Doonio Gamster - napiste komentare prosim

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leoš86 9. 5. 2007 14:45

xmichix: to si nemyslím že si vyhodil litra, mě to taky nejdřiv moc nechodilo, ale skus to v tom gamsterovy naformátovat, normálně to tam naper a dej v nastavenií formátovat sd kartu a pak by to mělo fungovat
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod izzy9 10. 5. 2007 18:58

Ahoj chystam se tento přístroj koupit na
http://www.mp3shop.ic.cz/index.php?a=detail&d=31503

a chtěl bych se zeptat jestly stim to e shopem nejsou žádné potíže. Nerad bych totiž aby mi doonio přišel nějak poškozeny. A jestly to nejsou už použite mp3 přehrávače ta cena mi totiž připada nizka ale jinak se mi libi :D
izzy9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rotor 11. 5. 2007 15:00

Ahoj
chtěl bych se zeptat jak je to s textem, jde zároveň číst při přehrávání audia? A kolik je řádků na displey. Hodně jezdím vlakem, nemusel bych nosit knížky.

Tak už vím, jde. Alespoň podle uživatelské příručky. :-)

Neměl jste někdo možnot porovnat zvuk s emgetonem M6 cult?
Rozhoduji se mezi těmito dvěma.
rotor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmichix 13. 5. 2007 10:39

Tak já mám Gamstera a bratr má Emgeton M6 Cult, takže jsem samozřejmě srovnával a zvukově se mi zdají oba přehrávače shodné, jen se mi u Emgetonu zdá nějaké podivné nastavení ekvalizéru (zkrátka nic z přednastavených pozic mi nesedělo) a to nehledím na to, že při přehrávání se do ekvalizeru celkem složitě dostává. U gamstera je to hned přístupný. Emgeton má dále trochu slabší výkon.
U gamstera zase při poslouchání lze pouze číst e-book, jinak nic jiného, což u emgetonu můžete všechno.
Proto bych se nerozhodoval podle zvuku, ale podle ostatních funkcí (SD karty, velikost, výdrž atd.)
xmichix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malinak22 20. 5. 2007 20:53

A gamster je jeste na karty,coz je vyhoda a hlavne ten display,to je mnohem asi lepsi a pak hry:)) teda pro toho,kdo hraje
malinak22
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků