mp3 prehravac

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod marecek1 26. 11. 2006 23:20

ludia prosim vas viete mi poradit nejaky dobry mp3 prehravac? mal som sandisk sansa, aj philips len vsetko to hralo moc potichu. potrebujem nieco silnejsie. poradte prosim. dik
marecek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yaroslaf 27. 11. 2006 09:08

To je těžký... Hrálo to potichu, přestože jsi dal hlasitost na maximum? Záleží také na sluchátkách - jaká máš?
yaroslaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xemiq 27. 11. 2006 09:20

v takej situacii pomaha dlha sprcha s dorazom kladenym na umytie usi. Pokial budu stale hrat potichu,skusil by som navsetvu usneho lekara (predtym sa vsak oplati skontrolovat cistotu a nezapchatost usi).. No a ked ani to nie,tak vyskusaj tie prehravace na roznych inych sluchatkach (kamosi,rodinka atd)
No ale skusil by som moj postup racej od konca =)
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod matus201 27. 11. 2006 13:47

a mal si v tej sanse americky firmware? europsky je fakt potichu ale s americkym to hra nahlas jak blazen... (to na c140)
matus201
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod marecek1 27. 11. 2006 14:29

mal som dobre sluchatka kossy a bolo to nahouby stale, myslim ze aj firmware som menil.. potrebujem poradit nejaku znacku.dik
marecek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarous01 27. 11. 2006 15:24

marecek1 píše:mal som dobre sluchatka kossy a bolo to nahouby stale, myslim ze aj firmware som menil.. potrebujem poradit nejaku znacku.dik

No, já teda nevím co pořád máte s těmi Kossy... Sluchátka to jsou sice výborná, ale za etalon bych je nikdy nepovažoval...
Ohledně té "tichosti" přehrávače - koukli jste se někdo někdy na všechny parametry Koss Porta Pro ? Já jen, že mají impedanci 60 ohmů... Většina přehrávačů má totiž 16 nebo 32. Už jenom teoreticky taková sluchátka musí hrát tišeji než ty odpovídajíci přehrávači (za podmínky stejné nebo velice podobné citlivosti v dB). Pokud impedance nebude souhlasit, tak to teprve musí přehrávač dohánět vyšším výkonem.
Jarous01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 27. 11. 2006 15:28

Jak poslouchas ty mp3 nahals? Ja mam PORTY a vyzkousel jsem snima mnoho ruznych prehravacu a nikdy jsem s hlasitosti nepriblizil max. hranici kterou prehravac umoznoval.

Nejjednodusi je zajit do obchodu vzit sebou sluchatka a vybrany mp3-prehravace si zkusit jestli ti bude vyhovovat hlasitost.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marecek1 27. 11. 2006 15:37

jo jooo, toto ja viem... fakt, pouzil som vhodne sluchatka k prehravacu ale i tak to bolo slabe
marecek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marecek1 27. 11. 2006 15:39

len vacsinou tam nemaju nic nahrane:(
marecek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BruceW 27. 11. 2006 15:52

A spunty z usi sis vyndal? :) Delam si legraci, Porta Pro mi hraji dost nahlas aby mi to na maximum bylo neprijemne. Pouzivam spolu s prehravecem Orava MPR-12 a telefonem Nokia N73.
BruceW
Junior