Doonio Gamster - napiste komentare prosim

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leoš86 26. 2. 2007 20:43

prosimvás, mobli bnyste mi někdo řict jestli vám to taky dělá to blbnutí při vypnutým displaji. Díky
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ASUSik 26. 2. 2007 22:30

jo, zkoušel jsem 2karty, hudba normálně de, a video, zdá se mi to hodně divný, ale z tý karty bezpodsvětlení hrajou jen ty videa, co byli převedený z mpg do mp4, ty co sem převáděl z avi do mp4 tam to podsvětlení naběhne, a z paměti doonia jdnou všechny normálně
ADSL IOL 2048/256 kb/s
ASUSik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ASUSik 26. 2. 2007 22:31

leoš86: mě ne, vše OK, teda až na to video :) :(
ADSL IOL 2048/256 kb/s
ASUSik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 26. 2. 2007 23:05

detail.. chybna konverze to je jasny mozna neco jako kodeky,mozna treba i neresitelna konverze (muzes i z mpegu udelat napred avi a mas to..),ja ted gamstera mam na reklamaci ale pocitam ze do tejdne bude zpet a pak to taky vyzkousim
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stibak 28. 2. 2007 11:28

Taky mám občas problém s rozsvícením displaye tlačítkem "D" někdy ho musím natvrdo vypnout.A navíc ten jeden modře svítící pixel :cry: No což,přehrává perfektně a to je pro mě důležité :lol:
stibak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leoš86 28. 2. 2007 17:28

no a STIBAKU, dělá ti taky to, že ti občas nefungujou i další tlačítka při shasnutým display, jako třeba přetáčení, pauza a tak? já nevim čim to je, jinak přehrávač je to dobrej, ale tohle mě fakt se..re. protože abych přehrával hudbu s rozsvícenym displayjem, tak to mi to fakt vydrží jen 6 hodin. Jako někdy to funguje, ty tlačítka a někdy ne no. snad by pomoch přeinstalovat firmare, ale na topmultimedia nic neni a dokonce už tam neni ani ta diskuse
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stibak 28. 2. 2007 18:37

Nejsem si jistý,teď jsem to zkoušel a tlačítka přeskočení skladby a + - volume při zhasnutém display fungovaly bez problému.
stibak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leoš86 1. 3. 2007 12:05

jo jasně, ze začátku ty tlačítka fungujou v pohodě při zhasnutým display, ale po chvíli když přehráváš hudbu, tak mi to pomom dělá tu občasnou nefunkčnost tlačítek. a včera se mi to kupříkladu i dvakrát kouslo, tak sem to musel resetova. já sice blbě vidim, takže bych asi nepoznal kdybych tam nměl taky ten vaadnej bod jak ty, ale řčkni mi kde si ho kuupoval a kdy, jestli áhodou nemáme modely ze stený serie nebo něco takovýho. já sem ho kupoval asi před 14 dny u mp3store.cz. Díky.
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stibak 1. 3. 2007 15:11

Toho bodu si nejde nevšimnout,je viditelný velmi dobře,hlavně při zobrazení černé.Jinak jsem včera po hodině přehrávání s vyp.displayem ovládal vše v pohodě,teda až na opětovné rozsvícení,to se povedlo až na druhý pokus.Jinak občas pomůže krátce zmáčknout "D" pro zobrazení nabídky pak jednou šipkou dolů na vyp. display potvrdit "A" a pak zkusit rosvítit displ. dlouhým stiskem "D",jde to po paměti při zhasnutém displ.Kupoval jsem ho přesně před měsícem u 123mp3.cz.Už aby vydali nový firmware :roll:
stibak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmichix 2. 3. 2007 02:01

Mám návod na úspěšné vymazání pískotu z videí, 100% to odfiltruje pískot a video je tak použitelné!
Jedná se o jednoduchou věc:

Nejdřív si natočte gamsterem krátké vzorové video (5s) v naprostém tichu, nejlépe světlou scénu (mě se osvědčila lednička, ale nesmí běžet:), získáme tak profil šumu (pískotu)

1) Stáhněte si VirtualDub, třeba zde:http://www.stahuj.cz/multimedia/zpracoani_videa/virtualdub/download/?g[hledano]=virtualdub&g[oz]=1.6.12

2)Načtěte do něj vybrané video a v nabídce zvolte File->Save Waw, vono vám to uloží zvlášť audio, to samé udělejte s vzorovým videem a uložte to jako vzor wav.

3)Stáhněte si program Audacity, třeba zde: http://audacity.sourceforge.net/ a ještě knihovnu na dělání MP3ojek lame.dll, třeba zde: http://audacity.sourceforge.net/help/fa ... p3&lang=cs

4)V Audacity otevřete vyexportovaný wav ze vzorového videa a myší označte kousek zvuku někde uprostřed (aby tam nebyl zvuk tlačítek), v nabídce zvolte Efekty->Odstr.šumu->získat profil šumu

5)Zavřete vzorový zvuk (pískot) a otevřete v Audacity soubor se zvukem, kterej chcete zbavit od pískotu a teď už stačí Efekty->Odstr.šum->nastavit co nejmíň a klepnout na odstranit šum. Soubor pak uložte do mp3 a je to bez pískotu!

6)Teď už stačí ve zdrojovém videu nahradit orig. zvuk námi upraveným zvukem, já to dělám v TotalVideo Converter, ale jistě je plno programů, kde to jde spojit...ještě se po něčem podívám

Viva Gamster
xmichix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 2. 3. 2007 13:36

2xmichix to je fajn pokud budu mit nejaky hodnotnejsi video tak to urcite vyuziju.. dnes mi prisel z reklamace muj gamster,reklamace probihala velmi rychle puklinu bohuzel neuznali jako vadu pristroje ale cert to vem-mozna sem ho nekde v kapse primack uz nevim sam :-) ,nabidli mi ze tu cernou listu za 500Kc vymeni to se mi moc nelibilo protoze muj gamster dost skripal v oblasti slotu na sdkarty jako ja to mel poreseny ale pokud bych to nemel poreseny tak by skripal takze po zaplaceni 500Kc mi nabidli vymenu za novy se kterym jsem spokojen tlacitka fungujou jak maj pri vypnutem displayi,zadny dead pixely (ten jeden bych asi vytrpel taky bez reklamace jak uz tady nekdo uvedl,ale sem rad ze tam zadny nemam),a dokonce tam mam nahrany nejaky pekny obrazky-typicky wallpapery,a nejakou 3D.mp3 ta byla fakt husta kor na gamsterovi vselijaky kecani,zvoneni telefonu a tak fakt husty jak kdyby to zvonilo za mnou ale sem blb sem ji smazal..jinak bych ji poskytnul :-) a reklamace resili hodne slusne napred se vzdy emailem zeptali jestli souhlasim s tim a tamhletim.. meli ho tam dva dny zbytek posta..fakt rychlovka
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rboost 2. 3. 2007 16:04

Panzer.Dragon: Kam jsi to posílal ? Na obchod nebo na topmultimedia ? Budu taky potřebovat opravu (mladej omylem nacpal nabíječku do TV-out a ulomit tam jeden kontaktní plíšek, takže bude potřeba vyměnit konektor :evil: )
Rboost
Junior

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 2. 3. 2007 17:36

ze zacatku sem to taky cpal vsude mozne.. :-) nejdriv sem je kontaktoval viz tenhle odkaz ( http://doonio.com/service.php ) a seznamil je se situaci a pak podle instrukci-chteli to poslat primo do topmultimedia a ani nebylo potreba vyplňovat nejak ten zarucak nebo neco,ale nevim jak u Tebe..
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajmani 5. 3. 2007 19:39

Mam doonio entra a jsem spokojen,ale koukam ze starsi bratr Doonio Gamster ma tady dost velky spolek priznivcu. Je to ted uz poradna masina.
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod big-fojcik 7. 3. 2007 08:20

vidím tady nějaký ohlasy ohledně spouštění videi z karty.Mám taky gamstera,zkusil jsem to zkonvertovat.z komplu to dát na kartu a video mě normálně funguje.
big-fojcik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků