757
jj podle testu má doonio problémy s akumulátorama... zřejmě to souvisí s měřením napětí při vybíjení... nimh mají nižší než alkalicka baterka
supec
Junior

Odeslat příspěvekod kajmani 7. 11. 2006 13:17

Jasne, take jsem to cetl, uz v casopise,ale zrejme panove z casopisu udelali chybu, protoze ho mam ja doma a kamos take a obou vydrzi bezne pres 40 hodin na nabijecky. Uz jsme to diskutovali jednou a asi to byla chyba lidi v casopise. Stat se to muze, a proto chci rici, ze Doonio Cube komunikuje s nabijeckama velice dobre.
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod srubik 8. 11. 2006 00:55

muzu potvrdit bezproblemovou vydrz na nabijeci NiMH aku.
srubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DannJ 8. 11. 2006 21:22

Mám Doonio asi měsíc a na nabíjecí aku 2500 mAh vydrží přes 30 hodin.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Drundik 9. 11. 2006 10:45

Doonio cube sem si koupil vcera sem snim celkem spokojeny, ale ma drobnou vadu nekdy pri prepinani pisnicek nebo po navratu z menu a spusteni prehravani mi ve sluchatkach lupne a nekdy i vicekrat za sebou, sluchatkama to asi neni bo sem to skousel i s jinyma, na druhou stranu kdyz sem ho napojil na vez tak to bylo v poradku.
Nesetkal ste se stim taky nekdo? Nevim jestli to mam prejit s prihmourenym okem nebo zvazovat reklamaci.
Drundik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajmani 9. 11. 2006 11:36

Cus, je to uz mnohokrat probirane tema, mrkni na http://www.topmultimedia.cz to je hlavni dovozce a s novym firmwarem,kt bude na konci podzimu to uz bude v poradku. Takze se nemusis lekat.
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 9. 11. 2006 13:14

Je zvláští, že se tady pravidelně objevují noví uživatelé a mají jednu společnou vlastnost.. propagace mp3 přehrávačů značky Doonio. :mrgreen:
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 9. 11. 2006 13:16

kajmani píše:Cus, je to uz mnohokrat probirane tema, mrkni na http://www.topmultimedia.cz to je hlavni dovozce a s novym firmwarem,kt bude na konci podzimu to uz bude v poradku. Takze se nemusis lekat.

Nebylo tady už několikrát zmíněno, že nový český firmware na Doonio Cube má vyjít někdy tento týden???!!! :?
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod DannJ 10. 11. 2006 12:59

Dovozce v diskusi na svých stránkách tvrdil, že nový firmware bude do týdne, ale zatím nic.
DannJ
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka