E2Cult - instalovali ste firmware?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Killian 9. 11. 2006 21:36

Rozmyslam ci instalovat novy firmware do Emgeton E2Cult - ked som si pozrel navod ku instalacii toho firmwaru, tak som mal dost... Je to na dva A4 a je tam kopa "nelogickych" veci, kde sa moze stat kadeco neocakavane (rozne odpajanie - pripajanie, tukanie cancel...).
Bol by som rad ak by sa ozvali majitelia E2Cult - kolki z vas si nainstalovali novy firmware a boli s tym problemy?
HP NX6125
Killian
Junior

Odeslat příspěvekod j333x 9. 11. 2006 21:43

uplne v pohode, jen se nezachovaji nektera nastaveni
(a mp3 pri vymene fw tusim nesmi byt s baterkou, odpojeni napajeni pc sice mozne je, ale dost nepravdepodobne :)
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod Killian 9. 11. 2006 21:50

No ja som si ten navod nastudoval (asi sa ho pre istotu aj naspamet naucim :D), len na forach som cital same problemy s instalaciou - tak som sa chcel pre istotu spytat.
S tym napajanim - budem to robit radsej na notebooku s nabitou baterkou, ja mam take stastie, ze by mozno prave vtedy elektriku vypli :).
HP NX6125
Killian
Junior

Odeslat příspěvekod mapupsa 10. 11. 2006 17:36

Vůbec se toho neboj, buď po aktualizaci pojede nebo ne :wink: .
Já jsem s tím též dlouho váhal, pak jsem se jednou odhodlal a dopadlo to dobře.
Nejdřív jsem taky nastudoval návod a všechny možné komplikace. Potom jsem dělal krok po kroku vše podle návodu. V jednom kroku jsem dokonce asi udělal něco jinak, takže se FW nenahrál. Ale pak jsem proces opakoval a šlo to bez problémů.
Důležitý je dělat to v recovery módu (pro jistotu). A návod by bylo asi dobrý si vytisknout.

Tak hodně štěstí při aktualizaci.
mapupsa
Junior