Emgeton hliník nebo plast???

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nitram9 22. 11. 2006 07:03

Já chci koupit Emgeton X3,nevíte někdo,jak je to s kvalitou zpracování u tohoto modelu?
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 22. 11. 2006 09:47

Na X3 jsem slyšel hlavně chválu, zpracování je super. Jde o to, že kritika je hlavně na E5, který je z plastu ostatní modely včetně X3 jsou z hliníku. u X3 mi vadí malá výdrž baterie cca 15hod. Ale jsou mp3 přehrávače které mají výdrž jen 6-10 hodin.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 22. 11. 2006 10:13

E3 je už na mě dost drahá a těch 5 h rozdílu ve výdrži,bych neviděl jako velký problém.Vzhledem k tomu ,že barevný displej má větší
spotřebu,tak to ve finále vyjde nastejno.Jinak jsou E3 a X3 stejný,barevnej displej fakt nepotřebuju.Až Ti přijde ta E3,tak napiš
svoje první dojmy s téhle mašinky.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 22. 11. 2006 10:31

nitram9 píše:E3 je už na mě dost drahá a těch 5 h rozdílu ve výdrži,bych neviděl jako velký problém.Vzhledem k tomu ,že barevný displej má větší
spotřebu,tak to ve finále vyjde nastejno.Jinak jsou E3 a X3 stejný,barevnej displej fakt nepotřebuju.Až Ti přijde ta E3,tak napiš
svoje první dojmy s téhle mašinky.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 22. 11. 2006 10:37

Skimpy píše:
nitram9 píše:E3 je už na mě dost drahá a těch 5 h rozdílu ve výdrži,bych neviděl jako velký problém.Vzhledem k tomu ,že barevný displej má větší
spotřebu,tak to ve finále vyjde nastejno.Jinak jsou E3 a X3 stejný,barevnej displej fakt nepotřebuju.Až Ti přijde ta E3,tak napiš
svoje první dojmy s téhle mašinky.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 22. 11. 2006 10:38

No jasně,každej si pořídíme co se nám líbí a na co máme peníze.Přeju Ti, at z E3 máte radost a dlouho běhá bez poruchy.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 22. 11. 2006 10:51

nitram9 píše:No jasně,každej si pořídíme co se nám líbí a na co máme peníze.Přeju Ti, at z E3 máte radost a dlouho běhá bez poruchy.
Skimpy
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků