Koupě nového přehrávače

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fetuss 19. 11. 2006 20:43

Zdravím, chtěl bych poradit co si koupit za přehrávač.
Měl by mít samozřejmě podporu ID3 Tagů, velikost tak do 6cm, doba přehrávání co nejdelší :), paměť 2GB, baterie AAA, jestli bude displej barevný, tak to je mi uplně jedno a cena tak do 3000 Kč.
Rádio tam taky nemusí být.
Co sem našel jen tak v rychlosti - http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... tegoryId=0
Co na něj říkáte?

Hoďte nějaké tipy. Děkuji
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matus201 19. 11. 2006 21:59

http://www.progamingshop.sk/mp3-prehrav ... -2779.html
tento ta urcite vyjde do 3000 ceskych (stoji 3500 Sk)
matus201
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod fetuss 20. 11. 2006 08:22

Dík. našel sem ho za 2.400Kč
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tudlik 20. 11. 2006 08:50

Do toho sencoru bych asi nesel a u te sansy by mi vadilo to nahravani pres win media player. Jinak myslim ze ma razeni podle ID3 tagu a ne podle slozek, takze dalsi minus pro me.
Jestli ti to vsak nevadi tak si myslim ze ta sansa by mohl byt dobry prehravac
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod fetuss 20. 11. 2006 09:53

asi bych dal přednost řazení podle složek
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fetuss 20. 11. 2006 10:08

prosím, poraďte nějaký přehrávač, já opravdu nevím jaký. Nemám žádné zkušenosti s mp3 přehrávači.
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 11:09

Určitě řazení dle složek.

Kapacita 2GB bude problém v ceně do 3000kč , pokud chceš nějakou solidní značku.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod tudlik 20. 11. 2006 11:14

a navíc je dost omezující právě to nabíjení AAA baterkama, tam se moc přehrávačů s pamětí vyšší jak 1gb nedělá. Asi budeš muset slevit na kapacitě nebo na značce.
Solidní kousek 1gb, AAA baterky, řazení podle složek, výdrž až 20h je emgeton E2cult. Existuje i novější E3 cult ale ten do 3tisíc neseženeš.
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod tudlik 20. 11. 2006 11:17

Jediná slabina toho E2 bude asi joystik na který si dost lidí stěžovalo. Prý upadává a reklamace se neuznávají.
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 11:36

tudlik píše:Jediná slabina toho E2 bude asi joystik na který si dost lidí stěžovalo. Prý upadává a reklamace se neuznávají.z/quote]

Tak sem konečně vybral mp3 přehrávač, je to Emgeto E3 s tím upadávajícím joystikem si mě teď trošku vystrašil. U E5 se zase ulamuje kolečko.
Doufám, že u E3 to už nějak vyřešili v pátek bych si měl pro něj jít do pobočky mall v Ostravě.

ps:mám už druhý telefon Alcatel a oba byly s joystykem a nikdy sním nebyl problém a to mám ruce jako řezník Krkovička :-) . A taky mě kamarádi upozorňovali, že ten joystick dlouho nevydrží.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod fetuss 20. 11. 2006 11:47

tak zas na těch AAA bateriích nelpím. chtěl sem abych mohl jednoduše doma nabíjet, případně kdybych byl někde mimo domov i vyměnit vybeté baterie. Joystick mi nevadí, taky sem měl kdysi alcatela a žádný problém. s cenou jsem ochotný jít i výš tak do 4000kč. kapacitu paměti sem chtěl 1GB a výše.
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 13:54

AD fetuss

Ať se neopakujem. Řešil sem stejný problém jako ty. Tak koukni na tuhle diskusi

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=43675

Nakonec jsem se rozhodl pro Emgeton E3 za 3880kč.
Doufám, že ti to nějak pomůže vy výběru.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod fetuss 20. 11. 2006 14:06

tak asi půjdu po něm. dík moc
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 14:33

Já ti nechci tvrdit, že E3 je nejlepší volba. Ale vybíral jsem dlouho a nakonec jsem se rozhodl pro něj.
E3 se neprodalo tolik jako např. E2 a X3 nebo E5 abych mohl posoudit jak jsou s ním jeho majitelé spokojeni. Proto mám trošku obavy, ale ty mám vždycky když kupuji něco s čím nemám zkušenosti :-).
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 11. 2006 15:18

Kamarad si koupim Stormblue viz mp3store je to flashove a moc se mi to libilo, akorat to ma displej jako omalovanky :)))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Kolemjdoucí

Další stránka