Koupě nového přehrávače

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fetuss 20. 11. 2006 15:40

četl sem recenzi na E3 a celkem ji chválí. takže proč ne?
http://www.mpx.cz/MP3-HARDWARE%5CEmgeto ... na-recenze).html
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 15:48

Recenze nemusí odpovídat dlouhodobým zkušenostem běžného uživatele.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 20. 11. 2006 16:04

Ted se prodava EMGETON E3 i s legendarnimy sluchatky KOSS PORTA PRO, cena je sice s KOSS PORTA PRO ,ale kdyz vezmes k uvahu ze sluchatka pokud chces kvalitni poslech bys musel tak jako tak dokoupit je to skvelej set
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 16:15

kromec píše:Ted se prodava EMGETON E3 i s legendarnimy sluchatky KOSS PORTA PRO, cena je sice s KOSS PORTA PRO ,ale kdyz vezmes k uvahu ze sluchatka pokud chces kvalitni poslech bys musel tak jako tak dokoupit je to skvelej set

Teď nevím jestli myslíš opravdu Porta Pro nebo Porta cult.

Pokud máš namysli Porta Cult... Nejedna se sice o Koss Porta Pro ale o.. na zakázku Emgetonu upravené nejspíše Porta Junior (nemají comfort zone), ale i tak se jedná o velice solidní sluchátka s poměrně kvalitním zvukem. Mimochodem na mp3store je prodávají samostatně tuším, že za cca 800 kč. A ten "set" E3 s stěma sluchátkama Porta Cult jsem někde na netu viděl už za cenu 3600kč což se mi už zdá celkem solidní cena.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 20. 11. 2006 16:35

PORTA PRO a PORTA Junior maj stejnej menic takze prepokladam ze na to bude PORTA CULT obdobne.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 16:40

AD kromec

To doufám taky.
mám E3 objednaný a koncem tohoto týdne bych ho už snad měl mít i stěma Porta Cult. Navíc jsem přiobjednal ještě pecky Sennheiser MX450.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod fetuss 20. 11. 2006 20:24

na jedněch stránkách sem našel i dárek k E3:
Hi-Fi sluchátka PORTA CULT + iXSOUND 7 přenosné repro ZDARMA!

celková cena je 3900kč
fetuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skimpy 20. 11. 2006 20:26

fetuss píše:na jedněch stránkách sem našel i dárek k E3:
Hi-Fi sluchátka PORTA CULT + iXSOUND 7 přenosné repro ZDARMA!

celková cena je 3900kčj/quote]

Jo tak tenhle set mám objednaný :-)
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod tudlik 20. 11. 2006 23:09

Nekde sem cetl srovnani porta pro a porta cult - culty maji udajne horsi stredy - nejsou uplne zvukove srovnatelne ale pry jsou jinak v pohode.
Hrozne me rozesmiva jak nekdo rika ze to je k prehravaci zadarmo. Lidi zamyslete se. Kdy vam kdo dal naposled neco zadarmo? Vsechno si zaplatite do posledniho sroubku. Navic ty culty nemaj dozivotni zaruku a je to seriovka takze to bude stat emgeton par korun ale cenu oproti klasickemu prehravaci nadsadi o litr nahoru a ryzujou na tom jeste vic nez kdyby prodavali jen prehravac
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod kajmani 20. 11. 2006 23:38

A co doonio cube, ten bycho volil ihne a s portama nebo jeste s Audiotechica, to jsou uz sluchadla:)
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 21. 11. 2006 08:42

tudlik píše:Nekde sem cetl srovnani porta pro a porta cult - culty maji udajne horsi stredy - nejsou uplne zvukove srovnatelne ale pry jsou jinak v pohode.
Hrozne me rozesmiva jak nekdo rika ze to je k prehravaci zadarmo. Lidi zamyslete se. Kdy vam kdo dal naposled neco zadarmo? Vsechno si zaplatite do posledniho sroubku. Navic ty culty nemaj dozivotni zaruku a je to seriovka takze to bude stat emgeton par korun ale cenu oproti klasickemu prehravaci nadsadi o litr nahoru a ryzujou na tom jeste vic nez kdyby prodavali jen prehravac

Jde o to, že ty přenosné repro jsou zahrnuty v ceně přehrávače, za kterou nebo i vyšší se jinde prodává E3 bez těchto reproduktorů.(běžná cena 1200-1600kč) je to dárek navíc, zboží o které asi není moc velký zájem a chcou se ho zbavit.
Další věc je, že sluchátka Porta Cult se samostatně prodávají za cca 800kč když od ceny 3800 za E3 odečtu prodejní cenu sluchátek dostanu se na částku 3000kč což není špatná cena samotného přehrávače vezmuli v úvahu co E3 nabízí. A kdybych chtěl koupit kvalitní sluchátka do 800kč nic lepšího asi neseženu.

momochodem technet.idnes.cz napsal:
Přibalená sluchátka Porta Cult jsou vynikající. Nehrají samozřejmě tak dobře, jako originál Koss, mají trochu zkreslené středy, ale výrazné výšky i basy. V ceně přehrávače takto dobrá sluchátka nikdo jiný nenabízí.
Naposledy upravil Skimpy dne 21. 11. 2006 09:52, celkově upraveno 7
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 21. 11. 2006 08:45

Zadarmo nikdo nic nedostane to je snad všem jasné :) jen jde oto kde nabízejí za stejnou cenu více "muziky".
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod tudlik 21. 11. 2006 14:43

No nevim co navic nabizi napriklad oproti E2 cult - ktere stoji 2200kc - barevny displej ktery nevyuzijes a zere vice baterky, jedine novy cip od philipsu - ma mit lepsi zvuk ale nevim jestli to neni jen marketingovy tah (a ma podporovat vice souboru, ale to tusim jeste u 1gb ani nepoznas) takze kdyby si koupil E2cult + porta cult tak sme na castce kolem 3 litru
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod Killian 21. 11. 2006 14:54

Suhlasim s tudlikom...
HP NX6125
Killian
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 21. 11. 2006 15:06

tudlik píše:No nevim co navic nabizi napriklad oproti E2 cult - ktere stoji 2200kc - barevny displej ktery nevyuzijes a zere vice baterky, jedine novy cip od philipsu - ma mit lepsi zvuk ale nevim jestli to neni jen marketingovy tah (a ma podporovat vice souboru, ale to tusim jeste u 1gb ani nepoznas) takze kdyby si koupil E2cult + porta cult tak sme na castce kolem 3 litru

E2 + Porta Cult sme na částce sice 3000kč, (starý model, starý čip 12mW výstupní výkon, kdoví jak to bude časem s podporou)

E3 + Porta Cult + Přenosné repro - částka 3800kč (nový model,nový chip,barevný dipslay,atraktivnější vzhled, +2 hod. lepší výdrž baterie, vyšší výstupní výkon 18mW, a další funkce navíc oproti E2)

To je myslím za 800kč navíc výhodná nabídka. Mě osobně se E3 ze všech mp3 playeru líbí nejvíce, a E2 se mi nelíbí a nebudu přece kupovat něco co se mi nelíbí. Uvažoval jsem ještě o X3 ale výdrž baterie mě odradila. Uvažoval jsem ještě o Iaudio, ale ta cena už je mnohem výše.
Skimpy
Junior

Předchozí stránka