Doonio Gamster - napiste komentare prosim

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 14. 2. 2007 11:37

no musim zase reagovat,cena gamstera 1gb+zdarma 2gb sd karta je 5000Kc to co pises je zhruba za 8000Kc plus to urcite bude chtit jeste jedny baterie.. a to uz je penez dost
a druha vec gamster ma o hodne vic fci co se tyce hardwaroveho vybaveni-kvalitni mp3,RADIO,KAMERA,FOTAK,DIKTAFON
a dalsi pro me dulezita vec u prehravace velikost (gamstera v pohode "schovam" do dlane a uz sem schopen se na nej divat i v autobuse a nikdo nic nevidi a nemam temer strach).

ja sem takovej ňoupal takze kdyz uz neco vlastnim tak to branim vsim :-)
taky udelam takovej souhrn podle me je gamster pro ty co si chtej uzit super legraci a spoustu fci..

ne kecam jen sranda
gamster je spise kamera,fotak,radio,video a mp3 +snes

gp2x je velka podpora na internetu,softwarovy vychytavky v podobe ruznejch konverzi a emulatoru her,kvalitni video,a tuzkovy baterky-ktery sou samozrejme best a jen kvuli nim jsem dost dlouho premejslel kterej

u me to vyhraly hardwarovy srandicky a taky sem takovej štelovač i u gamstera se da vyblbnout
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod gos007 14. 2. 2007 16:17

Panzer.Dragon píše:no musim zase reagovat,cena gamstera 1gb+zdarma 2gb sd karta je 5000Kc to co pises je zhruba za 8000Kc plus to urcite bude chtit jeste jedny baterie.. a to uz je penez dost
a druha vec gamster ma o hodne vic fci co se tyce hardwaroveho vybaveni-kvalitni mp3,RADIO,KAMERA,FOTAK,DIKTAFON
a dalsi pro me dulezita vec u prehravace velikost (gamstera v pohode "schovam" do dlane a uz sem schopen se na nej divat i v autobuse a nikdo nic nevidi a nemam temer strach).

ja sem takovej ňoupal takze kdyz uz neco vlastnim tak to branim vsim :-)
taky udelam takovej souhrn podle me je gamster pro ty co si chtej uzit super legraci a spoustu fci..

ne kecam jen sranda
gamster je spise kamera,fotak,radio,video a mp3 +snes

gp2x je velka podpora na internetu,softwarovy vychytavky v podobe ruznejch konverzi a emulatoru her,kvalitni video,a tuzkovy baterky-ktery sou samozrejme best a jen kvuli nim jsem dost dlouho premejslel kterej

u me to vyhraly hardwarovy srandicky a taky sem takovej štelovač i u gamstera se da vyblbnouto/quote]

No. To je presne to co myslim. Kazdemu bude vyhovovat neco jineho. Ja treba diktafon (nepotrebuji), fotak (uz mam a kvalitnejsi), nataceni videa ozelim (umi to ten muj fotak a opet kvalitnejc), a jedine co mi tam bude chybet bude to radio. Ale zase si na tom dobre zahraju a ma vetsi display, coz na ty filmy je lepsi. Ale je mene skladny. A co jsem psal o tom prehravani MP3, tak jsem ted nasel do toho GP2X vcelku solidni prehravac MP3 a hromady dalsich formatu, takze i prehravani hudby neni jen okrajove. :-D Jen ta cena. Kdyby se to vlezlo se vsim tim prislusenstvim do 7000,- tak nevaham a GP2X bych uz mel doma. :-D To GP2X je ale fakt vice smerovane jinam nez Doonio Gamster. To Doonio Gamster valcuje MP3 prehravace na cele care a to mu nikdo nevezme. Zatim co GP2X konkuruje Nintendu DS a Sony PSP, coz jak vsichni uznate s MP3 prehravacema nema skoro nic spolecneho. Ale Doonio Gamster by se i mezi nema drzel vcelku hezky, sice na chvostu, ale drzel by se a kamera a foceni by mu pri tom hodne pomahalo a pro zmenu podpora her jenom na NES a SNES ho spis mezi nema srazi dolu.
gos007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 18. 2. 2007 16:15

tak zrovna kdyz se vsechno tak hezky posefovalo s videem a tak tak mam problem objevila se mi puklina na gamsterovi.. nevim co s tim zkousel sem to vyfotit ale nejak sem to nemoh chytit ale trochu to tam videt je.. Obrázek

nema to na nic vliv ani se nic nehejbe jen se tam objevila ryha..
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod leoš86 22. 2. 2007 17:58

ahoj všichni,
uš asi tejden mám doonio gamster, je to celkově dost dobrej přehrávač, videa a obraz excelentní hry taky (teda moch by tam být lepší procesor pro rychlejší zpracovávání, ale je to přeci jenom přehrávač), vzhled je taky skvělý i ty repráčky dobvrý i kdyš výkon nic moc. Te%d přestoupím k těm ne až zas tak excelentním věcem. Za prvé co mě docela štve je to, že kdyš přehrávám hudbu a vypnu přčhráváč a zas zapnu tak si nepamatuje posední přehrávanou píšničku, pak to že si do hudby nemůžu ze správce souborů hodit i celý slošky ale jenom soubory. natáčení videa a fotoaparát fakt nic moc, ale já si hokupoval jako přehrávač a ne foťák, takže je mi to jedno. U ebooků nejde zvětšit písmo, poněvadž docela ***** vidim tak by se mi to hodilo. Nemá jyný efekty než exalizer (maxcbass a tak), ale že tam je nastavitelnej 10 pásmovej ekvalizér tak s tim se dá udělat fakt dost). tyto všechny nedostatky by se snad dali opravit novým firmwarem (teda samozřejmě až na tu videokameru). nikde jsem neneašel tlačítko HOLT, což by se taky hodilo., prostě cekově přehráváč hudby je dost ošizený, ale já sem zvyklí z iaudia m3 a to je na hudbu špička, takže jde asi jenom o zvyk, ale zbukově DOONIO je dost na dobrý úrovní. A taky oceňuju to ukládání, to se dost hodí.
Jinak pro všechny co chtěj vše v jednom a docela kvalitně, tak doonio gamster doporučprouju

prosímvás, měl bych na vás 2 otázky:

1. taky vám dělá to, že když zhasnete display při přehrávání hudby tak po chvíli vám blbnou tlačítka, moc to nechce přetáčet, celkově všechny tlačítka musim zmáčknou třeba třikrát než se něco stane a taky dos často nejde display azs znova rozsvítit? Jinak při rozsvíceným display to faká vše v poho.

2. Nevíte někdo kde by se dal sehnat dálkovej ovladač, jestli vůbec nějakej se na to dělá?

díky.

Ps: taky ste nikdo nemoch naít stránky výrobce ae jenom distributra? nebo aspoň názef firmy která to virobila? Prolezl sem snad skoro celej neta a nic:-)
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leoš86 22. 2. 2007 18:01

jo a bere to 4 giga karty sd, konkrétně moje je Transcent 4 gb za 1320 z http://www.computershop.cz.

jo a taky vám to kopíruje jak na přehrávač tak na sd strašně pomalu tak do 300 kb/s?
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 22. 2. 2007 21:12

pauza je kdyz zmacknes tlacitko play.. osobne neznam lepsi prehravac nez je gamster,kdyz pises docela-uprimne myslim ze do zhruba 8000Kc neni lepsi..? ty by sis chtel dat do hudby jako obsah cele slozky? tak to tam davat nemusis to zapni rovnou v ty slozce na disku.. :-)
dalkovej ovladac samozrejme neni,ale chtel sem gamstera pouzivat jako webcameru to by byla jizda.. nebo nejaky srandy s tou wifi-sdkartou treba poustet hudbu rovnou z pc nebo filmy atd.. nebo webcam bez dratu.. no urcite by bylo par napadu,ja ted jen doufam ze uznaji moji puklinu jako na reklamaci..
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod leoš86 23. 2. 2007 13:02

jasně že vim že se to dá přehrávat složky přímo z tý složky disk, ale když uš to naběhne hned na kartu audio, tak by to jít mohlo. Dálkáč mě sere že neni.
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leoš86 23. 2. 2007 13:06

a tobě nedělá to že když dáš vypnout display tak ti pak najednou moc nechtěj reagovat tlačítka taky se to moc nechce spátky rozsvěcet tim douhým stiskem D?
a druhá otázky: pustil jsi tam game boy color hry? ty by totiš měly jít, já sem tam rozběhal NES, SNES, ale game boy hry ne, pustim to a ono mi praskne v repráčcích a vypne se to
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leoš86 23. 2. 2007 13:07

jinak přehrávač je to super
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radimozo 24. 2. 2007 22:38

Ahoj, pouzil jsem program co popisujes AviRecomp
Je super!!!Jak pises, ze dela cerne okraje tak me zadne nedela!Zalezi jake das rozliseni...Presnej format pro tento prehravac je 320:240 a zadne okraje neudela, ale...obraz filmu neni idealni... Je takovej zuzenej...proto jsem zkousel ruzne nastaveni a dobry je 320:200..udela vrchni cerne okraje, ale jinak je obraz dobrej.Mam, ale jinej problem..u filmu se nahore ukazuje cas kolik uz ubehl a jak je film celkove dlouhy...Chci se zeptat zda nekdo nevi jak ten cas odstranit...je dost neprijemny, kdyz tam blika...Jinak je to super prehravac!!!
radimozo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 24. 2. 2007 23:37

proc pouzivas AviRecomp? kdyz neumi poradne konvertovat,ten cas by mi tam vadil a zbytecne ztracet rozliseni na 320x200 misto 320x240.. no kazdej jak ma rad ale ja uz se tesim az mi prijde z reklamace muj a budu zase stelovat..
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod ASUSik 25. 2. 2007 19:41

ted sem narazil na jednu dosti neprijemnou vec. a to, ze mi nejde prehravat video z SD karty, jen cerna obrazovaka a zvuk, dela to i nekomu zvas?
ADSL IOL 2048/256 kb/s
ASUSik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leoš86 26. 2. 2007 01:37

zdar lidi, chtěl sem se zeptat , jestli vám dělá taky to, že když zhasnete při přehrávání hdby display, tak vám začnou blbnout tlačítka, někdy nejdou vůbc stisknout a někdy to nejde ani naspátek rozsvítit. Jina při rozsvíceným displeji to faká všechno ok, díky.
leoš86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ASUSik 26. 2. 2007 19:33

tak ono to nejni, že by nešel obraz, obraz de, ale je vypnuty podsvetelni, a tim padem je to nekoukatelny

nevite co stim?
ADSL IOL 2048/256 kb/s
ASUSik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 26. 2. 2007 20:54

jenom z karty? az je mi to lito za Tebe.. :-) asi si uz vyzkousel vse co se tyka karty (zformatovat,v jinym pristroji..atd) no pak bych vyzkousel asi jeste jinou kartu ktera nastopro funguje v necem jinym.. a svetlo pri pousteni treba hudby primo z karty ne ze slozky hudba jde?
Panzer.Dragon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka