MSI P640, 8gb

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tudlik 23. 10. 2006 21:06

Nazdar lidi, máte s tímto přehrávačem nějakou zkušenost?
Ať už dobrou či špatnou.
Našel sem ho za solidní cenu
http://shop.computershop.cz/eshop/defau ... er-1-8-lcd
Za tu cenu se mi to zdá decela rozumná koupě. V computeru skončil na druhém místě v hodnocení hdd mp3 přehrávačů. Jako mínus bylo uvedeno že nemá češtinu a absence rádia (ikdyž kdo ho potřebuje když má 8gb hudby :-)

Zajímala by mě hlavně reálná výdrž, jestli má logické ovládání, čitelnost displeje na slunci případně další názory.

Za každou indicii Vám budu vděčný
:)
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod srubik 23. 10. 2006 22:12

taky mam dotaz k tomuto prehravaci. na diskusnich forech k vyrobkum emgeton jsem se docetl, ze nektere prehravace zobrazi jen omezeny pocet mp3 souboru (napr 600) i kdyz je jich v pristroji nahrano vice. je to i pripad tohoto pristroje? je nejak omezen maximalni pocet souboru, ktere "vidi"? mozna by mohli odpovedet majitele MEGA Player 536 nebo MEGA Player 540
srubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tudlik 23. 10. 2006 22:24

Jestli jsem to spravne pochopil tak je to vzdy dano prslusnym chipem - no tak tady snad bude nejaky ktery to zvlada jinak by ta kapacita ztracela vyznam,ale kdovi...
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod abuk 24. 10. 2006 13:11

za tu cenu je fakt pěknej.připomíná mi i-river.
abuk
Junior

Odeslat příspěvekod komplikator 14. 12. 2006 10:00

koupil jsem ho přítelce k vánoců a silně zvažuju že dostane něco jiného :D Reálná výdrž je opravdu to co uvádí výrobce, tzn cca 16 hodin. Jelikož sem ho jen zkoušel na rychlo tak přesný čas nemám, nicméně hrubě na 12-14 hodin to je
i7-8700k@5GHz DELID, RTX 2070 Super, 32GB RAM, custom liquid cooling
komplikator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yaroslaf 14. 12. 2006 17:12

Mám MEGA Player 536 (4GB) a problém s omezeným počtem souborů nemám. Plný disk mp3ek a všechny jsou vidět a jdou přečíst.
yaroslaf
Kolemjdoucí